Bulvár

Horoskopy pro 4. týden 2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beranko, karta tohoto týdne prozrazuje harmonii. Jdeš vstříc dalším šancím s Marsem a Plutem. Budeš vládnout tajuplnou, neodolatelnou aurou. Vydej se s přáteli na ples a plesej až do rána. Odpoutej se od pozemských starostí a vydej se do světa čistých radostí. Partnerovi ukážeš, co je to opravdová vášeň.

Býčice, karta týdne naznačuje eventuální vzchopení se, potřebné k dosažení nějakého vyššího cíle. Tvá vládkyně Venuše je příznivě ozářena Saturnem, Merkurem i Uranem, přivítej změny. Může se ti dvořit starší pán ze sousedství. Neodmítej pozvání na kus řeči a na skleničku.

Blíženko, karta týdne ukazuje na náhlou změnu. Slunce ve spřízněném vzdušném Vodnáři poukáže na sílu tvých myšlenek. Budeš téměř všeho schopna a navíc pokroková. Ve čtvrtek si dej pozor na Saturna, ať neplácneš něco, co nechceš. Mohlo by tě stát i nějaký nemalý peníz.

Račice, podle karty týdne je něco ve vzduchu. V pondělí tě budou na pořadu dne pracovní problémy, v úterý partner a ve středu v noci je tady novoluní. To se odehraje ve znamení Vodnáře, a to přináší Rakům nové myšlenky ohledně investic. Vezmi si nějakou naučnou knížku a studuj. Třeba o feng-šuej a bydlení.

Lvice, podle karty týdne zavládne přátelská a smířlivá atmosféra. Budeš přemýšlet o tom, jak zlepšit svět, zbavena zemské tíže vystoupáš do vzdušných zámků. S novoluním ve Vodnáři se zaměříš na nové podněty a neznámé oblasti zájmů. Pro osobní vztahy je také příznivý čas, také něco pěkného vymysli.

Panenko, v pondělí Luna, vládce Merkur a stále ještě Slunce v zemském Kozorohu pro tebe budou znamenat zvýšenou tvořivost a souznění s partnerem. Ve čtvrtek si kvůli Saturnu stojícímu proti Merkuru nebuď prostořeká, mohla by si z blízkých lidí nadělat nepřátele. Karta týdne jsou výčitky svědomí.

Váho, novoluní ve znamení Vodnáře nabízí Vahám nové zkušenosti na poli zábavy a ve vztahu k dětem. Karta Viselce však není příznivá pro dobrý vývoj v zaměstnání. Hovoří víceméně o stagnaci. Tvá Venuše bude procházet nepříznivým aspektem s černou lunou, nenech se znervóznit neoprávněným nařčením.

Štírko, novoluní by ti mohlo přinést zajímavé nápady související s bydlením.. Možná, že současná situace tě vyčerpává. Karta Sedmi holí naznačuje výhodnou pozici při řešení sporů. Slunce, které začne procházet znamením Vodnáře tě nutí zvýšenou měrou pečovat o své zdraví.

Střelkyně, tvé znamení k sobě přitahuje sílu Marse a Pluta. Tuto energii lze dobře využít k regeneraci, ale i k prosazení svých zájmů. Nemusí se to však zdařit hned na první pokus, tvá výhoda je v působení stálým drtivým tlakem. Karta velekněžky mluví o kontaktu se silou přírody a rovněž slibuje pomalejší, ale jistý vývoj tvých záležitostí.

Kozorožko, Slunce ve znamení Vodnáře ti bude dodávat vůli a sílu k získávání věcí potřebných ke spokojenému životu. Ve středu se chystá vládce tvého znamení Saturn spolupracovat s Venuší, což vede k upevňování vztahů se sousedy a příbuznými z partnerovi strany. Do společného díla se však s nimi zatím nepouštěj.

Vodnářko, v úterý máš Slunce ve svém znamení, tím bys měla alespoň trochu pookřát. Do středy se snaž zbavit věcí, které k tobě už nepatří. S novoluním se pusť do činnosti, které se týká posílení zdraví a vlastního vlivu v okolí. Neodříkej si žádná potěšení a na cenu se neohlížej.

Rybko, tento týden se máš objevit ve větší společnosti a možná tě čeká nějaké seznámení mezi tvými příbuznými a přáteli. Aspekty Venuše mohou způsobit nedorozumění v domácnosti, které ti pomůže zvládnout člověk blízký tvému srdci. Karty ti posílají do cesty mladšího nezodpovědného podnikavce.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková      

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz                                                                                             

           
   
20.01.2004 - Společnost - autor: Astro agentura

Komentáře:

 1. avatar
  [22] houserop [*]

  Jeste do tretice, do toho, abych byla ryba mi zbyvalo 35 minut...

  superkarma: 0 21.01.2004, 12:40:06
 2. avatar
  [21] houserop [*]

  Jeste jednu poznamku... Ze ja blbec jsem si to zjistovala, ted uz presne vim, ze za to, ze jsem feministka s krecovyma zilama s studenejma nohama muze, muze taky znameni! No potes

  superkarma: 0 21.01.2004, 12:31:21
 3. avatar
  [20] houserop [*]

  To astroagentura: diky diky! Jsem Vodnar! Vivian, jak jsi to psala minule? ...úžasně společenská, ale spíš do větru, a že vztahy pro mě neznamenají závazek a manželství neznamená, že zůstanu věrná jednomu muži, a že z rozchodu se většinou rychle oklepu... No jo, to jsem presne ja, ale nevykecejte to memu

  superkarma: 0 21.01.2004, 12:28:01
 4. avatar
  [18] Irena1 [*]

  astroagentura: a jsi si teď jistý, že je ten čas správný? co když si ho mamka pamatovala dobře a je špatně zaznamenaný?

  superkarma: 0 20.01.2004, 13:16:00
 5. avatar
  [16] Irena1 [*]

  a mě by zajímalo, kde se dozvím hodinu narození, když maminka si není jistá...

  superkarma: 0 20.01.2004, 12:54:08
 6. avatar
  [14] houserop [*]

  Muzete mi poradit, kde si najdu jake jsem znameni? Jsem na prelomu vodnare a ryb, v kazdem casopise jinak... Diky.

  superkarma: 0 20.01.2004, 11:55:45
 7. avatar
  [13] Milala [*]

  Takže tak jako Vivian si nemám odepřít pokušení a na cenu se neohlížet...paráda,kéž bych to dokázala

  superkarma: 0 20.01.2004, 10:10:35
 8. avatar
  [11] Landriel [*]

  astroagentura: když to je tak mrňavé, že to pořádně nevidím - předtím byl ten obrázek o dost větší. Ten popis je pro mě o něco lepší - jasně, můžu vzít tabulky a najít si to.

  superkarma: 0 20.01.2004, 09:12:52
 9. avatar
  [9] S.DALI [*]

  Jakou kartu maji pro tento tyden vodnari, prosim?? Dekujuuuu

  superkarma: 0 20.01.2004, 08:20:44
 10. avatar
  [6] alpina [*]

  a jéje - výčitky svědomí? To mám teda vyhlídky

  superkarma: 0 20.01.2004, 07:32:51
 11. avatar
  [5] Lotka [*]

  Já nechci žádnýho starýho dědulu!

  superkarma: 0 20.01.2004, 06:58:32
 12. avatar
  [4] aninas [*]

  Dobry Dik Tak ja se nenecham znervoznit a zvlaste neopravnenym narcenim

  superkarma: 0 20.01.2004, 02:55:55
 13. avatar
  [3] Vivian [*]

  Landriel: já beru s rezervou i tenhle obecný horoskop , právě proto, že je tak obecný a stejný pro všechny jedince téhož znamení. Kdybych chtěla skutečně znát svůj horoskop, zaplatím si rozbor u odborníka.
  Já jsem tedy nic nevyčetla ani z toho úvodu Asi proto, že neznám ty odborné pojmy...

  superkarma: 0 20.01.2004, 01:09:27
 14. avatar
  [2] Landriel [*]

  Vivian: no nevím, já ten obecný úvod četla a docela mě to zajímalo. Protože z toho vyčtu víc, než z obecného horoskopu stejného pro všechny jedince téhož znamení, bez ohledu na čas narození.

  superkarma: 0 20.01.2004, 00:53:16
 15. avatar
  [1] Vivian [*]

  No, tohle je lepší pojetí horoskopů. Líbí se mi to víc, než jak to bylo předtím Obecný úvod, který jsem nikdy nečetla, a pro každého odkaz na jeho horoskop. Teď prostě kouknu a vidím... "Neodříkej si žádná potěšení a na cenu se neohlížej."

  superkarma: 0 20.01.2004, 00:42:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme