Magie

Horoskop na přání: Solei

Solei – se narodila 29.9.1978 ve 22:00 v Opavě

 

Numerologicky jste devítka, což je už vysoké duchovní číslo. Budete zřejmě stará duše. Hodně věcí se Vám nemusí vysvětlovat, chápete je přirozeně a zpětně máte hodně zkušeností. Prošla jste mnoho entit, proto hodně pojmete jen jako připomenutí, bez toho, aby Vás to překvapilo. Rada devítkám – všichni nejsou jako Vy. Nemůžete od nich očekávat stejný vhled. Učte je, ale nementorujte.:-)

 

Jste Váha – Váha je hloubavá a potřebuje čas. Rozhodnutí činí nerada. Mnohdy tak dlouho zkoumá okolnosti nějaké věci, až je pozdě k její realizaci. Váha potřebuje k životu spravedlnost, ale má pocit, že se jí stále nedostává. Mnoho Vah je mezi soudci a policisty. Nebezpečím pro Váhu je křivda, zpravidla se s ní neumí vypořádat. A propadá skepsi. Je jemnocitná , často přemýšlí dlouho do noci a pak zobe tabletky na usnutí, protože je přetažená. Váhy vládnou Intelektu a umění. Potřebují harmonii, hledají soulad a mají vybraný vkus. Řídící planetou je Venuše.

 

Asc. máte v Raku – Vystupujete nenásilně a žensky. Hledáte porozumění a klid. Měla byste mít cit pro dětskou duši a k okolí přistupujete s chápavým postojem. Často se stáváte vrbou. Ženská energie vám sedí. Budete mít jistě krásný byt, zařízený s nebývalým vkusem, bez extravagancí. Působíte vstřícně, ale skromně.

 

Dsc. máte v Kozorohu - Bude vás přitahovat partner, u kterého budete cítit oporu a jistotu. Těžko budete chtít vedle sebe věchýtek, který se rozpadne, když bouchnou dveře. Měl by být praktický a vyrovnaný. Hledáte pevný pilíř, který netlachá, ale s rozmyslem koná.

 

Zajímáte se o myšlení a  chování jiných lidí. Porozumění a uspokojivé vztahy jsou pro Vás velice důležité.  Dobře se s Vámi vychází. Máte vyhraněný smysl pro spravedlnost a ve svých sděleních jste upřímná. Hledáte kontakty s lidmi, kteří mají dobrou úroveň myšlení . Budete velmi  citlivá na pachy, zjev a vlastnosti jiných lidí. Nevhodný oděv nebo hrubé způsoby pokládáte za společenský poklesek. (Merkur ve Váhách)

 

Dokážete lidem ve svém okolí vlévat optimismus a důvěru. Dostane se Vám uznání. Vyzařujete sluneční teplo, náklonnost a ochotu. Jste citově snadno oslovitelná. Máte schopnost  denního snění.Jednotvárná rutina Vás ubíjí. Jste v neustálém pohybu. (Jupiter ve Lvu a Měsíc ve 3. domě)

 

Radujete  se z tvořivé práce a nevadil by Vám ani  hlučný potlesk. Mohla byste být úspěšná v umění. Jste dítkem štěstěny. Máte  romantickou povahu a slunnou mysl. Budete oblíbena a populární.  Určitě ráda chodíte divadla a na koncerty. Jste věrný přítel. Mohla byste být dobrou kantorkou, která dokáže vzbudit zájem žáků a vést je k dobrým výkonům. (Venuše a Mars v 5. domě)

 

Také byste se vydováděla v pozemkovém vlastnictví, mezi potravinami, nemocnicemi,  psychologií, výchovou a cestováním. Mluvíte uvážlivě a Vaše  myšlení je metodické a přináší sebou matematické a přírodovědecké nadání. (Jupiter ve 2. domě a Satrun ve 3. domě)

Budou Vás lákat nové zážitky a cesty za poznáním. Ráda se zabýváte jinými odlišnými kulturami a zvyky. Válení na pláži asi nebude Váš obor. (Měsíc v konjunkci na IC)

Dík své osobnosti budete oblíbena. Umělci s tímto aspektem mají originální, velmi individuálně vyhraněný styl. Stojíte pevně na obou nohách. Můžete jiným lidem originálním způsobem pomoci a věnovat jim radost a štěstí. (Venuše konjunkce Uran)

Jste velkorysá a optimistická a máte vyšší ochranu. Intuitivně poznáte jak konstruktivně překonávat překážky. Vše co děláte, je dobré i pro ostatní. Máte dostatek energie a emocionální síly k tomu, abyste každou akci dovedla do konce. (Slunce sextil Jupiter a Měsíc sextil Mars )

Převládá u Vás emocionální rovnováha. Tento aspekt podporuje spolupráci s jinými lidmi a se širokou veřejností. Aspekt je také příznivý pro intelektuální studia v oblasti filosofie, náboženství a právních věd. Dokážete se pěkně vyjadřovat. (Měsíc sextil asc. a Merkur sextil Jupiter)

Tento aspekt Vám zase dává sílu a vytrvalost. Toto spojení Vám dává jakýsi sparťanský životní postoj.(Mars sextil Saturn)

Tato konstelace vyjadřuje vnitřní sílu ve formě tvůrčího myšlení, bohatství duševních nápadů a nadání umělecké činnosti. Ráda volíte takovou profesi, abyste mohla pracovat doma. (Lev ve 3. domě a Panna ve 4. domě)

Neopravujte mechanické věci a vyhýbejte se elektřině. Raději organizujte skupinové aktivity, to Vám zřejmě jde skvěle. (Ryby v 10. domě a Skopec v 11. domě)

Máte celkem dobrou kondici. Hlídejte si cukr v krvi a dávejte si pozor při cestování.

Máte pozitivní horoskop s přívětivým postavením planet. Neměla by Vám hrozit žádná katastrofa. Z části je to tím, že máte jakousi sympatii „tam nahoře“ a dílem proto, že máte intuitivní vhled do událostí které mají nastat.

   
23.06.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Solei [*]

  edith1975: Solei děkuje a je ráda že Jupíí a Karetě připadá jako pozitivní osoba

  superkarma: 0 24.06.2008, 08:19:04
 2. [8] free [*]

  Já ještě pořád slavím padesátiny a tenhle horoskop by mi udělala radost. 26.5.1958 dvě minuty před půlnocí.

  superkarma: 0 23.06.2008, 19:57:01
 3. avatar
  [7] edith1975 [*]

  A co na to Solei?

  superkarma: 0 23.06.2008, 19:41:50
 4. [6] Nabuko [*]

  Dobrý den,

  zajímalo by mě, zda jste dostala můj vzkaz. Děkuji za info.

  10.7.1981 v 16.30 v Pardubicích.

  superkarma: 0 23.06.2008, 18:41:55
 5. [5] bubušák [*]

  Dobrý den,chtěla bych vědět zda jsem zařazena do losování.Nar.8.6.1979 v Ostravě v 7.30.Předem děkuji za odpověď

  superkarma: 0 23.06.2008, 15:21:22
 6. avatar
  [4] kareta [*]

  Jupíí: ano, mně taky.

  superkarma: 0 23.06.2008, 14:38:52
 7. avatar
  [3] Jupíí [*]

  kareta: vyhlíží strašně pozitivně, ale Solei mi přijde jako pozitivní osoba,

  superkarma: 0 23.06.2008, 14:34:27
 8. avatar
  [2] kareta [*]

  tomu říkám srozumitelný konkrétní horoskop

  superkarma: 0 23.06.2008, 14:11:44
 9. avatar
  [1] olga ebertová [*]

  Já bych také chtěla udělat horoskop synovi 12.12.1996 v 17.00 hod. Prosím,prosím

  superkarma: 0 23.06.2008, 13:47:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme