Bulvár

Horoskopy pro 49. týden 2003

 

 

 

 

 

 

V pondělí budou v podobných šířkách nad rovníkem planety Mars, Saturn, Uran a Neptun. Mohou se objevit překvapivé zprávy týkající se větších skupin lidí. Luna ve znamení Ryb vytvoří během dne čtyři hlavní aspekty, z toho jeden příznivý a tři nepříznivé, pokusme se zůstat nad věcí.

V úterý od rána na sebe zapůsobí příznivě Merkur a Uran, kombinace těchto planet se často týká nových nápadů, snadněji nacházíme neobvyklá řešení, objevují se novinky, které by se nyní měly týkat vysokých škol nebo dopravy. Merkur, symbolizující myšlení v pozdních večerních hodinách, přechází do znamení Kozoroha, kde se stává výborným organizátorem a praktikem, jeho nevýhodou v tomto znamení je konzervatizmus.

Ve středu jsou v harmonické vzdálenosti Slunce s Neptunem, to zjemňuje naše projevy a budeme jednat více intuitivně, jako by nás vedl vnitřní hlas, snadněji uvěříme informacím, které si nebudeme mít příležitost osahat.

Ve čtvrtek a pátek netvoří významné planety mezi sebou přesné aspekty, jen Luna s nimi komunikuje převážně v dobrém, doufejme, že čerti v páteční večer budou mít jemnou ruku a Mikuláš nás na ulici nepřetáhne berlí. Měsíc má být ve znamení Býka, což by mohlo slibovat bohatou, či smyslnou nadílku.

V sobotu se proti sobě postaví Venuše v Kozorohu a Saturn v Raku. Rodinný rozpočet asi prodělá zatěžkávací zkoušku, stejně jako rodinné vztahy.

V neděli kolem jedenácté nevyhledávejme konfrontace, Luna bude v napětí s Uranem, což přináší emocionální výbuchy. Odpolední Luna v Blížencích již usnadní komunikaci.

Horoskopy pro jednotlivá znamení najdete zde : http://www.zena-in.cz/horoskop.asp

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

         
   
01.12.2003 - Společnost - autor: Astro agentura

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Simba [*]

  Tak na pátek žádná přesnější předpověď, jen Luna v dobrém? ... To mi ty nervy moc neuklidní.

  superkarma: 0 04.12.2003, 09:18:08
 2. avatar
  [5] Vivian [*]

  no nevím... na tyhle horoskopy bych vůbec nedala... jsou tak obecné, že se jimi nelze vůbec řídit... a vůbec, lepší je, když si to člověk řídí tak nějak sám... spoléhat na sebe je nejlepší cestou k úspěchu

  superkarma: 0 01.12.2003, 18:11:50
 3. avatar
  [3] Milala [*]

  No jo,týden zase jako vyšitý.Co by kdo chtěl,začal advent,konec roku se blíží.V práci jedna jobovka za druhou...Ve středu mě čeká krátká cesta,to jediné je v mém horoskopu pravda.

  superkarma: 0 01.12.2003, 12:50:31
 4. [2] helip [*]

  Zajímavej horoskop, ale mě stačí, když budu mít zdravou dceru, jinak nic ke štěstí nepotřebuju.

  superkarma: 0 01.12.2003, 12:37:43
 5. avatar
  [1] Simba [*]

  Uf, tak ještě dvě nepříznivé zprávy ...první dnes byla, že do 10:00 nešel net

  superkarma: 0 01.12.2003, 12:34:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme