Magie

Horoskop na přání: Saturninka

 

Saturninka je narozena 24. 12. 1970 v Přerově

 

Rodiče vás patrně dostali pod stromeček. Jste Kozoroh, a když se podíváte na svůj koláč, zjistíte, jak důležitá je v tomto případě Vaše přesně uvedená hodina. Všechno máte na rozhraní.

Základní vlastností Kozoroha je pevnost a praktický přístup k životu. Řešení problémů je pro vás vždy složitější, protože cítíte odpovědnost za všechny, kdo tvoří váš uzavřený kruh. Kdo sáhne Kozorohovi na rodinu nebo známé, bude zničen. V tom jsou nekompromisní. Pokud Kozoroh pojme někoho za přítele, je věrný, obětavý a takový člověk má v něm pevnou oporu. Prakticky nenechá přátele padnout. Na druhou stranu je těžkopádný a zpravidla lpí na zaběhnutých pravidlech.

 

Pokud jste si hodinou jista, pak:

 

Máte asc. ve Vahách – znamená to zdrženlivost při navazování známostí a nedůvěru k novým lidem i věcem. Jakkoli se ale hned každému nevrháte kolem krku, nepůsobíte nepříjemně, nebo komisně. Jen zůstáváte stranou a zkoumáte daný objekt, dokud je na něm jen jediné zákoutí, kde ještě nemáte jasno. Teprve pak jste ochotna jej k sobě pustit. Vaše vystupování je decentní.

 

Dsc. máte ve Skopci – budou Vás přitahovat energičtí a akční jedinci, který projevují sílu osobnosti. Ráda budete ve společnosti zábavných lidí, kteří vyzařují lehkost a optimismus. Je to právě to, co Vy často u sebe podvědomě postrádáte. Kozoroží podstata je těžká. Odmítáte jakýkoli druh agrese. Paradoxně se s ní budete ale často setkávat.

 

Jste velice vytrvalá a dokážete dlouho o svém úmyslu nebo cíli přemýšlet, než jej zrealizujete. Chcete jasný a strategický postup a nerada se mýlíte. Pokud vás něco trápí, budete zamlklá (Merkur v Kozorohu).

 

V životě budete muset udělat hodně kompromisů, což Vás nikterak netěší. Vaše postupy jsou promyšlené, a tak míváte pocit, že by měly být beze zbytku přijaty. Nerada necháváte něco na pak, a pokud už do něčeho vrazíte energii, chcete všechno, nebo nic. Často berete věci příliš vážně. Pokud byste s někým hovořila o svých plánech, musel by to být někdo, komu plně důvěřujete. Raději ale o svých záměrech příliš nemluvíte. (Mars ve Štíru).

 

Podvědomou potřebou je sbírání informací, i tajných, o různých lidech. Vaše obchodní činnosti by mohly mít něco společného se smrtí (nemusíte zrovna jezdit s pohřebákem). Dědictví, historie, kriminalistika, klinická psychologie, patologie a podobně (je to jen aspekt – čili sklon duše). (Jupiter ve Štíru).

 

Následující spojení nebývá časté a těžko se vysvětluje. Budou vás zajímat věci kolem posmrtného života, parapsychologie a v životě byste mohla mít dost paranormálních zkušeností, které Vás tak jako jiné zemité znamení ani moc nevyděsí. Pojmete tyto zkušenosti jako součást Vaší cesty za věděním. Hodně z tohoto poznání se odehrává na úrovni Vašeho podvědomí. Intuici poslouchejte! I když často nevíte, proč si něco myslíte, lze říci, že máte schopnosti, senzibila. Budete schopna předvídat zlé události. (Saturn v 8. domě, Pluto ve 12. domě a Neptun ve třetím.)

 

Nesnášíte lenost a býváte zřejmě v tomto velice neústupná a náročná. Máte stejně vysoké nároky na sebe jako na ostatní. Váš domov je vaše svatyně a musí to tu šlapat. Milujete pořádek a čistotu. Zanedbaný oděv či něčí zevnějšek Vás bude provokovat. Nesnesla byste lenivého partnera. (Kozoroh ve 4. domě a Skopec v 7. domě.)

 

Zdravotně jste asi byla v dětství taková neduživá. Pokud se vám podařilo vyrůst z častých nemocí, budete dlouhověká.

Škodí Vám přílišné podléhaní pocitu, že něco špatně dopadne. Malujete si vlastní čerty na zdi. Události příliš prožíváte a neumíte se povznést. Mohla by vás provázet obava z nemocí. (Panna ve 12. domě a Ryby v 6. domě).

 

Pozor si dejte na kosti, páteř, klouby a horečnatá onemocnění.

   
12.06.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [10] vodena [*]

  můžu se také přihlásit pro horoskop na přání? Narodila jsem se 11.dubna 1956 asi v 8 hod. v Kadani...

  superkarma: 0 13.06.2008, 16:51:56
 2. avatar
  [9] Saturninka [*]

  dajdada: že by, já už tu jedno dvojče mám - dokonce siamský

  Léthé: potvůrka zdraví lumpici

  superkarma: 0 13.06.2008, 08:26:51
 3. avatar
  [8] Léthé [*]

  Saturninka: tak tentokrát se ten hóroskop docela povedl
  Já sú taky jedinec vzhledem lumpa...že jo? Proto jsem ti asi tak trochu blízká .

  Stejně by mě zajímal ten můj horoskop. Kam že si ty poslala žádost o ten svůj?....nějak to tu nestíhám

  superkarma: 0 12.06.2008, 23:17:53
 4. avatar
  [7] dajdada [*]

  Saturninka: tak teda Saturninko , asi jsem právě zde našla svoje dvojče

  superkarma: 0 12.06.2008, 21:40:19
 5. avatar
  [6] Saturninka [*]

  Odpovědnost za okruh nejbližších - ano. Pokud nemám zrovna "šneka" - tedy období, kdy bych nejraděj zalezla a byla už nafurt sama - tak se naopak seznamuju s cizíma naprosto bez problému a jsem děsně ukecaná. Decentně se teda chovat neumím - moja škoda . Vždycky mne přitahovali jedinci vzhledem a duší lumpa - to je možná ta akčnost , před průserem s firmou jsem byla vždy optimistická děvčica. Agresi odmítám, to ano, v podstatě jsem děsně mírumilovná, ale poslední dobou u sebe pozoruji jistý druh nasertivnosti, což je krůček k tomu někomu zakroutit krkem . Zvládám vrhat se do činů po hlavě, bez rozmyšlení, ale ne vždy. Na pak nechávám nejčastěji žehlení . Sbírám kdeco, informace o lidech ovšem ne - poslední dobou razím heslo "čím víc poznávám lidi, tím raději mám zvířátka" . Jinak jsem vždycky říkala, že pohřebák je dost dobrej džob, bohužel dělám do bordelu .
  A ano, věřím, nebos si spíš úpěnlivě přeju, aby byl nějaký posmrtný život, ale hezký, bezproblémový, taková ta lehkost bytí . A ano - mívám občas sen, který se splní, taky se se mnou ve snu přišel rozloučit kamarád, který právě umřel. Mívala jsem dobrej odhad na lidi, intuitivně. Bohužel krutej podvod našeho společníka jsem odhadnout nedokázala .
  Co se lenosti týče - jsem sama děsně líná, ale nechlubím se s tím .
  Neduživá v dětství jsem byla, sousedky mou maminku pomlouvaly:"podivejte, pani, jaký má kožich a děcko má, chuďátko, podvýživený ." A momentálně se o mém zdraví nedá mluvit jako o zdraví, ale dlouhověká budu, mám to po babičce, vydržela asik 11 infarktů .
  A ano, mám katastrofické scénáře, tedy maluju si na zeď, ale baví mne to .
  Tak jsem se tu rozebrala a jdu teda žehlit, když to furt odkládám na pak.
  Díky ...

  superkarma: 0 12.06.2008, 19:18:38
 6. avatar
  [5] dajdada [*]

  Manx: psala jsem, že mi to přijde jako by byl můj, právě podle toho výkladu, (ale nenapsala jsem vlastně JAKO)

  superkarma: 0 12.06.2008, 17:10:42
 7. avatar
  [3] dajdada [*]

  Manx: to ne, já vím to je rak, ale já myslím postavení planet já mám to Pluto taky nějak podobně, a taky máme dvojky a sedmičku a to je karma jak blázen a hlavně citlivost

  superkarma: 0 12.06.2008, 16:40:48
 8. avatar
  [1] dajdada [*]

  tak mi to přijde, že je to můj horoskop, né? Až na to zdraví. Já jsem 2.7.1972 v 19.25 Cheb, taky jsem si nechávala dělat kdysi dávno podrobný horoskop a když jsem to četla, tak jsem měla smíšené pocity, protože na jednu stránku mi nešlo do hlavy jak mě může někdo takhle prokouknout a na stránku druhou jsem měla z toho pěkný respekt, protože mě až zamrazilo jak to bylo pravdivé.

  superkarma: 0 12.06.2008, 16:15:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme