Domácnost

Hra Moje malé Tesco: hypermarket ve vaší kapse

Tesco reaguje na stále rostoucí popularitu mobilní a tabletové zábavy a představuje českým zákazníkům virtuální realitu v podobě hry s názvem Moje malé Tesco. Principem je vedení prodejny Tesco se vším, co tato role přináší. Dostupná je pro všechna zařízení se systémem Android, iOS i Windows a zahrát si ji můžete kdykoli a kdekoli, a to také off-line.

Pohled do zákulisí obchodů Tesco

Hra postavená na bázi virtuální reality nabízí možnost vyzkoušet si pozici vedoucího prodejny. „Moje malé Tesco přináší skvělou zábavu pro novou generaci příležitostných hráčů, kteří nyní mohou nahlédnout do poutavého zákulisí našich obchodů,“ říká Iva Křížová, manažerka oddělení Digital společnosti Tesco v České republice. „Hru jsme nedávno spustili také v Maďarsku a během krátké doby zde aplikace zaznamenala na 300 tisíc stažení. Doufáme, že čeští zákazníci přijmou Moje malé Tesco se stejným nadšením,“ dodává Tamás Orcifalvi, který má na starosti online komunikaci společnosti Tesco pro střední Evropu.

Tesco

Hráči jakožto manažeři obchodu Tesco musí nejprve postavit prodejnu a rozmístit regály a pokladny. Dále je jejich úkolem objednávat a doplňovat zboží, zaměstnat pracovníky a samozřejmě co nejlépe obsluhovat zákazníky. „Hra navíc umožňuje zákazníkům držet krok s tím, co se právě děje v reálném světě Tesco. Hráči mohou vidět nejnovější nabídky a produkty virtuálně, a vše potom srovnávat se skutečností v obchodech Tesco v jejich okolí. Věříme, že aktuálnost hry bude zákazníky překvapovat a hlavně bavit,“ dodává Iva Křížová.

Hraje celá rodina

S více než 100 úrovněmi, 80 charaktery a novými úkoly každý týden bude Moje malé Tesco zdrojem nekončící zábavy pro všechny uživatele. Ti pak mohou zapojit i další hráče a vytvořit takzvanou multiplayerovou hru, která dovoluje virtuálně obchodovat s přáteli a rodinou, přijímat denní výzvy a rozběhnout soutěž o nejúspěšnější obchod. „Cíl hry je jasný – mít spokojené zákazníky a zvyšovat odbyt zboží,“ uzavírá Iva Křížová.

Hra Moje malé Tesco je dostupná pro mobilní zařízení se systémem Android, iOS a Windows, stačí si stáhnout aplikaci. Zákazníci si pak mohou zahrát kdykoli a kdekoli, a to včetně off-line prostředí. Více informací a odkazy na stažení aplikace jsou na webu http://mojemaletesco.itesco.cz/.

Herní prvky

·         Možnost vytvoření komunity s přáteli a známými

·         Více než 100 úrovní a 80 charakterů

·         Žebříček úspěšnosti na základě týdenní prodejnosti zboží ve virtuální prodejně

Technický popis

·         Hra je dostupná pro zařízení se systémem Android, iOS i Windows

·         Hraní on-line i off-line

·         Možnost napojení na Facebook

·         Hra také pro více hráčů

   
29.01.2016 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Yaya [*]

  Skvělá hra! Hraju já i dcera Sml16

  superkarma: 0 02.02.2016, 00:04:20
 2. avatar
  [4] Vera.Macík [*]

  Mně stačila realita pobytu v jednom supermarketu po dobu osmi let, o tom by se dala napsat kniha. A prý jsou tam teď mezilidské vztahy na mnohem horší úrovni, co tak slyším od bývalých kolegyň. Naštěstí už tam 10 let nejsem.

  superkarma: 1 30.01.2016, 09:54:59
 3. avatar
  [3] AmeA [*]

  Nemusím hry tohoto typu Sml23

  superkarma: 0 29.01.2016, 22:27:28
 4. [2] Ferdicek [*]

  Ráda si hraju.

  superkarma: 0 29.01.2016, 15:33:58
 5. [1] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 29.01.2016, 08:28:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme