Milé čtenářky ,i já bych se ráda s vámi podělila o svůj příběh.Stalo se to asi před 4 lety v létě v době melounů.Bylo teplo a my jsme si s přítelem řekli,že si koupíme na večer meloun.Jenže jak to tak bývá někdy i žízen nás přepadne přítel si dal nějaké to pivečko a ještě ,jsme potkali kamarády tak jsme se trochu zapovídali,popili,ještě nás kamarádi pozvali k sobě domů,na kafíčko.Naše cesta domů z nákupu se trochu protáhla do pozdějších hodin.Bylo veselo hráli jsme karty a kolem půlnoci ,jsme se vraceli domůs nákupem i s melounem v tašce.

Cesta byla delší ,ale poslední autobus jsme stihli.Nastoupili jsme a jeli pár zastávek domů.Máme ale po cestě takovou menší zatáčku.Povídám příteli hlídej tu tašku s tím melounem at se ti nevysype z kabele.Neboj se mám vše pod kontrolou,povídá přítel,jen co to dořekl,vjel autobus do zatáčky,jak jinak meloun se skutálel na zem,přítel chtěl meloun chytit,a skutálel se za melounem,začala jsem se strašně smát ,až mě z toho rozbolelo břicho ,vidět přítele na zemi a s ním i meloun ,který utíkal po autobusu.Naštěstí v autobuse moc lidí nejelo,ale všichni se na nás dívali jak chytáme meloun a děsně se smáli.Dodnes jak si na tuto historku vzpomenu musím se strašně dlouze smát ,je to jak dnes a vždy když to někomu vyprávíme mám záchvat smíchu .Jo jít na pivko s melounem se prostě někdy nevyplácí.

Vaše Bambulka1

Text nebyl redakcí upraven

Protože jsme téměř všichni pod předvánočním tlakem, usoudila jsem, že potřebujeme chvilku oddychu. A nejlepším způsobem relexace je smích. Proto si dnes celý den budeme povídat o tom, co vás naposledy rozesmálo. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, hlášky, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete už teď na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, během dne ho zveřejníme. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

Reklama