Magie

Horoskop na přání: Mickey Mouse

Mickey Mouse se narodil 26.9.1965 ve 12,00h v Praze

Jste první chlap ne ženě-in, kterému dělám horoskop. A také jste numerologická jedenáctka, kterých moc není. Na ženě-in, z těch co jsem viděla, jste třetí…..

Jedenáctky jsou hodně vyspělé bytosti a mají za sebou dost zkušeností i životů.  Jedenáctka se v zásadě nemusí učit. A to paradoxně bývá někdy příčinou špatných známek nebo potíží. Oni jsou tihle lidé nesmírně bohatí a všechno jim přichází automaticky, intuitivně. Mají vlastní měřítko hodnot a vlastní pohled na věci i svět. Někdy mívají problém pochopit, že druzí to tak nemají. Snaží se protlačit svůj názor. Někdy dost dogmaticky. Je to ale povětšinou názor správný. Bývá jim to vyčítáno. Měli by se naučit, že druzí potřebují vlastní zkušenost, aby pochopili to, co oni už dávno vnitřně vědí. Tuhle jsem pozorovala přítele, jak něco vysvětluje účetní. Zatímco on stále pokračoval ve stejném tempu, v zásadě srozumitelně, po pěti minutách ho chudák přestala stíhat. Byl z toho překvapený….takhle to máte vy jedenáctky….

Jste Váha. Váha je dobrák, který je ale často nespokojený. Jde o to, že Vaše citlivé vnímání je choulostivé na každou drobnost, která na Vás okamžitě působí rušivě a dokáže Vám  zkazit celkový dojem. Váha potřebuje pocit harmonie a spravedlnost. Často má ovšem o spravedlnosti vlastní představu. Nemá ráda, když mluví několik lidí najednou a nerada řeší více věcí. Jste muž a tak je to pro vás trochu větší problém. Muži Váhy navíc potřebují čas od času vypnout a udělat něco nenormálního, nebo akčního, aby se zreferovali. Přístup k partnerovi bude citový a hodně potřebujete, být ujišťován o lásce a náklonnosti. Jinak je muž Váha schopen raději ze vztahu odejít, nemá-li pocit stálého zájmu. Budete jako každý muž Váha velmi urážlivý.

Asc. máte ve Střelci. Budete se projevovat aktivně a společensky. Umíte se prosadit a těžko Vás přehlédnout. Na ostatní působíte vesele a Váš humor má drobné hroty. Máte rád rovný boj. Ač nejste vysloveně konfliktní budete nepříjemný protivník, pro Vaši schopnost intuitivně vycítit nejslabší stránku nepřítele. Zacílíte a vystřelíte. Žádné dlouhé hledání strategie a stavění vojáčků.Umíte nepříjemně ranit i verbálně.

 

Dsc. máte v Blížencích. Budou Vás přitahovat zcestovalí a podnikaví lidé, kteří jsou živí a aktivní. Potřebujete vedle sebe člověka, který Vás bude umět pobavit a bude akční i komunikativní. Potřebujete ženu družnou a kontaktní. Puťku v koutě snadno přehlédnete. Zřejmě Vám nijak nevadí být loven.Rozčilovat Vás bude nedochvilnost, hnidopišství a malost osobnosti a „slepicoidní“ chování. Potřebujete komunikovat a vyměňovat zkušenosti. Nejhorší je z Vašeho pohledu zřejmě bude"pilnej blbec".

 

Neexistence harmonických vztahů a svazků Vás dokáže vyvést z duševní rovnováhy. Nepříznivě to pak působí na Vaše zdraví. Vaše  vzezření a gestikulace se  vyznačuje šarmem a elegancí. Jste zdvořilý, přátelský a příjemný.  Vaše myšlení se orientuje především na mezilidské vztahy. Zajímáte se intensivně o myšlení a vzorce chování jiných lidí. Jste citlivý na pachy, osobní zjev a vlastnosti jiných lidí.(Měsíc a Merkur ve Váhách)

Silná intenzita cítění  Vám často dává odvahu a schopnost vytrvat při realizaci svých cílů. Vystupujete s bohatstvím nápadů, s odvahou a energií, zvláště v těžkých situacích. Při obhajobě svých principů jste připraven k nekompromisnímu boji. Své plány a akce bez pádného důvodu neprozrazujete. Musíte se naučit nebrat věci tak osobně a vážně a posuzovat je objektivně. Vaše skrývané emoce hned tak nepřejdou, nejsou-li ventilovány a zůstávají dlouho nezapomenuty. Kondenzují jako pára v papiňáku, až dojde k explosivnímu vyjádření, které má pak různé následky.  V otázkách erotiky budete zvláštně benevolentní. Zastáváte zřejmě názor, že co je příjemné oběma, není tabu. Mantinely máte daleko a nepohoršují Vás zřejmě ani neobvyklé vztahy. Kámasutrá ve všech verzích? :-) :-) (Venuše a Mars ve Štíru, to celé v 11. domě)

Milujete dobré jídlo a rád si užíváte. Dokážete svému tělu dopřát, co mu dělá dobře a zřejmě nelitujete v tomto případě financí, ani energie. Žádný asketa...(Jupiter v Raku)

Máte rád společnost, ideály bratrství a k naplnění štěstím docházíte prostřednictvím přátel. Těch máte hodně mezi ženami. Na ženu-in patrně chodíte, protože Vám ženská energie vyhovuje a hlavně to má původ ve Vaší potřebě sbírat informace. Určitě jste zaregistrován i u konkurence. Dík činnostem, které realizujete ve skupině navazujete úzká přátelství a vztahy.  Potřebujete ocenění a jste schopen prudkých vášnivých citů. Máte sklon jednat potají, který pramení ze snahy vyhnout se otevřenému odporu. Svá přání a úmysly rovněž raději zatajujete. Můžete pracovat ve velkých institucích, kde svoji osobní identitu nemusíte prozradit. (Venuše v 11. domě a Mars ve 12. Domě)

Vaše partnerské vztahy budou pro Vás prospěšné. Máte smysl pro spravedlnost. Totéž očekáváte od jiných lidí. Máte dobré předpoklady působit v oblasti práva, public relation a zprostředkovatelské činnosti. Tato konstelace naznačuje duševní disciplínu a orientaci na praxi. Ideje jsou posuzovány podle jejich užitečnosti. Myšlení máte metodické a přináší sebou matematické a přírodovědecké nadání. (Jupiter v 7. Domě a Saturn ve 3. Domě)

Máte pokrokové názory v oblasti filosofie, náboženství a vyššího vzdělání. Láká Vás tajemství dávno zapomenutých časů, velkých dálek a utopické budoucnosti. Můžete se věnovat studiu archeologie a astronomie. Od přátelství si někdy slibujete příliš mnoho. Máte široký okruh umělecky založených přátel. (Uran v 9. Domě a Neptun v 11. Domě)

Měl byste se naučit čekat. Chcete příliš mnoho a příliš rychle. Měl byste se chránit před nemoudrým optimismem a neuváženými snahami o seberozvoj. Ve svém úsilí dosáhnout něčeho velkého můžete být příliš uspěchaný a slíbit víc, než může splnit. Také v duševní oblasti chcete často vzít útokem takové věci, které dalece přesahují Vaše síly. Jste ovšem optimistický, velkorysý a plný dobrých úmyslů. Jste často hovorný a toužíte zanechat dojem. Budete choulostivý na svou osobu.(Slunce a Merkur kvadrát Jupiter)

Uvedený aspekt vyjadřuje smysl pro pořádek, rovnováhu a proporce ve výtvarném umění a hudbě. Často se nachází v horoskopech umělců. Máte smysl pro rytmus a strukturální vztahy v čase a prostoru. Aspekt je výhodný pro architekty, návrháře, matematiky a další profese, kde člověk musí být funkční a estetický zároveň. (Venuše tigon Saturn)

Máte rád a ochotně vyhledáváte nové zážitky. Ačkoliv jste v podstatě samotář, Vaše vztahy k veřejnosti charakterizuje bystrost a inteligence. Jste hrdý na romantická dobrodružství, hodně pro Vás znamenají a často se k nim v myšlenkách vracíte. V případech silných a úzkých osobních vztahů a kontaktů máte sklon reagovat silně citově a to bez ohledu na stanovisko  partnera. Většinou máte vysoké nároky, ideály a hodnotová měřítka ve vztahu k lásce. Té dokážete obětovat vše, pokud máte pocit, že vyvolený objekt je hoden Vaší náklonnosti. Milostné romance berete mnohdy a příliš vážně. Protože jste sám velmi silně citově založený, očekáváte totéž od svého partnera, což může v milostných záležitostech vést k přepjatosti a ke stanovisku "všechno nebo nic". Vaše některé milostné zážitky jsou opředeny tajemstvím a voní zakázaným ovocem. Mohl byste se zcela náhle zamilovat a nedopatřením i oženit. Vaše láska a náklonnost je stálá a silná. (Střelec v 1. Domě, Rak v 8. Domě a Váhy v 10 domě a silně obsazený 8. dům)

Peníze byste mohl klidně vydělávat nějakým neortodoxním způsobem, často ve spojení se skupinou jiných osob.

S ohledem na umístění Saturna a také sev. uzlu si dávejte pozor na psychická onemocnění a také budete méně odolný vůči bolesti.

   
23.07.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [29] Luka [*]

  michaela.kudlackova:Díky za charakteristiku osmičky. Je to trefné! Mám pocit, že pokud někomu něco prochází, já si to fakt musím odžít! A co už toho bylo...

  superkarma: 0 24.07.2008, 13:41:33
 2. [28] ozón [*]

  Dobrý den , co musím udělat proto , aby mi paní Kudláčková sestavila horoskop ? Pěkný den . Ozón

  superkarma: 0 24.07.2008, 10:17:31
 3. avatar
  [27] Michaela Kudláčková [*]

  rachelluska: Aha už je mi to jasné, napsala jsem to do vzkazů, takže dobře, ale odpovím tady. Býk on - Střelec ona. To není špatné, pokud ona vydýchá, že on mívá dny, kdy neřekně víc, než ahoj a dobrou noc. Jinak tahle spojení, pokud je nerozdělí vzájemné postavení planet, vcelku dobře fungují.

  superkarma: 0 24.07.2008, 10:01:33
 4. avatar
  [26] Michaela Kudláčková [*]

  rachelluska: Tak já teď tedy taky... odpověděla jsem sem...

  superkarma: 0 24.07.2008, 09:58:43
 5. [25] rachelluska [*]

  michaela.kudlackova: jujky,někam jsem to poslala a ani nevím kam.Můžete mi prosím odpovědět sem?Jsem nějak zamotaná

  superkarma: 0 24.07.2008, 09:49:55
 6. avatar
  [24] Michaela Kudláčková [*]

  Rikina: Díky moc a pěkný den

  superkarma: 0 24.07.2008, 09:08:36
 7. avatar
  [23] Michaela Kudláčková [*]

  rachelluska: Rak se Střelkyní může fungovat přes asc., jinak by mohl mít často pocit, že jí prostě nestíhá. A jí by mohl připadat jako bolestín. Poku je žena Býk a on je Rak je to trošku o něm. Možná by mu mohla připadat, že si jakoby málo všímá. Ale asc., udělají i z takových párů harmonické, pokud jsou dobře umístěné...

  superkarma: 0 24.07.2008, 09:07:38
 8. avatar
  [22] Michaela Kudláčková [*]

  rachelluska: Hezký den. Pětky jsou většinou neposedné a zvídavé. POkud je pětka chlap, je to věčný kluk, který se bude hádat se synem o autodráhu. Ale také jsou podnikavé a nesmírně ukecané. Žena pětka bude bystrá a během dne změní tak tři,až čtyřikrát náladu.

  superkarma: 0 24.07.2008, 09:05:05
 9. [21] rachelluska [*]

  michaela.kudlackova: Míšo,ať to pročítám,jak pročítám,tak 5 tu zatím není žádná Copak je to tak nezajímavé číslíčko? Prosím si vylosovat A ještě prosím,co říkáte na spojení Rak on - Střelec ona,Býk ona - Rak on??? Děkuji předem za odpověď. Jinak je až neuvěřitelné,jak tu všechny "na tělo" trefíte!Hezký den

  superkarma: 0 24.07.2008, 08:39:03
 10. [20] Rikina [*]

  michaela.kudlackova: klobouček smekám, tohle je velice přesná a trefná charakteristika, začínám si myslet, že snad na horoskopech i může něco být. Ano, takhle znám Mickey Mouse, a potvrzuji, že je to celý on. Pst - podle mne máte pravdu i v tomto: "Mají vlastní měřítko hodnot a vlastní pohled na věci i svět. Někdy mívají problém pochopit, že druzí to tak nemají. Snaží se protlačit svůj názor. Někdy dost dogmaticky. Je to ale povětšinou názor správný." Mickey Mouse sice opravdu "dokáže lidem vysvětlovat myšlenky v jejich tempu", ale je zatraceně těžké vedle těch jeho myšlenek prosadit také nějaké vlastní názory.

  superkarma: 0 24.07.2008, 01:21:18
 11. avatar
  [19] Michaela Kudláčková [*]

  Mickey Mouse: Nz .. to jsem ráda, že to sedí. Dobrou noc

  superkarma: 0 23.07.2008, 22:57:08
 12. avatar
  [18] Michaela Kudláčková [*]

  Jupíí: tak to je moje chyba veliká!!!!! Dvojka vzniká třeba z dvacítky - Zítra Ti dlužím popis 22 v novince... a gratuluji. I když lehké to s tímhle numerem fakt nemáš..

  superkarma: 0 23.07.2008, 22:32:40
 13. avatar
  [17] Veruška [*]

  michaela.kudlackova: ja jsem myslela, ze to posledni dvojicsli se scita! takze jsem 30, můj chlap 32 a dite 13, az jsem se tech trojek lekla

  superkarma: 0 23.07.2008, 22:31:36
 14. avatar
  [16] idiska [*]

  Jupíí: jj, jsi 22

  superkarma: 0 23.07.2008, 22:04:47
 15. avatar
  [15] idiska [*]

  sos: (11) ...nikoli 4, ale 22, dál bych už nepočítala

  superkarma: 0 23.07.2008, 22:02:14
 16. avatar
  [14] Jupíí [*]

  michaela.kudlackova: 22 jsem já :-)) 21.3.1960. Ale mám pocit, že jsi mě označiila za 4. :-)). Anebo to není dvacetdvojka ?

  superkarma: 0 23.07.2008, 22:01:47
 17. [13] nancy0 [*]

  sos: díky, ale abych pravdu řekla došlo mě to potom co jsem to napsala, mám nějaký delší vedení, třeba se to dozvím v horoskopu, jestli se ho dočkám

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:43:55
 18. avatar
  [12] Mickey Mouse [*]

  michaela.kudlackova: Mockrát děkuju! Páni, moc hezky to sedí. Myslím, že i moji přátelé to potvrdí.
  Asi Vás nepřekvapí, že jsem od malička analyticky založený matematik a ajťák. Matematiku jsem studoval na střední i na vysoké. Informatikou se živím. Dokonce i to prosazování se v dramatických situacích a smysl pro metodično a pořádek.
  A také, že nejlépe relaxuji muzikou. Rád zpívám a je to taková moje samomluva, kterou se dokážu naladit. Jo, a klidně přiznám, že jsem poživačný, svému tělu i psýché dopřávám potěšení ale také o ně pečuji podle toho, o co si řeknou. Hmm, vlastně i ten vztah k erotice jste našla.
  Vytrvalost, zážitky, velké cíle a velké ideály, touha po dokonalosti, včetně té po trvalém citovém vztahu... Ano, ano, ano!
  Jen k tomu úvodu o jedenáctkách - doufám, že dokážu lidem vysvětlovat myšlenky v jejich tempu, dlouho jsem si přivydělával doučováním a vedením kursů. Snad mi v tom pomáhá ten zájem o myšlení druhých lidí. Zvědavost je totiž moje druhé já.
  Ještě jednou děkuju!

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:41:32
 19. avatar
  [11] sos [*]

  No například dnešní datum: 2+3+7+2+0+0+8=22=2+2=4

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:34:45
 20. [10] nancy0 [*]

  a jak se dojde k tomu číslu? Mohl by mě to někdo povědět, pěkně prosím

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:29:29
 21. avatar
  [9] sos [*]

  Ta čtyřka asi sedí - je velmi dobrý ekonom a ty devítky taky oba mají na učení buňky a dovedou do člověka nacpat a vysvětlit i to co by vživotě sám nepochopil. Asi na té numerologii něco bude.

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:14:30
 22. avatar
  [8] Michaela Kudláčková [*]

  Luka: U osmičky hodně záleží na tom, kam chce jít.Každopádně dokáže věšinou co chce. Je důležité jakou si zvolí cestu. Nic jí něbude odpuštěno, všechno si musí odžít a všechno dostává zpátky velmi rychle. Je schopná velkých činů, ale nesmí to přehnat . Je totiž také vůdčí. Když položíte osmičku.....tak tam sahá její potenciál.. skvělé, ale zneužitelné...

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:12:03
 23. avatar
  [7] Luka [*]

  Míšo, co znamená, že osmička je karmické numero? Já jsem osmička, ale bohužel nevím čas narození, takže si nemohu nechat udělat horoskop, ale nějaký rozbor osmičky by mě zajímal...

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:07:58
 24. avatar
  [6] Michaela Kudláčková [*]

  sos: Určitě se dočkáte...jedničky jsou sluneční a hrdí lidé - devítky jsou rození učitelé a čtyřka je velmi dobrý ekonom...

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:07:53
 25. avatar
  [5] sos [*]

  Míšo a já jsem jednička, taky bych chtěla vylosovat.
  A doma mám manžela a dceru devítku a druhou dceru čtyřku.
  A ktomu jsme s manželem oba berani.

  superkarma: 0 23.07.2008, 21:01:04
 26. avatar
  [4] Michaela Kudláčková [*]

  Radka27: Bohužel o Tobě ještě nevím, pane jo ..ve svém okolí tolik jedenáctek ani nemám...čtenářky jedenáctky si pamatuji... No a pak také osmičky je to karmické numero a také moje . No a ještě dvojky, protože potřebují pořád hladit a dvaadvacítku žádnou neznám, ani tady - ale chtěla bych, jsou to téměř dokonalé bytosti a je jich míň, než šafránu...

  superkarma: 0 23.07.2008, 20:53:15
 27. avatar
  [3] Radka27 [*]

  Když už jsem u toho losování jedenáctek, mohla bych zítra být na ředě já, co? Jsem to já, ta třetí Míšo a nebo o mně jen nevíš ?

  superkarma: 0 23.07.2008, 19:57:25
 28. avatar
  [2] Michaela Kudláčková [*]

  alpina: Díky! Já to otočila, když jsem to psala

  superkarma: 0 23.07.2008, 18:45:37
 29. avatar
  [1] alpina [*]

  Míšo, Váhy a v červnu???

  superkarma: 0 23.07.2008, 18:19:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme