Bulvár

Hrála jsem v Koljovi

Hezký den všem ženám-in.

Dlouhá léta jsem toužila po západních filmech a nejen já, všichni.

Konečně jsem se dočkala a za léta od roku 1989 jsem jich viděla nespočetně. Začalo to románovými seriály, které dnes již nemohu ani vidět. Totéž platí o krvácích, zabíjení, podvody, zkrátka již si vybírám filmy, na které se podívám.

Jedna jediná věc mě mrzí, že u nás se filmy ztrácejí, myslím tím české. Ovšem na jeden film nikdy nezapomenu, zanechal ve mě mnoho vzpomínek. Jmenuje se Kolja. Proč? Nejsem chlubivá, ale musím se pochlubit, přesto, že to v povaze nemám.

Určitou dobu jsem byla vedena na Barandově, kde jak všichni znáte, dáte svoji fotografii a když si Vás vyberou, zavolají a chodíte dělat křoví.

Zahrála jsem si v asi v pěti filmech, v reklamách, ale nejpyšnější jsem právě na oskarový film Kolja, kde jsem si zahrála dvě malé scénky s hereckým velikánem panem Svěrákem a Koljou. Režíroval, jak každý ví, jeho syn.

Velice často vzpomínám na malého Kolju, dnes je to již veliký kluk a na velice klidné natáčení, pod vedením pana Svěráka mladšího.

Nejsou všichni režizéři milí a příjemní lidé, poznala jsem i nervozní a ukřičené, až nepříjemné. Jistě se budete ptát, co jsem hrála? Zdravotní sestru a přímo stojím za Koljou.

Když byl film uveden i do televize, mohu upřímně říci, že bylo příjemné, když mě lidi poznali a zeptali se, nejste to Vy, co hrajete v Koljovi?

Věrulinka


Milá Věrulinko,

děkuji za velice zajímavý příspěvek.

Myslím, že zahrát si v oscarovém filmu se nepovede každému. Určitě, až budou Kolju opět dávat, budu pozorně sledovat :-).

Také obdivuji Vaši trpělivost, protože jsem několikrát byla součástí komparsu a kdo nezažil, neví, jak nutné je být trpělivý!!!

A co vy? Zahrála jste si ve filmu? Povídejte! Pošlete fotografie!!! Žena-in je zvědavá na VAŠE FILMOVÉ NEBE na adrese: redakce@zena-in.cz
 

   
10.04.2006 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] erKa [*]

  superkarma: 0 20.06.2006, 14:46:54
 2. avatar
  [6] Věrulinka [*]

  Pokud se otázka týká mě,tak bohužel ne.Jedině až přijde kamarád s digi,tak to na videu zastavím na záběru a ofotíme to,i když nevím jak to bude vypadat,ale teoreticky by to mělo vyjít.V mládí jsem si fotila z televize černobílé a šlo to.Zdravím

  superkarma: 0 10.04.2006, 13:38:10
 3. [5] Tobbi [*]

  A fotka by nebyla?

  superkarma: 0 10.04.2006, 13:24:59
 4. avatar
  [4] Enya [*]

  Já jsem zas dělala křoví v "Musíme si pomáhat" a "Oběti a vrazi". Byla to moc zajímavá zkušenost vědět, jak to na natáčení chodí. Za každý den byla pro křováky pětistovka (před sedmi lety)

  superkarma: 0 10.04.2006, 10:37:22
 5. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  Je pravdou,jak píše editorka Iveta,trpělivost je nutností.Moc se mi to líbilo,namalovali,učesali,oblékli.Měla jsem velikou výhodu,že jsem nosila sebou pletení a v pauzách pletla.Bylo nás více žen s pletením,bylo to super.Ale když jsme byli od rána pomalu do do rána v jednom tahu,no no....Ráda na to vzpomínám.Zdravím.

  superkarma: 0 10.04.2006, 09:43:47
 6. avatar
  [2] svetluszka [*]

  Věrulinka: ..tak to až budou zase dávat Kolju, musím se na tebe podívat...

  A můj manžel "hrál" v Azimutu.. ..a dokonce dvakrát..héč ......

  superkarma: 0 10.04.2006, 09:35:37
 7. avatar
  [1] gerda [*]

  jé, škoda že jsem to nevěděla, než jsem se na ten film podívala. to bych měla oči na šťopkách!!! Až ho budou příště dávat, budu koukat jen po zdravotní sestře

  superkarma: 0 10.04.2006, 09:31:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme