Nemáte ještě žádný plán na víkend? Chtěla byste jít do víru velkoměsta? Tak přesně pro vás máme pozvánku na stylovou 69SLAM party, která se bude konat již tuto sobotu. Pokud chcete být v obležení hvězdných jmen a opravdu se večer pobavit, čtěte dále a můžete vyhrát 2 VIP vstupenky na tuto akci.

V pražském clubu P.M. se v sobotu odehraje stylová 69SLAM party, kde uvidíte přehlídku luxusního spodního prádla a plavek 69SLAM v čele s Agátou Prachařovou a finalisty soutěže Muž roku a Miss Junior. To vše s bohatým doprovodným programem. Celým večerem provede moderátorka Eva Decastelo a koho na akci dále můžete potkat? Svou účast potvrdili např. Lukáš Langmajer s manželkou Lucií, Jan Antonín Duchoslav, Martina Gavriely a Marcus Tran, Monika Marešová,… Návštěvníci se během večera mohou těšit i na tombolu s cenami za více než 200.000Kč.

df
www.69slamshop.cz

Chcete i vy být na této akci, tak pojďte soutěžit o dvě VIP vstupenky. Pokud chcete vyhrát, musíte správně zodpovědět naší soutěžní otázku, která zní: Jak se jmenuje letošní vítěz soutěže Muž roku 2014? Nápovědu hledejte zde.

Dvě vítězky, které si na akci budou moci vzít i svůj doprovod, vyhlásíme v 16.00hod.

Reklama