Magie

Horoskop na přání: Fructia

Fructia se narodila 5. 5. 1988 v 9.45h v Jindřichově Hradci

 

Numerologicky jste devítka, což je už vysoké duchovní číslo. Hodně věcí se Vám nemusí vysvětlovat, chápete je přirozeně a zpětně máte hodně zkušeností. Prošla jste mnoho entit, proto hodně pojmete jen jako připomenutí bez toho, aby Vás to překvapilo. Rada devítkám – váš názor býva opravdu ten správný, jenže všichni nejsou jako Vy. Nemůžete od nich očekávat stejný vhled. Učte je, ale nementorujte. :-)

 

Jste Býk. Budete praktická, rozhodná a hezká. Máte klidný a starostlivý pohled. Většina žen v Býku má velké, tmavé oči.

Jste orientována na rodinu a její blaho. Máte smysl pro vnímání detailů. Své vztahy vybíráte pečlivě, i když dost často nesprávně. Velmi Vám záleží na rodině a jejím blahu. Pro své děti nebo rodinné příslušníky jste schopna se obětovat.

 

Asc. máte v Raku. Na okolí působíte něžně, zranitelně a žensky. Ve společnosti vyvoláváte dojem křehkosti. A to bez ohledu na to, jak se cítíte. Budete mít vybrané způsoby a citlivý přístup k lidem, ale i k sobě. Fanda boxu asi nebudete. Jakýkoli náznak hrubosti odmítáte. Váš způsob dosahování cíle bude rafinovaný a ženský.

 

Dsc. máte v Kozorohu. Budou vás přitahovat seriózní, pevní a praktičtí lidé, kteří si ví rady a mají postavení. Ráda byste měla partnera, od kterého se budete učit a který vás zabezpečí. Budete vyžadovat oporu a mužnost, ve smyslu kavalírského, ale skromného jednání. Chcete pevný charakter a vnitřní sílu.

 

Jste taková neřízená střela, která může buď ničit, nebo budovat. Budete veselý optimista. Jste mnohostranná, nezaujatá. Hledáte pravdu. Více se zajímáte o skutečnosti než osobní postoje. Jste schopna logického myšlení. Máte ovšem slabší nervový systém. Živě a intenzivně zpracováváte všechno, co se kolem Vás děje. Jste-li však příliš dlouhou dobu vystavena silný podnětům, dostaví se únava a občas i podrážděnost. Potřebujete proto čas od času samotu, abyste si odpočinula. Dokážete se na věci dívat z různých stran. Přitahují Vás lidé, kteří mají pohyblivé myšlení a bystrý intelekt. Potřebujete dostatek volnosti pohybu. Trávíte hodně času nejrůznějšími společenskými aktivitami. Máte literární talent. (Měsíc ve Střelci a Venuše i Merkur v Blížencích)

V životě půjdete svou cestou a nebudou Vás zajímat konvence, pokud budou neslučitelné s Vaším logickým myšlením a praktickou činností. Výsledek Vaší aktivity bude konstruktivní nebo destruktivní. Může se u Vás objevit snaha rozbít nějaký zaběhnutý řád, protože dojdete k tomu, že je nefunkční. Máte snahu používat finanční a materiální prostředky optimálně ku prospěchu více lidí. Jste labužník, milujete vybraná jídla a luxusní prostředí. Dokážete podnikat ve velkém měřítku, plánovat a realizovat své aktivity dlouhodobě. (Mars ve Vodnáři a Jupiter v Býku)

Jste dobrák a máte lidumilné sklony, smysl pro lásku k bližnímu a úctu k důstojnosti člověka. Máte živý zájem o komunikaci a výměnu myšlenek s přáteli a skupinami lidí. Zvláště dobře se cítíte ve společnosti lidí, kteří stimulují Vaše myšlení a rozmnožují vědění. Váš postoj je přátelský, ale neosobní. (Slunce a Merkur v 11. domě)

Vaše chování často vychází z nevědomých pohnutek. Vaše city jsou snadno zranitelné. Věříte v osud, nebo rozhodně máte vlastní přístup k hodnocení věcí kolem lidského osudu, tajemství života vás aktivně zajímá. (Venuše v 11. domě a Mars v 8. domě)

Můžete zajímat o zvláštní metody léčení, homeopatickou medicínu a jiné terapie. Bude to dílem také proto, že Vám zřejmě nedělají dobře léky. Půlka Paralenu bude asi pro Vás jako pro jiného celý brufen. (Saturn a Neptun v 6. domě)

Jste sluneční typ a dokážete uskutečňovat své cíle pomocí vlastního vlivu. Příjemná osobnost a velkorysá, optimistická nátura by Vám mohla přinést štěstí. Dík svému optimismu a zájmu o blaho všech se Vám často daří získávat pro své cíle a spolupráci ostatní. Protože je Jupiter vládcem devátého domu, resp. znamení Střelce, a ovládá filosofii, náboženství a jakýkoli model skupinového myšlení, jste s touto konjunkcí schopna získat moc a vliv. (Slunce konjunkce Jupiter) (To je moc hezký aspekt.)

Protože máte slabé nervy, mohla byste podléhat náhlým změnám nálady a bolestem hlavy. Váš citový život potřebuje podněty, jinak se začnete brzy nudit. (Měsíc konjunkce Uran)

Největším nepřítelem můžete být Vy sama sobě. Jestliže při svých občasných rázných a energických způsobech vyjádření narazíte na nějaké překážky, přivodí to zdravotní potíž ve formě například neurózy. Navíc Vás to podněcuje prosazovat svá přání a představy o „zlom krk“. Vám to ale trošku krotí dsc. (Slunce kvadrát Mars)

Budete mít zvláštní cit pro hudbu. Relaxace pomocí hudby by Vám mohla dělat dobře. Vnitřně Vás harmonizují tóny. Máte schopnost chápat aspekty života, které jsou jiným vzdálené, proto jste často instinktivně ve správnou dobu na správném místě a té pravé osobě řeknete to správné. (Slunce trigon Neptun)

Můžete mít zámožné přátele, kteří Vám mohou hodně pomoci. Protože Vaše některé plány jsou sice bohulibé, ale drahé. Máte velkou šanci je uskutečňovat právě s pomocí lidí, kteří tvoří okruh vašich známých. (Je to šťastný aspekt.) (Býk v 11. domě)

S konstelací (Merkur v Blížencích) jsou nejčastěji spojena povolání jako  vědecký pracovník, matematik, počítačový odborník nebo reportér. Zajímají Vás oblasti mechaniky, elektroniky nebo technické směry.

Ráda flirtujete a mohla byste prožívat i tajné romance. (To je ta Venuše ve 12. domě a v Blížencích) J

Hlídejte si cukr v krvi.

Mohla byste mít častější problémy a nedorozumění s rodiči.

   
10.07.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Canadian [*]

  Me fascinuje, jak to na ty lidi sedi, ja jsem rak a jsem vsechno jen ne rodinne zalozena domaci putka, ktera strazi ohen v krbu

  superkarma: 0 10.07.2008, 20:55:31
 2. avatar
  [13] Michaela Kudláčková [*]

  Fructia: ..jj to si odpočinu . Taplá strava denně...a pak už jen samá pozitiva...

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:35:20
 3. avatar
  [12] fructia [*]

  michaela.kudlackova: To není vůbec špatná představa budoucnosti

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:20:38
 4. avatar
  [11] Michaela Kudláčková [*]

  Fructia: To jsem ráda, hodlám se pak věnovat lidové tvořivosti v podobě malovaní na sklo a vyšívaní lidových motivů. Mám vyhlídnutý pokojík s výhledem do zahrady a líbivý obleček s drobným pruhem.

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:15:37
 5. avatar
  [10] fructia [*]

  michaela.kudlackova: Pomátnutí nehrozí jen vám

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:06:30
 6. avatar
  [9] Michaela Kudláčková [*]

  Fructia: Díky moc. Pěkný den....Toho cukru se nemusíte děsit... každý aspekt sebou nese jen dispozici....já se napříkad možná jednou pomátnu

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:05:37
 7. avatar
  [8] fructia [*]

  arjev: Zdraví tě býček

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:03:37
 8. avatar
  [7] fructia [*]

  Míšo, moc děkuju za vypracování horoskopu

  -mám opravdu tmavé oči
  -vyjádření o rodině je také pravda, určitě stojí na předním místě a nynější vztah je vybrán hodně rozvážně
  -s těmi detaily máte také pravdu, většinou mě zaujme něco, co se odlišuje třeba jen v detailu a něco mi na tom ihned nesedí
  -za svým názorem si většinou jdu a nechápu, že někdo to tak nemá či nechápe
  -způsob ženský a rafinovaný, jejej,
  -ano, vždy jsem chtěla partnera, který mě dokáže zabezpečit, bude chytrý, upřímný, budu se mít od něj co učit, ale bude přitom skromný
  -jsem nezaujatá - dokážu říkat pravdu do očí i těm, které mám ráda, takže růžové brýle mi nic neříkají
  -jsem ráda občas sama, potřebuju klid, ticho
  -labužník jsem, velice ráda jím
  -velmi ráda rozbíjím staré zaběhnuté řády
  -věřím v osud , ale prášky na mě takhle citlivě nepůsobí
  -citové podněty určitě potřebuju, myslím, že toho pro vztah vymýšlím dost, čím ho ozvláštnit
  -rázné energické způsoby vyjadřování , partner je zná dokonale a i když mě to pak mrzí, tak se nedokážu včas uklidnit, i když jde jen o prkotinu Naštěstí mám toho nejskvělejšího partnera pro mě, který ví, jak na mě
  -nejvíc jste mě zastrašila tou hladinou cukru v krvi V naší rodině totiž panuje cukrovka, má ji babička, její maminka ji měla, druhá babička.... A já mám opravdový strach, že ji budu mít také

  Míšo, opravdu skvělý odhad

  superkarma: 0 10.07.2008, 15:02:01
 9. avatar
  [6] Michaela Kudláčková [*]

  Avilo: Dorazil

  superkarma: 0 10.07.2008, 12:45:12
 10. avatar
  [5] Avilo [*]

  ...A chci taky do bubnu! Doufám, že vzkaz dorazil

  superkarma: 0 10.07.2008, 12:43:20
 11. avatar
  [4] Avilo [*]

  Ha! Já jsem býk jak poleno, ale oči mám malé, šedomodré :)

  superkarma: 0 10.07.2008, 12:40:21
 12. avatar
  [3] arjev [*]

  Mánek: jo, už jsi vystřelila jako první
  Fructia : hele Býku, máš hodně z toho mojeho Býka. Zdraví tě Kozoroh. Doufám, že nejsi takový lakota, jako ten můj. AHOJ Kozena, Melena

  superkarma: 0 10.07.2008, 12:39:05
 13. avatar
  [2] Michaela Kudláčková [*]

  Mánek: To vskutku netuším. Ta data mi prosím přepiště do vzkazů(klidně bez CapsLocku ) a já Vás šoupnu do bubnu.

  superkarma: 0 10.07.2008, 12:36:11
 14. [1] Mánek [*]

  tAKY BY MĚ ZAJÍMALO, ZDA JSEM NEZŘÍZENÁ STŘELA HAHAHA NARODILA JSEM SE 14.6.1961 VE SLANÉM VE 2:25 RÁNO.tAK CO??? BUDU TA STŘELA ???

  superkarma: 0 10.07.2008, 12:31:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme