o tom je přesvědčena čtenářka s nickem Katy. Po letech našla na půdě svoji milovanou hračku, která jí jako jedniná zbyla z dětsví. Dívá se na ní s nostalgií a vzpomíná

Strašně ráda vzpomínám na své hračky, měla jsem krásného hnědého medvídka, panenku, dokonce traktor s vlečkou. Skroro všechny hračky jsme měli dvakrát, abychom se nehádali. Jen Merkur byl jeden. A pak když jsem byla malá, měla jsem dřevěnou žlutou kačenku, která otáčela hlavičkou do leva a do prava. Dostala jsem ji při narození. Budete se divit, ale já ji po 39 letech opět našla .Sice je trošku odřená, ale já když ji našla začla jsem brečet jako malá.

Je to jediná hračka, která mě z dětsví zbyla. Mám ji schovanou a občas se na ní dívám s nostalgií. Jo a pak jsem na půdě našla, nevím jak se to jmenuje, je to dřevěné, má to číslice a důlky a ve prostřed zvonek okolíkovaný hřebíčky. Musíte vzít kuličku a takovou páčkou ji vystřelit.

Musím říct , že tuhle hru jsem se sestrou dokázala hrát hodiny a hodiny. A na co si ještě vzpomínám?Na panenku, kterou když jste otočily na záda a zpět tak divně zaplakala no spíš zabučela. Je ovšem pravda, že hračky víc vydržely a byly kvalitní.

Dnes máte hračky, které jsou cenově přemrštěné a kvalita je tatam.

Katy

Milá Katy, dnes není populární, aby věci vydržely, musí se vyrábět a kupovat stále nové a nové

Text nebyl redakčně upraven

S jakou nejmilejší hračkou se pochlubíte vy, milé ženy-in? Bude to něco zvláštního a výjimečného? Nebo jste si nejraději hrála s kočárkem a panenkou? Měla jste i nějaké „klučičí“ hračky? Jaké? Zbyla vám nějaká hračka z dětství až do dospělosti?

Napište nám. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama