Vánoční svátky se pojí s vařením a pečením. Proto se vám budou hodit pomocníci pro mytí nádobí, na které se můžete spolehnout. Na našich stránkách probíhalo na jaře testování novinek Sava Na nádobí, proto bychom tento test připomněli a dali vám zajímavý tip.

savo

Výsledky našeho testování:

Blogerky testovaly Savo Na nádobí:

savo

Proč vám chceme doporučit Savo Na nádobí?

Nové Savo Na nádobí se díky obsahu citronové šťávy vyznačuje nekompromisní odmašťovací silou (odstraní mastnotu i z plastového nádobí). Každá ze tří variant navíc přináší unikátní benefity. Zelená varianta voní po limetce a jasmínu a účinkuje i ve studené vodě; oranžové Savo voní po pomerančových květech a dokonale odstraňuje nežádoucí pachy z nádobí; modrá varianta s vůní limetky a máty pomáhá zachovávat houbičku hygienicky čistou.

savo

Savo na nádobí prodlouží životnost vaší houbičky

Jak udržet houbičku déle čistou?

Náš tip: kuchyňská houbička je údajně jedním z největších zdrojů bakterií v kuchyni. Studie uvádějí, že houbičky obsahují až šestkrát víc bakterií než kliky dveří na toaletách. Je to logické, protože se v nich zachytávají zbytky jídla a mastnota, přičemž vlhké prostředí mikroorganismům velmi svědčí. Propláchnutí v teplé vodě a pořádné vyždímání bohužel nestačí. I přes veškerou péči se tak pravidelně stává, že houbička na mytí nádobí brzy nepříjemně zapáchá a člověk se jí doslova štítí dotknout. Tento proces se však dá oddálit.

savo

Nový přípravek Savo Na mytí nádobí Limetka a máta obsahuje kyselinu salicylovou, díky které zůstane houbička déle čistá a použitelná. Ideální postup je tento: důkladně properte a vyždímejte houbičku či hadřík ihned po mytí nádobí a ještě aplikujte jednu nebo dvě dávky přípravku, potom houbičku opět vyždímejte. Nové Savo Na nádobí navíc obsahuje pravou citronovou šťávu, díky které má skvělé odmašťovací schopnosti. Překvapí vás i svou příjemnou vůní a neobvyklou modrou barvou.

Modré Savo na mytí nádobí Limetka a máta rychle a účinně odstraní veškerou nečistotu a mastnotu nejen z běžného kuchyňského, ale i z plastového nádobí. Pořídíte jej za nezávaznou a doporučenou maloobchodní cenu 52, 90 Kč.  Více informací na www.savo.eu.

savo

Testování na naší kulinářské redakční akci:

My jsme Savo Na nádobí také používaly a testovaly se čtenářkami a blogerkami na naší akci spojené s vařením, která se konala koncem listopadu v pražské Chefparade. Bylo nás tam dvacet, takže si dovedete představit tu horu špinavého nádobí! Savo Na nádobí všechno zvládlo na jedničku!

savo

Reklama