Dárky

Horké a voňavé dárky

Nákupy dárků – to je tématem adventního času. Jaké dárky letos koupit? Hodnotné, ale také dárky, které někomu udělají radost, jsou vtipné a zábavné. Další tipy  jsou na dárky, které zahřejí  a jsou krásně voňavé. Chceme vám představit stránky www.netradicni-darky.cz , kde najdete spoustu inspirace na dárky pro všechny.

Horké kameny dárkový set

Dopřejte si příjemnou relaxaci.

Horké kameny jen přiložte na jakoukoli část Vašeho těla a už se jen oddávejte příjemným pocitům, které přináší tato horká masáž.

Snad každý z nás potřebuje někdy vypnout a odpočívat. Jedním ze skvělých způsobů relaxace můžou být i lázně.

Balení obsahuje: 9 různě velkých kamenů v sáčku, aromatická svíčka s mističkou, vonné tyčinky a kamen jako držák vonných tyčinek.

Vše v dárkovém balení. Rozšíření oblíbeného produktu Spa hot rocks/Horké kameny.

Teď si můžete dopřát takový luxus i u Vás doma. Terapie horkými kameny je způsob termoterapie, který je znám už více než 5000 let. Když přiložíte horké kameny na tělo, Vaše svaly a ostatní měkké tkáně se prohřejí, dobře prokrví a uvolní a Vy jistě pocítíte příjemnou úlevu.

netradicni-darky.czKdyž se svaly dobře prokrví, lépe se z nich odplaví škodlivé metabolity, které mohou způsobovat bolestivé stavy. Pokud Vy nebo někdo z Vašich nejbližších trpí bolestmi pohybového aparátu, problémy s prokrvením některých částí těla, nespavostí, depresemi nebo jsteprostě jen často ve stresu, jistě je toto skvělý dárek, který Vám může od těchto problému pomoci.

Navíc si můžete aplikovat kameny navzájem se svým partnerem a zpestřit si tak romantické chvíle, které trávíte spolu.

Kameny můžete pokládat na jakoukoli část svého těla, například podél páteře, na ruce, na nohy, no prostě kamkoli budete chtít a kdy budete pociťovat, že je Vám to příjemné.

netradicni-darky.czKonfety do koupele - srdce

Konfety do koupele v podobě srdíček jistě navodí romantickou atmosféru každé lázně. Dárkově baleno v krabičce ve tvaru srdce s mašlí.

Použití: lístky ve tvaru srdíček jednoduše nasypeme do vodní lázně, a pak už si jen vychutnáváme chvíle relaxace.

Vonné tyčinky - erotika

Nalaďte si doma příjemnou erotickou atmosféru pomocí těchto vonných netradicni-darky.cztyčinek. Balení obsahuje 20 ks. Stačí konec zapálit a poté nechat doutnat, vůně se rozline po místnosti.

Nutné tyčinky umístit tak, aby popílek nepadal na nábytek !(například upevnit ve stojánku - není součástí balení).

Více variant tyčinek: sweet lust, juicy love, scent of love, passion, erotic phantasies, sweet dreams

Popis výrobku Svíčka ve skle - růže

netradicni-darky.czKrásná vonná svíčka, která zaujme každého. Svíčka je dodávána ve skle a podtrhne tak útulnost místnosti.

Doba hoření: +/- 35 hodin.

Vůně: růže

Rozměry:

- balení 8,8 x 7,4 x 7,4 cm

- svíčka průměr 7 cm, výška 8,5 cm

Svícen Fizzy Moon  Pro štěstí

netradicni-darky.czOriginální svícen s medvídkem Fizzy Moon, který je určen pro všechny, kteří potřebují trochu toho štěstíčka. Na svícnu je nápis: Pro štěstí, který každému jistě udělá velkou radost.

   
10.12.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme