Posílám malý příběh k tématu

Z_U_Z_U


S bývalým přítelem jsme si udělali jednou výlet k jeho příbuzným, do malé vesničky daleko od hlavního města. Jak už to bývá, večer se popíjelo a nakonec večera zbylo už jen tvrdé jádro... já, můj přítel Honza a jeho bratránek.

Atmosféra se uvolňovala, zábrany padaly a i když se konverzovalo o běžných věcech, Honza sedící vedle mne mi začal sunout ruku po koleni výš....

Pod stolem naštěstí nebylo nic vidět, a tak jsme si užívali aniž by bratránek Mirek cokoli zpozoroval. Jak už to bývá, právě tohle dává podobným situacím jejich kouzlo, a tak jsme byli oba čím dál rozjetější.

Najednou Honzův pohled padl na lahev od vína postavenou na stole a já podle jeho významného pohledu okamžitě pochopila...

Přišel moment kdy si Mirek po vypitém víně potřeboval odskočit a my jako dva spiklenci zmizeli ve svém pokoji po anglicku i s lahvinou, která byla prakticky prázdná.

V soukromí pokoje padly zbytky zábran a veškeré oblečení a my si užívali úplně naplno... a vlastně i do plna. Obě dírky jsem totiž měla plné, lahev se osvědčila jako bezva nápad.

Když situace a vlastně i já spěla k vyvrcholení, ozval se pod okny Mirkův rozhořčený hlas : "sakra, já se na to vykašlu, Honza v prdeli a lahev v píči!!! " nemusím vám vykládat že místo výbuchu orgasmu přišel výbuch smíchu... Mirek totiž, aniž by to tušil, naprosto přesně vystihl situaci .o)))))


Tak tohle je taky za padesát. To je jak v té písničce skoro už.:-) Ale musím uznat, že naštvaný bratranec je moc hezká pointa. Skoro jsem si myslel, že bratránek šmíroval, takhle pěkně to trefit skoro není jen tak.:)

Kdo má další veselou story? Redakce@zena-in.cz

Reklama