Káva je hned po vodě nejpopulárnějším nápojem, který lidé pijí téměř na celém světě. Je oblíbená pro svůj povzbuzující efekt, stejně jako pro rozmanitost chutí a bohatému aroma. Pokud i vy patříte k milovníkům kávy, rádi bychom vás informovali o tom, že společnost Philips přichází v září na český trh s novým automatickým espressem Philips Saeco Exprelia EVO (HD8857). Ten díky nové technologii H2 Milk Carafe přináší dokonalý zážitek z mléka v mnoha kávových specialitách.

Jednoduché ovládání

philipsNové automatické espresso Philips Saeco Exprelia EVO (HD8857) s příkonem 1400 W a s povrchovou úpravou z nerezové oceli patří mezi klenoty automatických kávovarů pro domácnost. Je dokonalé jak svým designem, tak technologií. Ovládání espressa je jednoduché a intuitivní, dominuje mu multifunkční O-LED displej s menu pro přizpůsobení a údržbu. Stačí si jen zvolit oblíbenou směs kávy a naprogramovat každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí počínaje sílou, intenzitou, po strukturu základu, pěnu a teplotu. Mléko se automaticky dávkuje z karafy na mléko (0,5 l), kterou lze odejmout a uložit do ledničky. Okamžitou páru zajišťují dva nezávislé topné systémy s tlakem čerpadla 15 barů, přičemž topné těleso je vyrobeno z nerezové oceli. Kapacita zásobníku zrnkové kávy je 300 g, kapacita zásobníku použité kávy je 11 porcí, nádržka na vodu má kapacitu 1,6 l.

Jedinečný systém Saeco Brewing System

Philips Saeco Exprelia EVO (HD8857) disponuje patentovaným systémem Saeco Brewing System, který umožňuje nastavit intenzitu vašeho espressa, protože při dávkování změní strukturu pěny. Pouhým otočením knoflíku můžete připravit pěnu přesně podle své chuti.

Automatické čištění a údržba

philips1Snadné použití doplňuje snadná údržba: automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají o vždy dokonalou chuť kávy a dlouhou životnost přístroje.

 

Automatické espresso Philips Saeco Exprelia EVO (HD8857) je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 36 599 Kč.

Reklama