Magie

Horoskop na přání: Vivian

Vivian se narodila 10. 2. 1980 v 8.45 v Ústí nad Orlicí

 

Numerologicky jste trojka  – Trojky jsou živé, aktivní, podnikavé a komunikativní. Trojky bývají úspěšnými tam, kde potřeba jednat s lidmi, protože umí dobře vysvětlit, oč se jim jedná. Říká se, že se trojce nedá nic odmítnout. Postrádají ovšem trochu empatii. Všechno posuzují se svého pohledu – tedy mně se to líbí, takže i druhým. Těžko se smiřují s odmítnutím, ale neúspěch je odradí jen na chvíli. Brzy přijdou na jinou cestu, kterou se snaží dojít cíle.

 

Jste Vodnářka. Základním rysem Vodnářů je potřeba svobody a touha po pokroku. Vodnář je v zásadě revolucionář, ctící moderní pojetí života. Žena  Vodnářka je navíc velice originální. Vlastně by měla být na ulici okamžitě poznat. Taková žena bude patrně velmi originálně oblečena a přitom s vkusem a neobvyklými prvky. Mezi Vodnářkami je nejvíce módních návrhářek, stylistek a uměleckých kadeřnic. Kdyby se taková žena oblékla v „sekáči“ dohromady za pět stovek, bude působit, že vylezla z drahého butiku.

 

Asc. máte ve Skopci – Projevujete se aktivně, akčně a Vaše sdělení jsou věcná. Umíte dobře vysvětlit, co máte na srdci, a nesnesete liknavý přístup. Vaše chování ve společnosti přitahuje pozornost, i kdybyste o to nestála. Jednoduše jste vidět. Ráda začínáte nové věci a plánujete.

 

Dsc. máte ve Váhách. Budou Vás přitahovat lidé harmoničtí, rozvážní, ale nikoli pomalí. Láká vás příjemné prostředí podbarvené zajímavou hudbou. Velmi nelibě reagujete na hluk a potrpíte si na slušné vystupovaní. Oceníte jemné zacházení i nenásilný, opatrný přístup. Máte vybraný a dost originální vkus.

 

Máte živou fantazii a možná i fotografickou paměť na detaily a situace. K závěrům docházíte hodně intuicí. Jste mimořádně senzitivní, máte bohatou obrazotvornost. Mohou s tím být spojeny básnické a výtvarné vlohy. Dokážete snít za dne. Můžete být až hypersenzibilní a výroky, které nebyly míněny osobně, můžete pokládat za kritiku své osoby. Jste iniciativní a máte šarm a lesk. Konkurence Vás motivuje. Jste roztomile sebestředná a věříte ve své schopnosti. (Merkur v Rybách a Venuše ve Skopci)

 

Jste obratná a šikovná v každém druhu práce. Pro to, co děláte, musíte znát přesný důvod. Chcete být neobyčejně exaktní a Vaše práce musí být perfektní, i kdybyste měla přetáhnout termín. Polovičaté dílo pro Vás nemá smysl. Máte pozitivní vztah k práci a svým bližním poskytujete cenné služby. Vyžadujete maximální poctivost i v maličkostech. Dokážete z množství informací vytřídit pravdu a omyly. Oceňujete dobré pracovní podmínky a za odváděné výkony chcete být vysoce hodnocena a dobře placena. Potrpíte si na upravený zevnějšek a zanedbaný oděv vás rozčiluje i u druhých. Vaším nebezpečím je přetěžování se. (Mars a Jupiter v Panně)

 

 

Slušně Vám to pálí, jste intuitivní a vnímavá. Mohla byste mít problémy s jedním ze smyslů, což ale perfektně nahradí ty ostatní. Rozhodnutí přijímáte spíše citově než na základě logických úvah. Nerada se vzdáváte svých niterných myšlenek a pocitů. Máte citlivou mysl a jste přátelská k lidem, kteří mají starosti nebo nouzi. Vlastní city jsou velmi snadno zranitelné. (Merkur a Venuše ve 12. domě)

Přepínáte své síly. K práci přistupujete se zručností, precizností a pokládáte za věc osobní cti práci kvalitně odborně dokončit. Z toho pramení Vaše sebeúcta. Pozor – v důsledku přepracovanosti můžete dojít k pracovnímu úrazu, poranění, protože pak ztrácíte koncentraci. Můžete se nějakým způsobem angažovat v medicíně. Mohou se objevit často napjaté mezilidské vztahy v zaměstnání. (Mars,Jupiter a Saturn v 6. domě)

Mohla by Vás zajímat jóga či mystické kulty a východní náboženství. Jste vyspělá duše a máte mnoho zajímavých darů. Můžete předvídat dobře události a snadno se učit v oblasti mimosmyslového vnímání. U některých informací nedokážete spolehlivě určit zdroj, přesto je máte.  (Neptun v 9. domě, (tento aspekt měl „spící prorok“ Edgar Cayce).

Tento aspekt Vám zase propůjčuje kreativitu a inspiraci, které se mohou projevit v uměleckých sklonech. Vaše fantazie se může orientovat na věci ryze praktické, jako je vydělávání peněz nebo získání moci. Pochopení pro radosti a starosti jiných lidí  u Vás formuje humanitární postoje a chování. Určitě milujete zvířata. (Slunce sextil Neptun)

Pozor na náladové chování a  nemoudré jednání. Máte originalitu, ale  ideje, myšlenky a nápady jsou někdy prakticky neproveditelné. Jste hrdá a toužíte po svobodě, nezávislosti a samostatnosti. Umíte být urputný a ohnivý nepřítel. (Slunce kvadrát Uran)

Tento aspekt může vyvolat poruchy nervové soustavy a zažívacího traktu, což může být způsobeno přemírou citů. Budou vám imponovat lidé, kteří umí barvitě líčit své dojemné historky, a mohla byste tím ztratit obezřetnost a nechat se napálit. Brzy ale takové jednání odhalíte. V krajním případě byste vinou takového člověka mohla přijít o hodně peněz. (Měsíc kvadrát Merkur a Jupiter)

Tento aspekt je zvláště příznivý pro ženy, protože podporuje tradiční ženské ctnosti jako jsou krása, něžný citový výraz a náklonnost. Vaše přítomnost může na mnoho lidí působit uklidňujícím dojmem. Lidé s tímto aspektem mají často určité umělecké schopnosti nebo alespoň dobrý vkus při vaření, zařizování domova a v péči o zevnějšek. Může také naznačovat mimořádné hudební nebo výtvarné nadání. Aspekt je příznivý pro zpěváky a herce. (Měsíc trigon Venuše)

Jste soutěživá a máte potřebu vyznamenat se ve všem, co děláte. Chcete se prosadit sama. Jste prakticky založená a schopna se do jisté míry přizpůsobit obchodním nebo profesním požadavkům a zvyklostem. (Skopec v 1. domě a Býk ve 2. domě)

Zdravotní potíže mohou být způsobeny nestřídmostí. Ráda dobře jíte. Pozor na krevní potíže, jaterní potíže a hlídejte linii. Též pozor na nachlazení, revma a chronické zdravotní problémy (Štír v 8. domě a Rak v 5. domě)

Hezký den, Vivian!

   
30.06.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [4] Jaja 1 [*]

  Ahojky, řekla bych, že na vodnáře to sedí. Potřeba svobody je u nich na prvním místě. Neznamená to však, že nevydrží v dlouholetém manželství. Jakmile na ně někdo začne vytvářet tvz. nátlak okamžitě se stahují. Neudělají nic co oni sami nechtějí. Když si něco vezmou do hlavy, že něco musí udělat nikdo je od toho neodradí. Když se zamilují dokážou překonat i nemožné, ale musí mít stále pocit svobody. V reálném životě je někdy hodně těžké vystihnout co opravdu chtějí. V manželském i v partnerském vztahu jste stále jak na houpačce, protože jsou opravdu v určitých věcech nevyspitatelní. :-)

  superkarma: 0 02.07.2008, 08:00:13
 2. avatar
  [3] Vivian [*]

  Míšo, děkuji

  superkarma: 0 01.07.2008, 00:43:02
 3. avatar
  [2] dajdada [*]

  No a co na to Vivian? Poznává se? Moje nej kamarádka je taky vodnářka 5.2. a jediný co fakt na vodnářku sedí je její potřeba svobody ( u ní s přibývajícím počtem let v manželství je to originální)

  superkarma: 0 30.06.2008, 19:36:32
 4. avatar
  [1] átéčko [*]

  Dobrý!!!

  superkarma: 0 30.06.2008, 12:43:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme