Vztahy

Hrátky ve třech

Byla jsem docela šťastně vdaná. Můj manžel byl pozorný a laskavý. Přesto se i u nás po několika letech dostavila manželská nuda. Nuda, která začínala a končila naším sexuálním životem.

Zatímco já jsem ve svých třiceti letech prožívala nárůst svých tužeb a ztrácela zábrany, které jsem v sobě měla od svého dětství zakořeněné, můj o 15 let starší manžel lenivěl a lenivěl.

Milování dvakrát v týdnu bych možná překousla, protože se svou neuhasínající touhou si umím velmi brilantně poradit sama, ale způsob našeho tělesného sblížení se postupně proměnil v zoufalou šeď. Bez fantazie, bez vášně, bez chuti experimentovat a nějak náš milostný život ozvláštnit. Tyto nedostatky pramenily hlavně a převážně ze strany mého muže.

Připadala jsem si jako nikdy neukojená samice. Na sex jsem myslela v podstatě pořád. V tramvaji, při vaření, před usnutím, často jsem se přistihla i v práci, jak zasněně sedím a odvíjím si v hlavě velmi, velmi odvážné a – nebojím se to říci – prasácké scény.

Pak k nám do podniku nastoupil nový kolega. Když jsme si podávali ruku na seznámení, stalo se mi něco, co jsem do té doby nezažila. Tedy – takhle při prvním setkání. Byl úžasně mužný a charismatický a měl nádherně hluboký hlas.

“Dobrý den, já jsem Jiří,” obdařil mě pronikavým pohledem svých modrých očí a pevně mi sevřel ruku.

“Lenka.” Na víc jsem se nezmohla, protože mým tělem projela neskutečná vlna vzrušení a ovládla můj podbřišek s takovou silou, že jsem myslela, že okamžitě exploduju v bouřlivém orgasmu.

Jiskřička přelétla. Tisíce jiskřiček, které nás spalovaly a žhavily do nepříčetnosti.

Kradli jsem chvilky ve výtahu, v prázdné kanceláři … oddávali se jeden druhému v rychlých polibcích, pevných a vášnivých objetích. Vzrušení z toho, že nás může někdo přistihnout, ještě umocňovalo naši touhu a hladově jsme se vrhali jeden na druhého. Sténala jsem blahem, když mi zvedl sukni a zasunul ruku do kalhotek, před očima jsem měla mžitky a přála si, aby ta chvíle trvala věčně.

“Dneska večer jsem sám doma. Manželka odjela na dva dny ke své matce,” zašimral mě svým nádherným basovým hlasem do ouška a v tom samém okamžiku jsem cítila, jak se mi rozpulzovalo celé tělo.

Nemohla jsem se dočkat. Odpoledne jsem si zaběhla koupit bílé krajkové prádlo, podvazky a krajkové punčochy, Chtěla jsem na ten vzrušující večer všechno nové.

Když jsem zazvonila, otevřel mi a okamžitě mě vtáhnul do bytu. Zvedl mi bradu a začal mě líbat. Nádherně, vroucně a toužebně. Cítila jsem, jak se nemůže dočkat… Během líbání mne pomalu svlékal. Rozepnul knoflíčky u halenky a odhalil ramena, rukou sjel po ňadrech a prsty sevřel bradavky. Moje ruce bloudily zase po jeho těle a celá tahle uvítací scéna byla napnutá až k prasknutí.

Ve chvíli, kdy jsem před ním stála jen v prádle, mě zvednul do náruče a odnesl do ložnice, kde mě položil na postel.

Zvedl mi ruce nad hlavu a jemně je šátkem uvázal k pelesti postele. Bože, něco tak krásného a vzrušujícího jsem do té doby opravdu nezažila. A pak, pak začal čarovat a kouzlit. Rukama, jazykem … objížděl celé mé tělo, nevynechal jediné místečko a sadisticky mě nechával neukojenou a toužící. Vždycky, když už jsem už už chtěla, aby do mne vniknul, abych cítila jeho sílu a mužství, přesunul své dráždění na jiné místo. Křičela jsem touhou a blahem, prosila ho, ale on si se mnou jen hrál a pásl se na mé bezmoci.

Když už jsem byla nepříčetná a téměř šílená, dostavil se šok. Ve dveřích náhle stála jeho žena. Oblečená v kabátě, mlčela a s neurčitým výrazem pozorovala svého manžela, který měl svou hlavu zrovna zabořenou v mém klíně.

Nebyla jsem schopna se pohnout, cokoli říct, jakkoli zareagovat. Ležela jsem tam se svázanýma rukama, dosud plná vražedné touhy a vytřeštěně jsem zírala na tu dámu.

Čekala jsem, že až se nadechne a zpracuje si v mozku tu informaci, co vlastně právě na vlastní oči vidí, spustí pořádný křik.

Jenže to, co udělala, mě dokonale vyvedlo z míry.

Pomalu si svlékla kabát i šaty, až zůstala jen ve spodním prádle. Sedla si do křesla a stále se na nás dívala. Jiří se vůbec nenechal vyrušit, nedokázala jsem odhadnout, jestli o přítomnosti své ženy ví, či ne, ale v každém případě pokračoval v mém dráždění, líbání a hlazení a já jsem se opět vracela do bezbřehého, od všeho oproštěného stavu.

Zatímco já s Jiřím jsme se milovali, jeho žena nás pozorovala se stále více vzrušeným výrazem. Odhalila si ňadra a začala se sama laskat, pak sjela rukama dolů a odhrnula kalhotky. Její prsty rozehrály v jejích intimních místech opravdový koncert a já jsem najednou viděla, jak vstává a přidává se k nám. Zatímco mě Jiří líbal, ona se vášnivě přisála k mému klínu. Na malou chvíli jsem znejistěla, s ženou jsem se ještě nikdy nemilovala, ale byla jsem tak rozparáděná, že jsem se postupně zcela oddala těm dvěma, a nechala je, aby si se mnou dělali, co chtějí. Bylo to tak strašně neslušné a vzrušující, v hlavě jsem měla dokonalý zmatek, ale byl přehlušen absolutním živočišnem, jaké jsem dosud nikdy nezažila. Trvalo to dlouho, předlouho. Orgasmy jsem nestačila ani počítat.

Pak jsme leželi všichni tři – vyčerpaní a bez jediného slova. Bože, to byl sex! V tu chvíli jsem věděla, že už se to asi nikdy nebude opakovat. A přesto jsem byla ráda, že jsem něco takového mohla zažít.

S Jiřím jsme naše sexuální hrátky tímto ukončili. Přesto jsme zůstali přáteli a to, co mezi námi bylo, zůstane navždy naším velkým tajemstvím.

Od té doby, když se miluji se svým manželem, odvíjím si v hlavě vzpomínky na tuto nezapomenutelnou noc. Sice se zároveň s nimi dostavují i výčitky svědomí, kterých se od té doby nemohu zbavit, ale na druhou stranu - toho, co se stalo, v žádném případě nelituji. Někdo z vás mě možná odsoudí, někdo pochopí. Ale já vím své. Bylo to prostě nádherné!

   
11.02.2005 - Láska a vztahy - autor: Jaroslava Machálková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [52] janicka10 [*]

  asi by mi to vadilo, přistihnout přítele jak to dělá s jinou to by byl asi mazec

  superkarma: 0 14.07.2006, 13:58:42
 2. avatar
  [51] Sfings [*]

  no takhle načapat svuho chlapa, tak ho roztrhnu jak hada

  superkarma: 0 20.08.2005, 15:38:05
 3. avatar
  [48] biovirus [*]

  no to teby bylo uzasne...... skoda ze takovou zenskou neznam, ktera by tomu svymu vypraskala kozich

  superkarma: 0 12.02.2005, 19:49:51
 4. avatar
  [45] femme [*]

  man-mimo: no jestli seš chlap, tak se ti ani nedivím ale na mě kdyby sáhla ženská, tak se asi osypu

  superkarma: 0 11.02.2005, 20:10:24
 5. avatar
  [44] Enya [*]

  to se mi moc nelíbilo

  superkarma: 0 11.02.2005, 18:40:39

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [43] Vanily [*]

  tak něco podobného se mi stalo přesně před týdnem.
  Jsem doma se svým milencem a orálně ho uspokojuji a vtom předčasně vchází manžel....
  a věřte nebo ne...nepřidal se.

  superkarma: 0 11.02.2005, 18:28:04
 2. avatar
  [41] elephant [*]

  Leninka: nepsalas to náhodou ty?

  superkarma: 0 11.02.2005, 15:22:25
 3. avatar
  [40] Lenika [*]

  "Pak k nám do podniku nastoupil nový kolega. Když jsme si podávali ruku na seznámení, stalo se mi něco, co jsem do té doby nezažila. Tedy – takhle při prvním setkání. Byl úžasně mužný a charismatický a měl příjemný hlas.
  “Dobrý den, já jsem Jiří,” obdařil mě pronikavým pohledem svých modrých očí a pevně mi sevřel ruku.
  “Lenka.” Jiskřička přelétla."
  Tak takhle to bylo se mnou a mým . Až na to, že jsem na té jeho ruce uviděla prstýnek a bylo po vášni. Nakonec to dopadlo, jak dopadlo a letos do toho snad praštíme

  superkarma: 0 11.02.2005, 15:20:19
 4. avatar
  [39] Lenika [*]

  Jen doufám, že jména jsou změněna.. Jinak je mi to nějaké docela povědomé.. Brrrrr

  superkarma: 0 11.02.2005, 15:15:40
 5. avatar
  [38] Kelly [*]

  Lence závidím, že se vzruší už při představování ...
  Po těch exotech, s kterýma jsem si v posledních letech potřásla pravicí, mě napadlo pouze si ty ruce jít honem umýt ...
  No nic, nebudu to zazdívat ... vidět manželku v kabátě (a vůbec, mít poměr se ženáčem ), tak vytrhnu tu šprušli, ke které jsem přikurtovaná, sbalím svých 5 švestek a obleču se až ve výtahu, takový by to byl fofr
  3 a více, tak to pouze v tomhle případě: já + můj milášek a ten zbytek v TV na kazetě ... ...

  superkarma: 0 11.02.2005, 13:59:27
 6. avatar
  [37] Machilka [*]

  Když jsme spolu byli s ještě krátce, tak jme to probírali a shodli jsme se na tom, že by to mohlo být zajímavé. Časem jsme si přiznali barvu, že by ani jeden znás nesnesl pohled na toho druhého s někým jiným! Říkal že by tomu chlapovi asi ublížil. Ale já jsem myslela, že by jsme přibrali ženskou, lesbičku. Byl prekvapený, ale pak řekl, že by asi žárlil i na ni! Zatím si vystačíme! Možná za čas zase někdo z nás nadhodí toto téma...

  superkarma: 0 11.02.2005, 13:46:32
 7. avatar
  [36] gerda [*]

  Moje prababička říkávala: jednomu je nejlepší na záchodě, dvěma v posteli a třem při práci. Myslím si, že touhle moudro nezastaralo. Nedovedu si představit, že se nám dvěma v posteli někdo třetí motá, nemáme to zapotřebí:)))

  superkarma: 0 11.02.2005, 13:43:14
 8. avatar
  [35] Eva_CZ [*]

  Taky se mi stalo neco podobneho, ale v posteli jsem byla s cizim chlapem a ve dverich muj manzel. Verte, nebo ne, ale pridat se bylo to posledni, co tenkrat manzela napadlo.

  superkarma: 0 11.02.2005, 13:36:06
 9. [33] urbca [*]

  vzrušující, závidím, ale sama bych to nedokázala

  superkarma: 0 11.02.2005, 13:18:02
 10. avatar
  [32] evelyn [*]

  ja byt v roli manzelky tak jim nanejvis uvarim kafe po akci, ale pridat se

  superkarma: 0 11.02.2005, 13:17:33
 11. avatar
  [31] catcat [*]

  Představa 3 v posteli by mi nevadila, ale nesmí to být životní partneři. Všichni "cizí"

  superkarma: 0 11.02.2005, 13:13:49
 12. avatar
  [30] elephant [*]

  sobina: mě by veškerý chutě přešly v okamžiku, kdy by ta manželka vstoupila do dveří.

  superkarma: 0 11.02.2005, 12:41:42
 13. avatar
  [28] sobina [*]

  V ten moment, když bych zjistila, že je to nahrané, by mně nerozdráždil ani Belmondo.

  superkarma: 0 11.02.2005, 12:15:34
 14. avatar
  [27] marta-b [*]

  Taky si tu manželku představuju jako starou a ošklivou ženskou, takže a navíc by mě její příchod asi tak rozhodil, že bych z toho pak už nic neměla.

  superkarma: 0 11.02.2005, 12:09:41
 15. avatar
  [26] Eva_CZ [*]

  marcellina*: mne taky.

  superkarma: 0 11.02.2005, 12:09:16
 16. avatar
  [25] marcellina* [*]

  mne se to libilo

  superkarma: 0 11.02.2005, 11:56:50
 17. avatar
  [24] elephant [*]

  Baronka, Matiee: to si děláte el? jak někdo může být takový hovado?

  superkarma: 0 11.02.2005, 11:54:01
 18. avatar
  [17] teb [*]

  Být v kůži té manželky, tak to asi nevydýchám. Reagovala bych obdobně jako Baronka z Kratihájů (12.)

  superkarma: 0 11.02.2005, 10:43:02
 19. avatar
  [16] elephant [*]

  Rybulka 15:

  superkarma: 0 11.02.2005, 10:30:16
 20. avatar
  [15] Rybulka [*]

  No, mně to přišlo docela vzrušující právě až do tý chvíle, co se objevila ta manželka. Se ženskou fakt ne-e...

  superkarma: 0 11.02.2005, 10:16:35
 21. avatar
  [14] Fripa [*]

  superkarma: 0 11.02.2005, 10:13:06
 22. avatar
  [13] Haňulinka [*]

  Já bych to chtěla zkusit se ženou,ale nesměl by být u toho můj partner. Nesnesla bych ten pohled,když by .........
  A podvádět někoho je mi proti srsti.

  superkarma: 0 11.02.2005, 10:06:49
 23. avatar
  [11] pohodarka [*]

  X-Bella: Májík: idealni, no, pro vas treba ne, jenze jsou pary, kterym to proste nevadi, tak proc ne

  superkarma: 0 11.02.2005, 09:58:02
 24. avatar
  [10] elephant [*]

  já bych taky ruhou ženskou v posteli nesnesla

  superkarma: 0 11.02.2005, 09:11:37
 25. avatar
  [9] Žábina [*]

  no moje parketa to není ale když se to někomu líbí

  superkarma: 0 11.02.2005, 08:39:53
 26. avatar
  [8] svetluszka [*]

  Já jsem děsně žárlivá- u nás by to neprošlo..

  superkarma: 0 11.02.2005, 08:32:54
 27. avatar
  [7] Májík [*]

  Když už ve třech ( čtyřech, pěti atd.) , tak bez svých zákonitých poloviček, je to cesta do pekel.

  superkarma: 0 11.02.2005, 08:28:07
 28. avatar
  [3] psycho [*]

  za
  1. pěkný článek
  2. to říkám pořád, že kvalitní sex je 90ti procentní zárukou dobrého fungování manželství
  3. hnidopichové, nezapomeňte dodat - když vešla, tak se neumyla (on byl doma, už byl asi umytý)
  3. man-mimo, máš pravdu, vůbec to není tak hrozný

  superkarma: 0 11.02.2005, 06:50:28
 29. avatar
  [2] man-mimo [*]

  femme: milování s ženou není zas tak hrozný, vážně

  superkarma: 0 11.02.2005, 00:51:43
 30. avatar
  [1] femme [*]

  nedovedu si představit milování se ženou ale zkusila jsem se milovat se dvěma muži a nemělo to chybu

  superkarma: 0 11.02.2005, 00:39:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme