Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeTak aktivní tvorové, jako jste vy, milí Berani, určitě všechny přípravy na svátky vánoční zvládnou, i když to bude třeba na poslední chvíli, nic u vás doma nebude chybět a vánočním oslavám tak nic nestojí v cestě. Nenechte se znejistit tím, že všechno nebude úplně dokonalé… o to vůbec nejde. A co se týká přízně opačného pohlaví, rozhodně nebudete stát nepovšimnuti v koutě, ba naopak! Tak vám přejeme krásné a láskyplné Vánoce, milí Berani, zasloužíte si je! :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeI když máte pochybnosti, že jste všechno nestihli, a možná to tak i skutečně je, vůbec si nenechte zkazit vánoční atmosféru plnou lásky a veselí a udržte si dobrou náladu, protože Vánoce nejsou o věcech, ale o lidech a o tom, co k sobě cítí, což vy velmi dobře víte. Užijete si krásné Vánoce, milí Býci, zaslouženě si odpočinete a také zábavy bude přesně tolik, kolik vám bude příjemné. Hodíte se do gala a budete přitažliví, dokonce i ti zadaní budou mít velký problém odehnat nechtěné nápadníky. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Pro Blížence budou letošní Vánoce znamenat především zklidnění, po kterém, i když si to nechtějí nebo neumějí připustit, už delší dobu touží. Shon koncem roku vám dal zabrat, ale můžete si být jisti, že teď si skutečně odpočinete, a dokonce se vám podaří i vidět se se všemi blízkými nebo vám milými lidmi, což vás dostane do obzvlášť skvělé nálady. Užijte si Vánoce a bavte své okolí, půjde vám to na jedničku. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVánoce jsou za dveřmi a vás, milí Raci, zastihly poněkud nepřipravené. Nevadí, svět se nezboří, i když se cukroví trochu připeče nebo se roztrhne poslední balicí papír, který doma najdete… Co je to všechno proti tomu, že jsou tu Vánoce, ty nejkrásnější dny roku, a vy budete moct být s tím, koho máte rádi? Užijte si blízkost všech, které milujete, a nic jiného neřešte. Krásné svátky!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVánoce, svátky, které tolik milujete, jsou tady, milí Lvi. Třebaže se všechno v letošním roce nevyvíjelo úplně podle vašich představ, nelitujte žádného dne končícího roku a u štědrovečerního stolu poděkujte za to, že u něj můžete sedět a sdílet jej se svými blízkými. Sklenička vánočního vaječného koňaku doma nebo dobrého svařáku venku s přáteli určitě vymaže všechny splíny z vaší duše a vy budete mít prostě krásné Vánoce!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeI přes vaše obvyklé pochybnosti, že letošní Vánoce vůbec přijdou (vždyť je celý svět vzhůru nohama! J), jsou tady a vy se z nich těšte jako všichni kolem vás, milé Panny. Jsou tady přece jenom jednou v roce a nikdo vám nediktuje, jak je musíte prožít, je to jen a jen na vás. Potěšte se s blízkými, ale jestli budete mít pocit, že chcete být i chvíli samy, klidně mu podlehněte a vyrazte samy na procházku nebo třeba posedět do kostela… a proč by ne? Zachovejte si klid v duši, ať už to uděláte jakkoli, přejeme vám krásné svátky vánoční!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZanechte obvyklého filosofování o tom, že jsou Vánoce svátky konzumu a majitelé nákupních center jsou jediní, kteří si mohou mnout ruce… samozřejmě že je na tom kus pravdy, milé Váhy, pro vás ale Vánoce mají zcela jistě jiný, duchovní rozměr, a ten vám nikdo nebere. Prožívejte svátky vánoční po svém a ostatní nechte dělat to samé. Pokud vám něco nebude po vůli, slušně se odporoučejte a vyrazte svou vlastní cestou. J Přejeme vám krásné Vánoce!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePro Štíry budou letošní vánoční svátky více bilanční než kdykoli jindy. V uplynulém roce se toho událo hodně, milí Štíři, a ne všechno byly věci příjemné, ale takový je život, a vy na něj kvůli tomu přece nezanevřete! Vánoce vás přesvědčí tisíci důvody, že stojí za to si život užívat. Buďte vlídní ke svým blízkým a uvidíte, že nejlepší odměnou za všechny strázně bude nakonec úplně „obyčejný“ úsměv na tváři někoho, koho máte rádi.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeJako jediné znamení zvěrokruhu dostanete na poslední dny roku malé varování, milí Střelci. Hoďte za hlavu všechny křivdy, které jste v průběhu roku zažili, a důsledně se snažte neřešit nepříjemné záležitosti během vánočních svátků a volna, protože byste ho zkazili nejen sobě, ale i ostatním, a to přece nechcete! Pokud se vám to podaří, nestojí nic v cestě těm nejkrásnějším svátkům v roce a vy je prožijete přesně tak, jak si představujete. Tak krásné Vánoce, milí Střelci!...


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePřekotné události konce roku vás trochu vykolejily z obvyklého klidu a možná se stalo, že jste jednali bez rozmyslu, což vám opravdu není vlastní. Může vás uklidnit, že přes vánoční svátky budete mít dost času si věci uspořádat, promyslet a také učinit vstřícné kroky tam, kde je potřeba něco napravit. Neváhejte s omluvami, vánoční svátky jsou období, kdy jsou usmíření všichni více nakloněni. Přejeme vám krásné Vánoce, milí Kozorozi, užijte si jich ve zdraví a pohodě!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeProžijete jiné Vánoce než příslušníci všech ostatních znamení, a to především díky vašemu netradičnímu pohledu na svět kolem vás. Nemusíte zrovna trávit Vánoce na jiné polokouli, můžete klidně sedět u stolu doma, přesto vše vnímáte zpravidla jinak než ostatní, a o tento pohled byste měli vaše bližní obohatit. Vnesete zkrátka do svátečních dnů svěží vítr, a to se počítá. Užijte si krásné Vánoce, milí Vodnáři, a buďte šťastní.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeTěšíte se na vánoční svátky, milé Ryby? Máte proč. :) Vaše Vánoce budou láskyplné a je docela dobře možné, že se vám splní i přání, o kterému už dlouho sníte. Na oplátku za toto štěstí mějte oči „na šťopkách“ a snažte se utěšit ty, kteří to potřebují, dodejte jim optimismus a snažte se je přesvědčit, že život je krásný, alespoň o Vánocích. Krásné svátky vám i vašim bližním, milé Ryby!

Reklama