Magie

Horoskop na přání: Evelyn

Evelyn se narodila 11. 2. 1960 ve 3.30 v Nymburku

 

Numerologicky jste ne trojka, ale dvojka  - Upřímně to jde lépe i k Vašemu horoskopu. Máte to zajímavě rozložené i v datu. Leží tady Slunce - to je 1, vedle 2, a to je Měsíc. V běžném životě se to může slušně potlouct, protože jednička je energická a silná a dvojka citová a snová. Vy jste ale dvojka i životní, tak budete hodně věcí filtrovat přes sebe. Asi dost často uvažujete, i nahlas, jak by bylo Vám v určité situaci a umíte si všechno i dost slušně naprojektovat na sebe. Pak trpíte s druhým stejně jako on. Dvojka je hodně empatická a potřebuje romantiku, i kdyby ji měla jenom číst. Spíš si ale myslím, že i s ohledem na horoskop se Vás hodně věcí dotýká, ale snažíte se to nedat najevo. To může být důvodem různých modýlků typu "špatně spím" a také "poskakuje mi srdce" :-). Hodně dvojek mělo např. "holtra", který nic neodhalil. Budou se Vám líbit obrazy s modrou barvou.

 

Jste Vodnářka. Základním rysem Vodnářů je potřeba svobody a touha po pokroku. Vodnář je v zásadě revolucionář, ctící moderní pojetí života. Žena Vodnářka je navíc velice originální. Vlastně by měla být na ulici okamžitě poznat. Taková žena bude patrně velmi originálně oblečena a přitom s vkusem a neobvyklými prvky. Mezi Vodnářkami je nejvíce módních návrhářek, stylistek a uměleckých kadeřnic. Kdyby se taková žena oblékla v „sekáči“, dohromady za pět stovek, bude působit, že vylezla z drahého butiku

 

Asc. máte ve Střelci – Ve společnosti jste výrazná, komunikativní a Vaše vystupování má šťávu. Dokážete poutavě vyprávět a jste vtipná. Jste klasický ochránce slabých a nespravedlivě stíhaných. Umíte se bít za svou pravdu, či všeobecně prospěšnou věc. Váš humor může být sarkastický a načernalý.

 

Dsc. máte v Blížencích -  Budou Vás přitahovat zcestovalí a podnikaví lidé, kteří jsou živí a aktivní. Lenoši Vás budou rozčilovat. Potřebujete vedle sebe člověka, který Vás bude umět pobavit a bude akční i komunikativní. Rozčilovat Vás bude nedochvilnost, hnidopišství a malost osobnosti. Nejhorší je z Vašeho pohledu zřejmě "pilnej blbec". :-)

 

Ve Vašem bytě bude pěkně a bude zřejmě zařízen s uměleckým vkusem. Máte živou fantazii a dobrou paměť. Myšlenky a vzpomínky dokážete věrně reprodukovat. K závěrům dospíváte spíše intuicí. S mimořádnou sensibilitou a obrazotvorností mohou být spojeny básnické a výtvarné vlohy. Pozor - můžete být  někdy až hypersensitivní a výroky, které vůbec nebyly míněny osobně, můžete pokládat za kritiku své osoby. (Měsíc ve Lvu a Merkur v Rybách)

 

Vystupujete sebevědomě a seriózně. Svojí schopností kultivovaného projevu a ovládat se získáváte hodně sympatií. Obklopuje Vás nádech něčeho tajuplného, což přitahuje muže. V umělecké oblasti se můžete vyznamenat vyhraněným smyslem pro kompozici a strukturu. Máte předpoklady stát se vedoucím řídícím pracovníkem a zastávat odpovědné místo. Potřebujete mít praktický důvod pro všechno, co děláte. Korektně plnit úkoly pokládáte za věc své cti. Neznáte lenost nebo nedostatek energie. Budete pracovitá, aktivní žena. (Venuše a Mars v Kozorohu)

 
Málokdy se mýlíte, a tak někdy můžete mít sklon vnucovat jiným svoji vůli. Hodnotové měřítko spočívá na tom, co přináší praktické výsledky. Máte obchodní zdatnost ve všem, co souvisí s publikační činností, nakladatelskou činností, rozhlasem, televizí. Mohla byste mít také originální nápady, jak přijít k penězům. Finanční a podnikatelské záležitosti metodicky plánujete. (Slunce a Merkur ve 2. domě)

Takhle naflákané planety v jednom domě se hned tak nevidí J
Jste láskyplná a potřebujete harmonii. Jste příjemná, společenská, sympatická. Zakládáte si na fér hře a máte ráda ocenění. Dík své družné povaze máte velký okruh známých. To vytváří dobré předpoklady pro uzavírání obchodů, romance a sňatek. Nechcete být pouhým divákem, ale chcete zasahovat do děje. Jste velmi impulsivní a také zvyklá tvrdě pracovat. Vaše ctižádost by Vám mohla přinést uznání okolí. Ráda sportujete a máte tělesnou odolnost. Vyžadujete absolutní svobodu jednání a nestrpíte žádné vměšování. Schopnost jednat, sebedůvěra a odvaha z Vás činí vůdčí osobnost, ačkoliv nemusíte mít žádné organizační nebo řídící funkce. Vyznačujete se optimistickou a družnou osobností. Máte sklon zaměřovat se na slunné stránky života. Jste čestná, důvěryhodná, přátelská a ochotná. Z těchto důvodů určitě také populární a oblíbená. V životě budete mít štěstí. Vždy Vám na pomoc přijde prozřetelnost, někdy v posledním okamžiku. Jste věrný přítel, který dokáže v nouzi vždy pomoci. Máte jasné myšlení a výrazný smysl pro spravedlnost. (Venuše, Mars, Jupiter a Saturn v 1. domě)

Jste naplněna hlubokou láskou k životu, což z Vás dělá odolnou bytost s vůlí žít. Nejednou jdete hlavou proti zdi. Pokud změníte své stanovisko, uděláte to neočekávaně. Naučit se máte ovládat své emoce, ventilovat energii, aby se nekumulovala a naslouchat. (Venuše konjunkce Mars a Slunce opozice Uran)

Při duševní práci jste nejraději sama. Máte slabost pro malířství, sochařství a hudbu, což je při vašem množství energie dobrý aspekt pro uvolnění napětí. Máte-li respektovat nějaký světový názor, musí být pro Vás do nejmenšího detailu logický a použitelný. Jinak si uděláte svůj vlastní, pro který ještě strhnete i druhé. :-) (Ryby ve 3. domě, Panna v 9. domě a Býk v 5. domě)

Jste zvláštně šaramantní a dokážete si obratně získat druhé, aniž byste vyvíjela nějaký tlak. Je to tak nějak automatické. Lidé s touto konstelací se rádi obklopují dynamickými, podnikavými a mocnými přáteli, kteří vyřizují mnoho obtížných věcí. Vždy proto najdete lidi, kteří Vaše úmysly a přání realizují. Potíže Vám mohou vyplývat z plánů, které visí "ve vzduchu" a které se  nedaří realizovat. Vůči svému partnerovi  jste loajální, protože máte vrozený cit pro fair play a osobní zodpovědnost. Můžete mít v životě více než jedno manželství nebo partnerství. Při tomto postavení planet je často manželský partner i  partnerem v povolání. (Váhy v 10. domě, Štír v 11. domě a Střelec ve 12. domě)

Jste často k sobě velice kritická a nejste schopna se pochválit. Kontrolujete a analyzujete své chování i činy. Naučte se uvolnit a neřešit. (Pluto v Panně)Tyto aspekty měl (Karel Höger a Alfréd Nobel)

Máte zájem o cizí kultury, náboženství, rasy a společenské systémy. Věnujete se v těchto oborech studiu, a pokud to finanční situace dovolí, ráda byste podnikala dlouhé cesty do cizích zemí.

Dávejte si pozor na nemoci z přepracování a vysoký krevní tlak. Přeji krásný den, Evelyn.

   
03.07.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [42] Nanet [*]

  evelyn: našinec si pod tvým horoskopem pokecá

  superkarma: 0 06.07.2008, 22:10:18
 2. avatar
  [41] evelyn [*]

  Nanet: nejen tam, jsme rozptyleni po cele Ceske republice a i ven

  superkarma: 0 06.07.2008, 17:06:35
 3. avatar
  [40] Nanet [*]

  evelyn: koukám, že máte rozptyl po celém okrese, tak trochu mafie

  superkarma: 0 05.07.2008, 13:25:42
 4. avatar
  [39] evelyn [*]

  Nanet: tam mam strejdu, ale u nich uz jsem nebyla fakt dlouho. Bydleli kousek od nadrazi.

  superkarma: 0 05.07.2008, 10:12:18
 5. avatar
  [38] Nanet [*]

  evelyn: Polabec znám jen povrchně, jsem z druhého břehu...

  superkarma: 0 04.07.2008, 13:09:22
 6. avatar
  [37] evelyn [*]

  Nanet: ja tam byla naposled snad pred peti lety a to jsem jen projela k babi do Polabce

  superkarma: 0 04.07.2008, 08:00:17
 7. avatar
  [36] Nanet [*]

  evelyn: já jsem z Poděbrad , asi bys je nepoznala, moc se mění... k lepšímu...

  superkarma: 0 03.07.2008, 21:13:03
 8. avatar
  [35] evelyn [*]

  Nanet: ja se tam jen narodila, teda bydlela do sveho snad roku, pak se nasi rozvedli a zustal tam jen otec, jenze s nim jsem nebyla tolik v kontaktu. Ale bydlel az do sve smrti pred dvema lety na stejnem miste, na Jicinske ulici
  Ale baicku jsem mela v Podebradech, tam jsem byla casto

  superkarma: 0 03.07.2008, 20:12:51
 9. avatar
  [34] Nanet [*]

  evelyn: netušila jsem, že jsi původem Nymburák, já žiju opodál

  superkarma: 0 03.07.2008, 19:52:17
 10. avatar
  [33] Michaela Kudláčková [*]

  ještěrka.ehp: jen mi napište do vzkazů datum, hodinu a místo narození

  superkarma: 0 03.07.2008, 16:25:10
 11. avatar
  [32] ještěrka.ehp [*]

  michaela.kudlackova: co můžu udělat pro to, abych taky měla šanci na vypočítání horoskopu?

  superkarma: 0 03.07.2008, 14:59:14
 12. avatar
  [31] Michaela Kudláčková [*]

  Jupíí: už mě vezou

  superkarma: 0 03.07.2008, 14:48:53

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Jupíí [*]

  evelyn: Já chci vidět, představení s popelníkm, tak nám do toho nemluv :-)))

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:52:53
 2. avatar
  [29] evelyn [*]

  Jupíí: Lindaa: udelala mi tak hezkej horoskop, tak ji nechte

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:50:59
 3. avatar
  [28] Jupíí [*]

  michaela.kudlackova: za slovem upřímně chybí čárka. jdu pro ten popelník

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:47:21
 4. avatar
  [27] Michaela Kudláčková [*]

  Lindaa: Jestli udělám ještě jednu chybu tak se umlátim popelníkem...

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:43:45
 5. avatar
  [26] Michaela Kudláčková [*]

  Lindaa: njn

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:41:21
 6. [25] Lindaa [*]

  michaela.kudlackova: proboha opravte preklepy ve 4 vete v novém císle, nebo umru smíchy - doted jsem netusila, ze horoskop muze být taková sranda, takhle jsem se nenachechtala ani nepamatuji - dekuji za zpríjemnení dne

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:37:20
 7. avatar
  [24] evelyn [*]

  michaela.kudlackova: dekuju, budu se v tom hledat

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:36:40
 8. avatar
  [23] evelyn [*]

  Lindaa: to uz beru o deset . My jedli na balkone a specielne u more nam to teda pekne fucelo. Taky nemame v praci njake vedro, chvilema si oblikam prosivanou flausovou kosili Ukaz stene


  Jupíí:

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:35:38
 9. avatar
  [22] Michaela Kudláčková [*]

  evelyn: Ten Váš první dům je vážně zajímavý - ještě jsem to neviděla..první dům je dům té dané bytosti - je tam osobnost i projev.

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:35:10
 10. avatar
  [21] Michaela Kudláčková [*]

  evelyn: Opraveno Potřebovali bychom tady pod střechou Maruščino včerejší koupání. Spékají se nám mozkové závity

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:33:24
 11. avatar
  [20] Jupíí [*]

  evelyn: máš tam dobrý předpoklad pro sňatek :-))). To se někdo má .

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:32:16
 12. [19] Lindaa [*]

  evelyn: ok tak redakce pocítala s 11.2.1970 - to dá dohromady taky 3 a tobe zniceho nic ubylo 10 roku - je to lepsí???
  O vedrech radsi nemluv - venku je na padnutí a pritom to obcas cloveka div neodfoukne - ráno mi pes na vodítku málem lítal jak balónek (stene jezevcíka - má necelá 3 kila) a v práci je kosa, sedím ve flausovce, dzínách a teplých fuseklích a kdyz jdu ven abych delala striptýz.

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:32:01
 13. avatar
  [18] evelyn [*]

  Jupíí: Takhle naflákané planety v jednom domě se hned tak nevidí citovala jsem

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:29:41
 14. avatar
  [17] Jupíí [*]

  evelyn: no to jsem zvědavá, co jsi zač ? Asi to s tebou nebude jednoduché , když zblbneš i astroložku.

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:25:30
 15. avatar
  [16] evelyn [*]

  Lindaa: co kecas, my tu dneska mame taky horko a vy musite mit podobne, jen krapet fuci

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:23:57
 16. avatar
  [15] evelyn [*]

  Lindaa: jen o rok

  michaela.kudlackova: chybicka se vloudi, ja uz taky potrebuju dovolenou

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:23:19
 17. [14] Lindaa [*]

  michaela.kudlackova: ale to je dobrý, my to tady na dalekém severu bereme jako ze je v Praze móóóc horko

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:22:50
 18. avatar
  [13] Michaela Kudláčková [*]

  evelyn: Zkuste šachy - taky sport - a 9+5 je u mě 24 chjo

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:20:29
 19. [12] Lindaa [*]

  evelyn: to te redakce jenom udelala o rok mladsí a pocítala s 1961 .

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:19:59
 20. avatar
  [11] Michaela Kudláčková [*]

  Lindaa: jj Teď na to koukám... holt čísla jsou potvůrky - dvojka je jiný kalibr a už se na něj vrhám.... datum jsem opravila..

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:18:19
 21. avatar
  [10] evelyn [*]

  michaela.kudlackova: to ze rada sportuju teda moc nesedi, ale jinak takle lichotivy horoskop se mi libi

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:17:45
 22. avatar
  [9] evelyn [*]

  michaela.kudlackova: Lindaa: no ta trojka me taky mate

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:16:46
 23. avatar
  [8] Michaela Kudláčková [*]

  evelyn: nooooooo právě - uf to jsem si oddechla - mělo by to sedět...

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:16:10
 24. [7] Lindaa [*]

  michaela.kudlackova: Nechci Vám do toho kecat, ale at uz je narozená 2.11. nebo 11.2. tak by to mela být numerologická dvojka a ne trojka. Teda pokud to znamená soucet císel narození - 1+1+2+1+9+6+0=20=2 a nebo blbnu já?

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:15:44
 25. avatar
  [6] Michaela Kudláčková [*]

  evelyn: néééééééééé Evelin není - já to spletla jen ve psaní né ve výpočtu - koláč jsem zadala správně - koukám na to ...planety jsou jak mají být...

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:15:35
 26. avatar
  [5] evelyn [*]

  michaela.kudlackova: ale je to udelane na vodnare

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:12:52
 27. avatar
  [4] evelyn [*]

  ja prvni koukla na datum a necetla, ale vodnar je spravne, dekuji

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:12:28
 28. avatar
  [3] Michaela Kudláčková [*]

  To bude úplně jinak...

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:11:40
 29. avatar
  [2] Michaela Kudláčková [*]

  evelyn: do háje!!!!!!!!!!!!!!!!!

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:11:18
 30. avatar
  [1] evelyn [*]

  to je spatne, ja jsem narozena 11.2 a ne 2.11.

  superkarma: 0 03.07.2008, 13:07:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme