Znamení

Horoskop pro Vodnáře na čtvrtek 13.1.2011

Do nových myšlenek i plánů půjdete dnes po hlavě. Dejte si ale na neuvážené akce pozor. Příliš zbrklosti a neuváženosti by vás mohlo stát nejen peníze, ale i vědomí, že jste vše mohli udělat lépe a s rozvahou. Finanční záležitosti nechte raději na partnerovi.

   
13.01.2011 - Vodnář - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [1] Netta35 [*]

  Děkuji Míšo za horoskop- dnes mám od rána den ,,B"-!

  Nechápu jak jedna osoba,která se dostala do mého života,si myslí,že může neustále sse mnou manipulovat.Mám ji plné zuby a posílám ji lásku,aby mně již nechala na pokoji-ona to neudělá,protože její dcera a můj syn spolu mají dítě.

  Nejdříve si v loni k sobě syna matka dcery přihlásila k trvalému pobytu od dubna-2010, celou dobu měl tedy syn Novou rodinu, a já se nesměla na krok k jejich bytu přiblížit,aby mne dostala od syna, lží jsem byla osočená a na trestné komisi napadená,za to,že hrubě urážím její dceru,která manipulovala se svým těhotenstvím.

  Což byla lež,ale syn se mi nesnažil vůbec pomoci a já dostala pouktu.Mladá nakonec si na našem  Městském úřadě vydupala byt-má Romské příjmení,ale Romka není.Teď má jít můj syn do výkonu trestu,za to,že jezdil bez ŘP-a mladá si usmyslela,že ho do svého bytu nepřihlásí k trvalému pobytu,protože když bude jako samoživitelka,tak bude brát více peněz. A já si mám syna přihlásit k sobě.

  Nápad její matky.

  Taková manipulace se mi nelíbí,ale mé srdíčko říká,že  se musím rozhodnout.

  Rpozhodla jsem se-nepřihůlásím ho k sobě. Má Novou rodinu a ta se musí o něho postarat!

  superkarma: 0 13.01.2011, 13:46:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme