Magie

Horoskop na přání: Svetluszka

Svetluszka se narodila 22.1.1973 v 8:00 ve Šternberku

 

Jste Vodnářka. Základním rysem Vodnářů je potřeba svobody a touha po pokroku. Vodnář je v zásadě revolucionář, ctící  moderní pojetí života. Žerna  Vodnářka je navíc velice originální. Vlastně by měla být na ulici okamžitě poznat. Taková žena bude patrně velmi originálně oblečena a přitom s vkusem a neobvyklými prvky. Mezi Vodnářkami je nejvíce módních návrhářek, stylistek a uměleckých kadeřnic. Kdyby se taková žena oblékla v „sekáči“ , dohromady za pět stovek, bude působit, že vylezla z drahého butiku. Mám sousedku , je  to 80ti letá babička. Nedávno si nechala  nainstalovat internet a vesele si surfuje. Vlastní vysouvací mobil, tuším Samsung, maximálně přes rok starý. J

 

Asc. máte ve Vodnáři, což vlastně podtrhuje Vaše vodnářské vlastnosti. Znamená to, že Vodnářem nejen jste, ale i se tak projevujete. Vztahy si zřejmě dobře promýšlíte a nevrháte se do manželství. Je-li Vodnář svázán nějakými mantinely, zpravidla má tendenci prchat.

 

Dsc. máte ve Lvu – Budou vás přitahovat lidé silní, stateční a důstojní. Dáváte přednost královskému vystupování a lpíte na tom, aby se člověk, kterého pojmete za partnera choval jako kavalír. Odmítáte hrubost, ponižování a primitivní chování. Budete u lidí hledat grácii a hrdost.

 

 V zásadě budete zdrženlivá. Ráda pracujete v klidu a  pečlivě dbáte na detaily. Pokud to není bezpodmínečně nutné nekladete osobní otázky. Je zvídavá, ale ne zvědavá. Své chování ženy dobře kontrolujete a nerada jednáte ukvapeně. Váš přístup k citům je analytický a svou náklonnost umíte odůvodnit. (Měsíc v Panně.)

 

Respektujete názory, které se v průběhu doby prokázaly použitelné. Máte zájem o ideje, které mají praktický základ. Nedáte se oklamat nebo svést falešným idealismem. Hmotné postavení je pro Vás velmi důležité. (Merkur v Kozorohu)

 

Nerada veřejně projevujete své city a náklonnost. Citové a pudové pohnutí dokážete potlačit, ale v důvěrných chvilkách se chováte svůdně. Svojí schopností kultivovaného získáte hodně sympatií. Máte nádech něčeho tajuplného, což přitahuje lidi. Máte vyhraněný smysl pro kompozici a strukturu. Zajímají Vás nadčasové formy umění. (Venuše v Kozorohu)

 

Dokážete být zapálenou bojovnicí  za věc, kterou se rozhodnete obhajovat. Mohla byste mít slabost  pro vojenské. Líbí se Vám uniformy. Máte ráda sport a hry v přírodě. Jste čestný a otevřený. Máte smysl pro slušnost ve sportu a soutěžích, i když si některá pravidla ráda vykládáte po svém.( Mars ve Střelci)

 

Dík ctižádosti i organizačnímu talentu můžete získat velké bohatství. (Jupiter v Kozorohu)

 

Jste emocionálně sensitivní. Čas od času vyhledáte dobrovolně samotu, abyste si urovnala myšlenky a jakoby se dostala dál. Můžete mít zvláštní vize a informace, které nevíte dost dobře odkud přicházejí. Vaše vnímání jde do hloubky. Máte citlivou duši jste  přátelská k lidem, kteří mají starosti nebo nouzi. Vaše city jsou snadno zranitelné, což ale málokdo v té chvíli pozná.
(Slunce a Venuše ve 12.domě)

Žijete současností. Zajímá vás  politika, řízení nebo technika. Tento aspekt mívají úspěšné politické osobnosti.(Lincoln). Dík své profesní ctižádosti budete možná v popředí nebo opředená pověstmi.(Mars v 10.domě)

Jste filantrop a věříte v prozřetelnost. Jste vlídná a zdvořilá a v hloubi počítáte s tím, že Vám někdo pomůže. Nad svými nepřáteli dokážete vítězit. Máte velký zájem o duševní zkušenosti a vždy se snažíte přijít  na stopu pravdě. Pomoc poskytovaná jiným lidem Vám přináší dobrý pocit. Pozor si dejte na nervy a přílišné připouštění si věcí k srdci. Vaše nervy nejsou ze železa. V době nouze můžete dostat tajnou  pomoc a podporu, které si ale zasloužíte dík minulým činům. ( Jupiter ve 12. domě)

V profesní a obchodní činnosti by Vás také mohl zajímat obchod s nemovitostmi, stavebnictví nebo  zemědělství. Majetkové poměry by se \vám mohly náhle  změnit dědictvím, sňatkem, obchodním partnerstvím apod. (Uran v 8. domě a Saturn ve 4.domě)

V životě chcete jít vlastní cestou a  vměšování nesete nelibě. To se nemusí každému líbit. Zřejmě lépe vycházíte s muži, než se ženami. Alkohol bude pro Vás nebezpečný. (Měsíc kvadrát Mars a Saturn)

Budete mít zřejmě něžný, citový výraz a budete přitažlivá. Vaše přítomnost může na některé lidi působit uklidňujícím dojmem. Aspekt je příznivý pro zpěváky a herce. 
(Měsíc trigon Venuše)

Jste originální, tvořivá, nezávislá a ráda byste přispět něčím vlastním, jedinečným ke společnému prospěchu. Máte smysl pro humor. Chtěl byste být raději milován než obdivován. (Vodnář v 1.domě)

Dbáte na své zdraví. Někdy může být  aspekt (Měsíc kvadrát Mars) příznakem žaludečních problémů a  vředových chorob. Pokud máte ve zvyku svoji zlost vždy "spolknout" a uložit ji hluboko v sobě. můžete se dočkat psychosomatických onemocnění. Jestliže se rozčílíte, může Vás bolet žaludek.

Jste originální a zajímavá bytost s vlastním pohledem na svět, který málokdy podléhá konvenčním tendencím. Spíše si mnoho lidí v budoucnu osvojí to, co razíte jako názor.

   
19.06.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [9] Jarulka [*]

  Máme stejné datum narození, jen já jsem rok 1981 a 10min před 8. Tak mě teď zajímá, jaký bych měla ten horoskop já. Už se nemůžu dočkat až tady objevím svůj.

  superkarma: 0 01.07.2008, 19:15:46
 2. [8] free [*]

  Jejda to je hezký horoskop. Jak to mám udělat, a bych taky takový dostala? Kam mám poslat iniciály?

  superkarma: 0 19.06.2008, 23:38:26
 3. avatar
  [7] edith1975 [*]

  už se těším, až mně vylosujete,

  superkarma: 0 19.06.2008, 23:18:04
 4. avatar
  [6] svetluszka [*]

  ....no teda Míšo....já žasnu.....ty jsi asi fakt čarodejnice .....to je přesný.....
  Dávala jsem to přečíst i manželovi a ten se tady řehtá, že to není možný ...prej tam chybí akorát to, jak se umím naštvat ...když to "nespolknu"

  díky...fakt před tebou smekám ..

  superkarma: 0 19.06.2008, 20:51:06
 5. avatar
  [5] ŠTÍSTKO [*]

  aiša: Hrozně mě zajímá,co by vyšlo malýmu,je 22.12 ve 21:21

  superkarma: 0 19.06.2008, 20:09:28
 6. avatar
  [4] aiša [*]

  štístko: také doufám

  superkarma: 0 19.06.2008, 20:03:34
 7. avatar
  [3] ŠTÍSTKO [*]

  doufám,že se na nás taky dostane

  superkarma: 0 19.06.2008, 19:55:51
 8. avatar
  [2] tortora [*]

  a je tam i napsáno,že je extrémně šikovná???

  superkarma: 0 19.06.2008, 18:39:15
 9. avatar
  [1] _zelvicka_ [*]

  superkarma: 0 19.06.2008, 18:15:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme