Bulvár

Horoskopy pro 22. týden 2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beranko, uvědomíš si, že máš na víc. Úterní spojení tvého Marse se Saturnem ti pomůže zacílit energii na správný cíl. Co teď začneš, bude mít úspěch. Někdo v tobě zažehne tvůj vnitřní oheň. Tarotová karta Ďábel ti našeptává, netlač na pilu, nesváděj, ale nech se svádět.

 

 

 

 

Býčice, pro lásku je den stvořený ve středu. V pátek a sobotu nikoliv, připrav se na to, že s partnerem budete mít odlišný názor na trávení volného času. Tarotová karta Desítka mečů varuje, nešermuj mečem či jazykem před partnerem příliš vehementně, nebo přijdeš o hlavu.

 

 

 

 

Blíženko, se Sluncem a Venuší ve svém znamení budeš jen zářit! V pondělí ještě tvému vládci Merkuru bude přát Jupiter, štěstí tě nemine. Mars dá sílu, se Saturnem vše zpečetíš. Tarotová karta Sedmička mincí praví o době zrání, nebo také o možném těhotenství.

 

 

 

 

Račice, Saturn a Mars, procházející tvým znamením, a Luna, pobírají dobré aspekty, snaž se i ty si vzít od života to lepší, co ti nabízí. Kup si něco nového na sebe, čím na sebe přitáhneš pozornost.Tarotová karta Král mečů tě nabádá použít svůj ostrovtip, ale též sebeovládání.

 

 

 

 

Lvice, čeká tě nějaké významné setkání. Když by ses v tu dobu vyskytovala na cestách, v zahraničí, nevyhýbej se tomu ani tam. Můžeš si rozšířit obzory, i své znalosti cizích řečí.

Tarotová karta Eso mincí přináší šanci, slibující velké štěstí, ale chce být objevena.

 

 

 

 

Panenko, budeš-li vyslána na zahraniční služební cestu, budeš tam mít štěstí a úspěch. Ovšem jen v případě, pokud to šéf nevymyslel jako vaši soukromou cestu a nemá vedlejší úmysly. Tarotová karta Trojka žezel prozrazuje pevný postoj spojený s velmi nadějnými vyhlídkami.

 

 

 

 

Váho, karta jménem Hvězda je jednou z nejpříznivějších, co si více přát? Máš nějaké přání? Pak jej nikomu neříkej a doufej. Prozrazením by se kouzlo zrušilo. Což takhle získat ještě nějaké vědomosti o čarování s bylinkami? Hvězdy ti přejí ve vzdělávání a Luna o víkendu harmonizuje myšlenky.

 

 

 

 

Štírko, na tento týden máš kartu Blázna. Ta v sobě skrývá začátky i konce, bezstarostnost, lehkost a balancování. To co se děje ve znamení Raka je pro tebe možná bláznivé, v citech to půjde na doraz. Jestli se s někým seznámíš v začátku týdne, pak je možné, že o víkendu už zešílíš láskou.

 

 

 

 

Střelkyně, tvůj ochránce Jupiter ve znamení Panny pořád není ve své kůži i když se to snaží Merkur vylepšit, co mu síly stačí. Obchodní úspěch asi není to, co by tě, jak se patří nadzvedlo. Nadzvednout by tě mohla tvá karta Pince holí. Ta je schopna rozvířit stojaté vody nevázaným dobrodružstvím.

 

 

 

 

Kozorožko,  s kartou Mága ti nic nebude zatěžko. Jakýkoliv záměr ti vyjde. Máš neuvěřitelnou sílu přesvědčit o své pravdě široké okolí. Tvůj vládce Saturn ve spojení s Marsem je nepřekonatelný a pokud tuhle silnou dvojku podpoří Merkur, pak už není síly co by tě zastavila.

 

 

 

 

Vodnářko, pro mnoho lidí jsi dnes opěrný pilíř. S kartou Tří holí máš před sebou pěkné vyhlídky a to kam až oko dohlédne. Síla většiny planet se opírá do míst, kde se Vodnářkám tvoří pracovní podmínky a měly by se vytvořit dobře, protože koncem týdne se chystá nějaká oslava.

 

 

 

 

Rybičko, honbu za pracovními úspěchy odlož na jindy, teď se soustřeď hlavně na zábavu a své koníčky. Vzájemný pohyb Slunce a Luny od čtvrtka předepisuje odpočinek, regeneraci namožených částí těla i ducha. Karta Velekněžky se k tomu přidává.Planety ve znamení Raka ti nahrávají v lásce.

 

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :
Darina Dvořáková
Milan Fošnár  
www.astroagentura.cz    

 

 

 
   
24.05.2004 - Společnost - autor: Astro agentura

Komentáře:

 1. avatar
  [5] trdlo [*]

  Co den blbec, ja mam blbce asi 2 roky!

  superkarma: 0 24.05.2004, 21:11:15
 2. avatar
  [4] Vivian [*]

  Tak dneska je to pro Vodnáře fakt přesný Pracovní podmínky mám skvělý, práce mi jde od ruky sama, a koncem týdne se opravdu chystá oslava - v pátek jedu na sraz základky po 10 letech a už se strašně těším

  superkarma: 0 24.05.2004, 17:30:27
 3. avatar
  [2] Milala [*]

  Tak konečně mám pěkný horoskop,i ta oslava koncem týdne sedí...tatínek bude slavit 70 let!Už se těším

  superkarma: 0 24.05.2004, 14:42:11
 4. avatar
  [1] Aja [*]

  Co je to karta Pince holí...?
  To zase bude tejden...

  superkarma: 0 24.05.2004, 13:17:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme