Magie

Horoskop na přání: Jupí

Jupí se narodila 21. 3. 1960 v 10.00 v Pardubicích

 

(To jsem ještě neviděla, jestli je Vaše hodina přesná, tak jste první člověk, který má tolik aspektů na hrotech a Vaše osobnost se generálně dělí na dvě části. Říká se tomu karmické dělení bytosti, a není to náhodou. Žijete jakoby dvojí karmu. Prozatím jsem to znala jsem z knih).

 

Numerologicky jste čtyřka. Mimochodem čtyřka je také prof. Klaus. Jsou to lidé pevní a neuvěřitelně houževnatí. Všechno má v jejich životě nějaký smysl a formu. Nic nedělají jen tak z legrace, protože na sebe berou spoustu odpovědnosti. Jejich myšlení je přísně analytické a málokdy se dopouštějí chyb. Často je okolí nestíhá, a proto se vedle nich cítí nedostatečně. Čtyřky hned tak něco nezlomí, jsou schopny zastávat vysoké posty. Jako kantoři jsou brilantní, ale musí trochu slevit, protože jinak je mají studenti za suchary.

 

Asc. máte na přímce Blíženec-Rak – Dává Vám to schopnost okamžitě vycítit, jaká nálada panuje ve společnosti, a jste ve vteřině schopna se přizpůsobit. Navíc jste schopna pojmout i důvod nálady, která panuje. Konstruktivně problém neřešíte, ale jste vrba, která doslova přitahuje ty, kteří si potřebují postěžovat nebo vylít srdce. Můžete se vyskytovat kdekoli, a všude budete patřit. V té chvíli neřešíte, jestli se tam cítíte dobře. Berete jako povinnost tam být a vyslechnout. Jste mimořádně vnímavá a všestranně „použitelná“.

 

Dsc. Máte na přímce Střelec-Kozoroh – Přitahovat Vás budou dvě polohy lidí. Jednak vyžadujete kvalitu, přesnost, pevný charakter a praktický a přístup, a jednak budete vyžadovat, aby se partner choval čestně a hlavně rychle reagoval. Bude Vás přímo vytáčet lenost a liknavý přístup. Hodněkrát dořeknete něco za druhého jen proto, že nekonečně dlouho žižlá slova, než je vyřkne. Vy už dávno víte, co chtěl sdělit, a tak budete nervózně poskakovat, a nakonec to řeknete za něho. :)

 

Život berete vážně a citově. Pracujete usilovně a ctižádostivě s cílem dosáhnout dobré postavení a finanční zajištění. Jste plachá a nejistá ve věci vlastního sebehodnocení. Býváte citlivá vůči skutečnému nebo domnělému odstrkování. Osobním uplatněním a ctižádostivou touhou po úspěchu chcete dosáhnout potvrzení své osoby. (Měsíc v Kozorohu)

 

Máte živou fantazii a schopnost fotograficky vzpomínky. K závěrům nedospíváte logickým uvažováním a rovněž intuicí. S mimořádnou sensibilitou a obrazotvorností mohou být spojeny básnické a výtvarné vlohy. Výkyvy citů mohou u Vás vyvolávat nestálost v myšlení, rozhodování a v mezilidských vztazích. Projevujete hodně sympatie a účastenství. Máte zvláštní schopnost chápat pocity lidí. Jestliže nezískáte důkaz lásky a náklonnosti, cítíte se osamělá a zklamaná. Jste vnímavá vůči neštěstí nebo utrpení jiných lidí. V důsledku velké sensibility se obáváte odmítnutí, citového poranění nebo ublížení. Proto váháte, máte-li projevit své city, nebo je raději skrývat. Z tohoto důvodu může promeškat leckterou příležitost prožít romantický vztah. (Merkur a Venuše v Rybách)

 

Je možné u Vás pozorovat i reformátorské tendence, které dokážete realizovat. V životě jdete svou cestou a o konvenční názory se nezajímáte, pokud jsou neslučitelné s Vaším logickým myšlením a praktickou činností. Tradice respektujete, jen když si zasluhují Vaši úctu. Nepracuje se Vám dobře pod autoritativním vedením. Chcete problémy řešit svým způsobem a učit se z vlastních chyb. (Mars ve Vodnáři)

V případě neúspěchu můžete trpět častými depresemi. Tento aspekt Vás vybavuje praktickým realismem a zdravým lidským rozumem. Myšlenky a nápady dokážete prakticky využít, s finančním prospěchem. Máte dobře vyvinutý smysl pro obchodní činnost. Máte také vzácnou schopnost jednoduše, snadno a srozumitelně zprostředkovat své myšlenky. Jste nadaný řečník. A dobře se vyjadřujete také písmem. (Měsíc konjunkce Saturn a Měsíc sextil Merkur)

Chraňte se před nemoudrým optimismem a neuváženými snahami o seberozvoj.  Dávejte si pozor na konflikt mezi Vaší osobností a způsobem, jak se navenek prezentujete. Nerada se totiž ukazujete taková, jakou ve skutečnosti jste. Je to určitý paradox, který vyplývá z Vašeho náročného horoskopu. Snažíte se tak dokonale ovládat, že potlačené emoce si pak najdou cestu ven v tu nejnevhodnější dobu. Také to může být příčinou potíží se žaludkem a žlučníkem.(Slunce kvadrát Jupiter a asc.)

Máte důkladné analytické myšlení a pozornost, zacházející do nejmenších detailů. Jste perfekcionista, který dbá na to, aby vše bylo důkladně plánováno. Ráda pracujete v kolektivu, ale samostatně. Odtud pramení Vaše pravděpodobná účast ve spolcích, svazech a při společných akcích. Rád jste ve spojení s lidmi, kteří jsou neobyčejní, originální a mají dobré nápady (Panna na hrotu 5. domu a Vodnář na hrotu 10. domu)

Ke svým přátelům se chováte velkoryse a je pro Vás potěšením, když se s nimi podělíte o svou radost. Někdy však můžete být při výběru svých přátel málo opatrná a potom můžete zažít zklamání. Dík své šikovnosti a dobrému čichu přijdete k penězům. Instinktivně víte a poznáte, co jiným chybí. Tato konstelace vyjadřuje vnitřní sílu ve formě tvůrčího myšlení. Své myšlenky a záměry uskutečňujete energicky. Bohatství duševních nápadů se může projevit v umělecké činnosti. (Ryby na hrotu 11. domu, Rak na hrotu 2. a Lev na hrotu 3. domu)

Jen tehdy, můžete-li své myšlenky praktickým způsobem účinně uplatnit, naskýtá se Vám možnost začít nový život. Zastáváte progresivní, neobvyklé a volnomyšlenkářské názory na náboženství, filosofii a vyšší vzdělání. Spojujete se často  s lidmi, kteří jsou činní v této oblasti. Máte velký zájem o cizí kultury a země. (Štír na hrotu 6. domu, Kozoroh na hrotu 8. domu a Vodnář na hrotu 9. domu)

Působí na Vás poměry, které se nedají jen tak bez ničeho změnit. Vaše vůle podporuje Vaše emoce. Při navazování partnerských vztahů postupujete opatrně a zdrženlivě. Při vystupování na veřejnosti můžete působit často plaše. Nemáte příliš ráda velké srocení lidí, takže jako účastnici manifestace Vás asi nepotkáme. Prvomájové průvody zřejmě nebyly Vás obor. J (Býk na hrotu 12. domu, Rak na hrotu 1. domu a Kozoroh na hrotu 7. domu.)

Můžete prožívat velmi neobvyklé romance a seznamovat se svými milostnými partnery za neobvyklých okolností, které se zdají být nějak doprovázeny předtuchami. Ve svém partnerovi v manželství často hledáte postavu otce. Manželský partner může být jednou nejen zámožný, ale i vážený. Můžete uzavřít sňatek i podruhé. Do manželství vstupujete opatrně a s obavou o budoucnost. Chcete si být jista, že to není chyba. (Uran ve Lvu)

Změny v zaměstnání Vás asi budou provázet celoživotně. Máte společenské a umělecké ambice.

Vaše zdraví je přímo závislé na stavu Vaší duše. Pozor na žlučník a žaludek.

Aspekt Neptun v 5. domě Vás varuje před zlými lidmi a špatně odhadnutým, špatným člověkem. (možná se to týká dětství).

   
09.07.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [39] kareta [*]

  michaela.kudlackova: símsím, já už chcíííí, nechcete švindlovat při losování!?

  superkarma: 0 09.07.2008, 21:14:14
 2. avatar
  [38] idiska [*]

  Jupíí: tak tohle je fakt pěkný horoskop

  jinak, milé lvice, já taky seděla v práci

  superkarma: 0 09.07.2008, 18:50:40
 3. avatar
  [37] Michaela Kudláčková [*]

  Radka27: Taky ho mám ráda. Jako politika a hlavu státu. Doma bych si to z něho jako Lvice asi hodila... je strašně akurátní - možná by zešílel ale dřív on

  superkarma: 0 09.07.2008, 17:33:21
 4. avatar
  [36] Michaela Kudláčková [*]

  Radka27: Ale né, vždycky jsou ty pozitivní aspekty k více znamením - podle Luny...jen všechny neuvádím.

  superkarma: 0 09.07.2008, 17:31:21
 5. [35] Rikina [*]

  Radka27: tady nejsou horoskopy děleny dle pohlaví jako na http://www.horoskopy.cz/

  superkarma: 0 09.07.2008, 17:23:32
 6. avatar
  [34] Radka27 [*]

  Rikina: To bylo asi myšleno že "beranice" mají lovit rybáka. A lvice že mají balit berany chlapy.

  superkarma: 0 09.07.2008, 17:00:03
 7. avatar
  [33] Radka27 [*]

  chytat

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:58:17
 8. avatar
  [32] Radka27 [*]

  michaela.kudlackova: Mně se ta pracovitost a přesnost a uspořádanost na čtyřkách strašně líbí. Asi tpo bude mým silným ascendentem v panně. Ještě za Havla když někdo na Klause remcatl, tak jsem oponovala, ať se podívají jak to vypadá ve sněmovně - někdo si čte noviny, jiní se spolu baví, někdu počítá žárovky na stropě... Ale Klaus vždycky seděl, poslouchal a dělal si poznámky. Nikdy jsem ho ve sněmovně neviděla chytal Lelky.

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:57:25
 9. avatar
  [31] Léthé [*]

  Jupí...jsme to dočetla . Tak ty máš fakt skvělý horoskop

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:56:49

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Léthé [*]

  Rikina: přesto mohou nastavovat tvář Lvicím a pak klidně ulovit rybku k večeři

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:55:59
 2. avatar
  [29] Léthé [*]

  Vivian: nemůžu . Tady jsem docela pod drobnohledem a těm uloveným kusům bych to akorát zavařila a já nejsem zlá

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:54:41
 3. avatar
  [28] Radka27 [*]

  Léthé: Taky lvice? Já taky tvrdnu tvrdnu doma, neboj . Syneček má angínu

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:54:20
 4. [27] Rikina [*]

  Léthé: ad "nastavte tvář Beranovi" - Berani mají dnes v horoskopu, že mají lovit Rybu. Nějak to nesedí.

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:49:32
 5. avatar
  [26] Vivian [*]

  Léthé: to nemůžeš lovit v práci? :)

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:47:43
 6. avatar
  [25] Léthé [*]

  Tyjo Já mám dnes takový krásný horoskop a já husa tvrdnu v práci

  Lev - Dnešní horoskop
  Jste na lovu
  Žádná osoba opačného pohlaví žádného znamení si před vámi dnes nemůže být jistá svou počestností. Dnes jste nebezpeční v tomto smyslu snad i sami sobě. :)Nejezděte hromadnou dopravou, nechoďte po parcích a nedoporučuji raději ani zoo! Amor si z vás udělal pohyblivý terč. Pokud se ale chcete vrhnout do chomoutu, nastavte tvář Beranovi.

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:43:03
 7. avatar
  [24] Michaela Kudláčková [*]

  Jupíí: jsem Ti zapoměla sdělit, že Klaus, o kterém jsem mluvila v souvislosti se čtyřkou, má i tenhle aspekt Slunce v kvadrátu na Jupiter a ascendent.... to jsou asi ty jeho vstřícné věty k novinářům

  superkarma: 0 09.07.2008, 16:09:46
 8. avatar
  [23] Tosa [*]

  Jupíí: syna enber vážně, není nezúčastněnej pozorovatel, má proti tobě spoustu podloženejch výhrad

  superkarma: 0 09.07.2008, 14:15:31
 9. avatar
  [22] Radka27 [*]

  Tak skvělý horoskop má málokdo, samá pozitiva a sociální jistoty.

  superkarma: 0 09.07.2008, 14:14:42
 10. avatar
  [21] Jupíí [*]

  Cha chá, přečetl si ho syn, a zde u téhle pasáže podotknul, jestli to znamená , že se často ztrapňuješ, tak je to pravda . - Snažíte se tak dokonale ovládat, že potlačené emoce si pak najdou cestu ven v tu nejnevhodnější dobu

  superkarma: 0 09.07.2008, 14:01:43
 11. avatar
  [20] evelyn [*]

  Rikina: tak jedine ta matrika, tam se zapisuji tyhle udaje

  superkarma: 0 09.07.2008, 14:00:42
 12. [19] Rikina [*]

  evelyn: to nemají, vystřídali víc doktorek a jestli to tam původně bylo, tak teď už asi ne...

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:57:49
 13. avatar
  [18] kareta [*]

  já už chci být taky vytažená

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:56:39
 14. avatar
  [17] evelyn [*]

  Rikina: v karte u doktora to neni? Teda za predpokladu, ze maji stejnou od narozeni?

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:55:46
 15. [16] Rikina [*]

  Jupíí: OK, tak já je tam případně pošlu, kdyby chtěli horoskop.

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:54:57
 16. [15] Rikina [*]

  evelyn: no dobře, tak to má někde v archivu možná ten špitál, kde je porodnice. Ale matriky? Druhá věc je, že například to místo, kde jsem se narodila, už nemá porodnici, a nemocnice je tam asi pětkrát přestěhovaná jinam, takže bych pochybovala i o tom archivu.

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:50:59
 17. avatar
  [14] Jupíí [*]

  Rikina: prý na matrice, za poplatek

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:49:33
 18. avatar
  [13] evelyn [*]

  Rikina: jj, pisou to do udaju, jako exitus

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:48:49
 19. [12] Rikina [*]

  Jupíí: to je někde úředně podchycené? To teda zírám. životě by mě nenapadlo, že to někde někdo eviduje.

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:48:08
 20. avatar
  [11] evelyn [*]

  Rikina: Jupíí: ja mela velke nastenne hodiny naproti a taky jsem slysela, jak to hlasily sestricky do udaju v karte

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:47:41
 21. avatar
  [10] Jupíí [*]

  Rikina: Jedno dítě si pamatuji, to ranní , ale to co se narodilo mezi druhou a třetí v noci má smůlu, bude muset oběhávat matriky.

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:46:20
 22. [9] Rikina [*]

  evelyn: právě že nejsem Matka. Naštěstí. Jsem u toho neměla hodinky na ruce, no. Stejně pochybuju, že by mě napadlo se kouknout.

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:45:12
 23. avatar
  [8] evelyn [*]

  Rikina: to si Matka?
  Ja to mam docela jednoduchy si zapamatovat, kdy jsem pijavice vyplivla
  Kamila 9:30 a Sasa 9:25. Jsem se prvni dosytosti vyspala a pak supajdily

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:41:00
 24. avatar
  [7] jazuzinka [*]

  Rikina: není nad to rodit císařem. Vojta má narození na minutu přesně 11,07 18.1.2007

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:38:53
 25. [6] Rikina [*]

  Jupíí: teda - kdyby mí synové chtěli ode mě něco takového vědět, tak mají peška. Já vůbec netuším, kolik bylo hodin, když přišli na svět. Jeden někdy v podvečer, a druhej po poledni. Hrubým odhadem. Holt nemůžou chtít horoskopy. Ani o sobě to nevím, v kolik hodin...

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:37:16
 26. avatar
  [5] evelyn [*]

  Jupíí: pozde uprednostnujes, bud rada, zes napsala 10:00, jsi vzacnost, to ja uz poznala

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:36:19
 27. avatar
  [4] RenataP [*]

  Koukám, že čtenářky ž-i jsou co kus, to perla

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:32:54
 28. avatar
  [3] Jupíí [*]

  Jé, to je krásný horoskop . Právě jsem konzultovala hodinu narození s mamkou a prý 9,55 -10,00 hodin. Upřesňuji

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:26:03
 29. avatar
  [2] jazuzinka [*]

  nádhera, krásný horoskop jsem zvědavá, až tu bude můj

  superkarma: 0 09.07.2008, 13:22:25
 30. avatar
  [1] kareta [*]

  Jé, narodila se na jarní rovnodennost Horoskop je bomba

  superkarma: 0 09.07.2008, 12:57:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme