Hrajete-li naši Šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun,, máte šanci trochu si bodově přilepšit. Bonusové body rozdáváme nejen s dnešním denním tématem, ale také v hledací soutěži s Marií Rottrovou...

Zaujala vás naše Šťastná vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun (více viz tento odkaz: Šťastná vánoční soutěž)? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu: Rozdáváme bonusové body!

Stačí najít všechny následující obrázky v listopadových článcích našeho magazínu...

rottrova

  • 300 bodů můžete získat v téže soutěži.
  • 500 bodů můžete získat s dnešním denním tématem!

Téma dne 13. prosince 2011: Já a chlapi šovinisti

vichyMinulý týden jsme zde v magazínu probírali feministky a feminismus, bylo by škoda, opomenout i mužský šovinismus, co říkáte, milé čtenářky? Myslím, že na šovinisty má každá žena svůj názor, asi bude nejspíš dost negativní, přesto si myslím, že může být podložený zajímavými argumenty. A právě ty argumenty mě zajímají!

  • Jaký je váš názor na chlapy šovinisty a proč?

Posílejte mi své příspěvky na e-mail uvedený níže a nezapomeňte, že pokud chcete mít šanci na získání krásného dárku (tentokrát pro toho vašeho chlapa, když už si bereme chlapy na paškál), musí váš text být dlouhý alespoň jako tento odstavec. Jaký je to dárek? Kvalitní balzám po holení VICHY HOMME a 500 bodů do naší letošní Vánoční soutěže! Uzávěrka zasílání příspěvků je 13. 12. 2011 ve 14.30 hodin.

A kdybyste náhodou neměly vyhraněný názor a chtěly se přesto dnešního tématu zúčastnit, můžete si jen tak z legrace vyzkoušet napsat šovinistický příspěvek do našeho šovi-koutku.

Stále hrajeme Šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun! Více zde...

Reklama