Vztahy

Hovězí balenka plněná

Každý, kdo si v uvedené době zakoupí jakýkoliv spotřebič značky Zanussi, Electrolux nebo AEG, získá možnost přidělit body některé ze soutěžících novomanželských dvojic a ještě se může těšit na malou pozornost, neboť dostane zdarma k pračce 600g pracího prášku Palmex, k myčce prostředek Somat, k chladničce pohlcovač prachu Sorbex a k výrobkům týkajícím se vaření pěknou zástěru Zanussi.
Body mohou zákazníci přidělit soutěžícím buď anonymně (určí se podle adresy bydliště), nebo na anketním lístku vyznačí konkrétní jméno novomanželské dvojice do soutěže přihlášené, a ta pak dostane tyto body cíleně na své „konto“ v podobě tzv. 100% bonusu.
Jak se novomanželé do soutěže se Zanussi přihlásí? Stačí pouze do jednoho týdne po uzavření sňatku zaslat svatební oznámení na adresu P.O.Box 41, 169 01, Praha 6 a na obálku napsat heslo Zanussi. Všechny přihlášené páry navíc obdrží kuchařku „Recepty pro jeden hrnec“ vydavatelství Reader´s Digest Výběr.
Podmínky soutěže najdete ve všech dobrých prodejnách s elektrospotřebiči, ale také na speciální stránce Ženy-in, kde můžete průběžně sledovat, jak si která ze soutěžících dvojic stojí, a také se dozvídat zajímavé informace ze „zákulisí“.
Vítězný pár, který nejlépe obstojí v závěrečném podzimním finále, si odnese do výbavy domácí spotřebiče Zanussi podle vlastního výběru v hodnotě 100 000 korun. Druhé místo znamená výrobky Zanussi v hodnotě 50 000 korun a třetí za 30 000 korun. Stojí to za to, co říkáte?


   
01.06.2000 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  nic pro me

  superkarma: 0 29.09.2012, 22:43:39
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Novomanžlka asi ještě nějaký čas nebudu, i když už bych chtěla

  superkarma: 0 08.12.2003, 13:58:15
 3. avatar
  [1] Andula [*]

  Tak soutěž to asi byla fajn, ale my se brlai dávno předtím.

  superkarma: 0 07.12.2003, 21:04:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme