Ahojky,

průběh našich vánočních svátků nebyl ani v nejmenším poklidný. Začalo to na Štědrý den ráno, kdy nám skauti přinesly Betlémské světlo-na načančaném stole měli připálit svíčku, ale zapálit se jim nepovedla svíčka, ale vánoční ubrus, který začal hořet rychlostí blesku. Ihned jsem se pustila do hasící akce. Kýblem jarové vody, který byl nachystaný k vytírání, jsem "požár" ihned uhasila, ale ta spoušt, která nastala, byla žalostná. Po vánočně vyzdobeném stole nebylo ani památky! Do toho ještě celý den "zpíval" (plakal) koledy šestiměsíční syn, kterému rostou zuby, a aby toho nebylo málo, den před Vánoci dostal antibiotika na zánět průdušek...! 

Pomalu a jistě se začala blížit Štědrovečerní večeře,když se k nám rychlostí uragánu přiřítila moje maminka s tím, že s naší 88-letou babičkou je zle, takže místo večeře jsme oživovali babičku, která vypadala, že tu mezi námi "dlouho" nebude. Když záchranka babičku odvezla, tak jsme měli všichni po náladě a jen k vůli našim třem dětem jsme se snažili asponˇ trošku vánočně naladit (i když to bylo hodně těžké).

Při rozbalování dárečků se radovaly hlavně děti, my dospěláci byli myšlenkami s BABIČKOU...! Takže se přiznám, že na Vánoce u nás panovala spíše nervozita. (Babička je na kapačkách a dobré to není).

Ale abych si jen nestěžovala. Manžel dostal dárek a mě se tak zalíbil, že jej budu asi více používat já...takže když ta naše "TAKOVÁ NORMÁLNÍ RODINKA" bude totálně neúnosná-nasadím přilbu a bude mě LÍP...!

v

S pozdravem Bohuša   

Reklama