universal

Nový televizní kanál Universal Channel začíná od 3. září vysílat v České republice. Nahradí tak dosavadní  Hallmark Channel, ženami nejsledovanější zahraniční filmový kanál v tuzemsku.

Díky Universalu se znovu objeví na českých obrazovkách populární Calista Flockhartová, která si dokázala podmanit televizní diváky v mnoha zemích světa coby Ally McBealová. Tentokrát exceluje v seriálu Bratři a sestry, dramatu nominovaném na čtyři Zlaté glóby a ověnčeném prestižním oceněním Emmy. Spolu s ní se divákům představí držitelka dvou Oscarů Sally Fieldová.  

Právě seriály jsou páteří vysílání Universal Chanel, který má pro české diváky připravené i další novinky. Mimo jiné je to Sladký život (Real Housewives). Jeho děj se odehrává v různých amerických městech a sledovanost tohoto reality seriálu vzrostla v roce 2006, kdy byl vysílán v USA, o 300 procent. Premiéru bude mít i zbrusu nový seriál Haven plný napětí, natočený podle novely „The Colorado Kid“ nejúspěšnějšího amerického spisovatele hororů Stephena Kinga. Na programu Universal Channel nebudou chybět ani oblíbené pořady z programové nabídky Hallmarku. Pokračovat bude mimo jiné seriál Dobrá manželka (Good Wife) s hvězdnou Juliannou Marguliesovou, jež za něj získala Zlatý glóbus.

A právě od Universal Channelu máme ceny do soutěže. Teplou mikinu, stylový mp3 přehrávač ve tvaru filmové klapky, sadu na fondue a nafukovací míč k vodě pro případ, že by se ještě udělalo pěkně. A tohle všechno máme hned třikrát.

Jak hrát a vyhrát?

Soutěž začíná právě teď (24. 8. 2010, 10.00 hodin) a končí v pátek (27. 8. 2010) o půlnoci. K výhře stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a být mezi třemi vylosovanými. Jména vítězek vyhlásíme v pondělí.

Víte, jaká seriálová role přinesla Calistě Flockhartové, půvabné herečce a nyní i novopečené manželce Harrisona Forda, obrovskou popularitu v mnoha zemích světa?

  • A) Role Carrie, jedné ze čtyř hlavních hrdinek seriálu Sex ve městě
  • B) Titulní úloha v seriálu Ally McBealová
  • C) Role policejní vyšetřovatelky v seriálu Právo a pořádek

Odpovědi vkládejte do odpovědního boxu ZDE.

Reklama