Divadelní hru Brejle, kterou uvádí produkční a umělecká agentura Iva Production, nastudovala a dramaturgicky upravila známá česká herečka, scénáristka a režisérka Dana Bartůňková, která má za sebou desítky večerních titulů pro dospělé i titulů pro děti. Choreografie se ujala mistryně ČR v latinskoamerických tanečních formacích Andrea Trnková.

Divadelní hra Brejle

Situační komedie Brejle je dílem známého herce-komika, režiséra, scénáristy a vynikajícího muzikanta Jiřího Císlera. Komedie pojednává o rozvedeném manželském páru, který se po roce osamění rozhodne vstoupit do nového vztahu a svůj protějšek hledá na inzerát. Ovšem ani jeden z nich netuší, že nacházejí a oslovují sami samotné. Na první schůzce odkládají své brýle, a jelikož velmi špatně vidí, nepoznávají jeden druhého. Jejich slabý zrak jim nedovoluje rozpoznávat ani věci okolo sebe, a tak často vznikají komické situace. K velkému překvapení dochází, když si brýle opět nasazují.

Taneční, akrobatické i herecké výstupy hru posazují do akční komedie. Humorný a zároveň strhující příběh dvou lidí se odehrává v současné době a typicky císlerovským vtipem osloví mladou i starší generaci.

Divadelní hra Brejle

V komedii plné vtipných a pro mnohé diváky i pravdivých scén, které přináší sám život, se v hlavních rolích představí nový herecký pár, který strhává svým osobitým projevem snad každého diváka. V roli Vilmy se představí Natálie Urválková, herečka divadla Aqualung a divadla Dědiva. Role Reného se ujal herec divadla Příbram Filip Müller.

První premiéra se koná v pátek 18. prosince 2015 a druhá premiéra se koná v pátek 15. ledna 2016 vždy od 19:00 hod. v divadle Na Perštýně (roh ulice Na Perštýně a Martinská, 100 m od výstupu metra Národní, trasa B).

Reprízy představení jsou plánovány ve všech divadlech nebo kulturních zařízeních v republice.

Vstupenky na jednotlivá představení zakoupíte v síti prodejen TICKETPRO nebo na www.ticketpro.cz nebo v obvyklých předprodejích.

Reklama