Reklama

Budete kupovat knížku, ideální dárek pro každého? Pak se podívejte na inspiraci od vydavatelství Knižní Klub na novinky, které právě vychází!

Anna Bella Hýblová
MĚSÍČNÍ ZNAMENÍ

knihyPostavení mocného a magického Měsíce v den narození působí po celý život nejen na naše zdraví, psychiku a citlivost, ale také na rodinnou situaci, vztahy, celkovou vyrovnanost a duševní odolnost. Stojí za to nahlédnout do tajemství vlastního života a objevit, jak můžeme sílu Měsíce využívat. Pak už stačí správně se naladit a pracovat vědoměji se svým tělem i se svým životem.
Formát: 105 x 165 mm, 192 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

Marie Poledňáková
LÍBÁŠ JAKO ĎÁBEL

knihyVe volném pokračování románu Líbáš jako Bůh sledujeme další osudy zamilovaného páru - středoškolské učitelky Heleny a lékaře Františka. František se rozhodne odstěhovat se od své bývalé ženy Bohuny, ale ani soužití s Helenou se nevyhne komplikacím. A zrodí se nečekaný plán: Ze dne na den se s Helenou tajně vydávají na dovolenou do vzdáleného Maroka. Román přináší osvědčený autorský koktejl plný humoru, lehké ironie a tentokrát i příjemného napětí.
Formát: 145 x 206 mm, 280 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

Anna Maria Krauze
SNÁŘ PRO ŽENY

knihySny jsou někdy krásné, jindy zajímavé... Hlavní ovšem je zjistit, co znamenají! Autorka myslela při své tvůrčí práci především na ženy, a proto interpretuje poselství skrytá ve snech hlavně v souvislosti s rodinným i osobním životem dnešních žen, pro něž jsou obzvlášť důležité vzájemné vztahy a zvládání každodenních situací. Mnohdy tak najdeme výklad pro leccos, o čem přemítáme, a také inspiraci do budoucna.
Formát: 125 x 200 mm, 176 stran.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.