Dárky

Horké novinky: Knížky pod stromeček

Budete kupovat knížku, ideální dárek pro každého? Pak se podívejte na inspiraci od vydavatelství Knižní Klub na novinky, které právě vychází!

Anna Bella Hýblová
MĚSÍČNÍ ZNAMENÍ

knihyPostavení mocného a magického Měsíce v den narození působí po celý život nejen na naše zdraví, psychiku a citlivost, ale také na rodinnou situaci, vztahy, celkovou vyrovnanost a duševní odolnost. Stojí za to nahlédnout do tajemství vlastního života a objevit, jak můžeme sílu Měsíce využívat. Pak už stačí správně se naladit a pracovat vědoměji se svým tělem i se svým životem.
Formát: 105 x 165 mm, 192 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

Marie Poledňáková
LÍBÁŠ JAKO ĎÁBEL

knihyVe volném pokračování románu Líbáš jako Bůh sledujeme další osudy zamilovaného páru - středoškolské učitelky Heleny a lékaře Františka. František se rozhodne odstěhovat se od své bývalé ženy Bohuny, ale ani soužití s Helenou se nevyhne komplikacím. A zrodí se nečekaný plán: Ze dne na den se s Helenou tajně vydávají na dovolenou do vzdáleného Maroka. Román přináší osvědčený autorský koktejl plný humoru, lehké ironie a tentokrát i příjemného napětí.
Formát: 145 x 206 mm, 280 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

Anna Maria Krauze
SNÁŘ PRO ŽENY

knihySny jsou někdy krásné, jindy zajímavé... Hlavní ovšem je zjistit, co znamenají! Autorka myslela při své tvůrčí práci především na ženy, a proto interpretuje poselství skrytá ve snech hlavně v souvislosti s rodinným i osobním životem dnešních žen, pro něž jsou obzvlášť důležité vzájemné vztahy a zvládání každodenních situací. Mnohdy tak najdeme výklad pro leccos, o čem přemítáme, a také inspiraci do budoucna.
Formát: 125 x 200 mm, 176 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

   
08.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme