Když jsem se dozvěděl, co bude mít Richard dnes za denní téma, nemusel jsem už dál nic vymýšlet. To naše večerní se přímo nabízelo. Svatební noc. Ta kdysi první, dnes rádoby nová, romantická, hektická, unavená, sexy, otravná a nebo snad dokonce poslední… Literatura jich popisuje tisíce. Aby ne! Vždyť se podívejte, kolik lidí se žení a vdává! Ti všichni nějak musí prožít svatební noc.

Pochopitelně dnes nezapomeneme ani na naše mladší čtenářky, které se ještě nevdaly. Ony mi budou moci psát, kolik mladých krásných mužů bude muset stát jako hlídka u jejich svatebního lože jako čestná stráž… Třeba. A nebo mi můžou napsat, jak si tu noc celou představují. Kde to bude, jak to bude a co budou mít na začátku na sobě. A třeba i potom.

Můžou mi psát i to, s kým to bude, ale pokud to nebude někdo známý, asi to pro nás všechny bude mít pramalou důležitost.

A teď už zpět k vám, vdaným… Pochopitelně výhodu mají ty, které se vdávaly víckrát. Mohou napsat více článků a mají větší pravděpodobnost, že právě ony dostanou za vítězný příspěvek banán. Zcela speciální banán určený právě pro naše noční editace! Konečně vás budu mít jak ocenit, drahé ženy-in! Napovím jen tolik, že se nemusíte obávat, že by se cestou zkazil… Možná jen zkazí vás…

Zkrátka dnes vás snad zase namotivuji k psaní lechtivých příhod z onoho slavného dne. Určitě jste zažily něco neobvyklého nebo jste si samy něco připravily, abyste se neobvyklými staly. Aspoň ten den plný bílé. A nebo to bílá nebyla? Napadá mě kdeco všechno a vás určitě taky. Já jsem třeba zahájil svatební noc ve vířivém bazénku… Dodneška mám, když na to vzpomenu, nos plný citronové vůně, kterou voněla voda a pak i my. Až do rána, kdy jsme šli pomalu, ale jistě spát. To bylo přímo okouzlující.

Hlavně nezapomínejte na detaily! Ty jsou hrozně důležité a vždycky zaujmou… Na jednom podvazku se dá postavit celý řád – natož příběh pro nočního Radima! Povlečení... Postel... Sklenice na šmpaňské... Pohled z okna... Nálada... Směle do toho, dámy…

Jaká byla vaše svatební noc?
Kde jste ji prožila?
Čím byla výjimečná?
Co bylo před tím a potom?
Co bylo při tom?
Co vás překvapilo?

Pište mi na naši adresu
redakce@zena-in.cz a já vám pošlu babán!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama