Styl

Holmes Place uvítá nový rok žhavými novinkami

Návštěvníky klubů Holmes Place čeká od počátku nového roku řada zajímavých novinek, které tentokráte potěší zejména milovníky jógy, pilates a tance. Speciální program čeká i na klienty, kteří by rádi posílili střed těla.

Chi-toning

holmesplaceChi-toning patří mezi nejnovější formy cvičení z oblasti „body and mind“. Jedná se o dynamické cvičení, které využívá prvků z power jógy, pilates a pěti tibeťanů. Cílem je zvyšovat tělesnou vytrvalost, sílu, pohyblivost, ohebnost a koncentraci. Pravidelné cvičení též zlepšuje držení těla a dýchání. Hlavními klady chi-toningu jsou na jedné straně relaxační prvky - protažení svalů, uvolnění páteře a kloubů nebo odbourávání stresu, na druhé straně pak intenzivní posilovací cvičení pro svaly středu těla. Cvičení působí velmi pozitivně na mysl i tělo.

Fit jazz

Jedná se o nové tanečně-kondiční cvičení určené především ženám, které si chtějí zatančit a zároveň udělat něco pro svou postavu. Tento pohybový směr je inspirován jazzovým tancem, obsahuje však i speciální posilovací a formovací systém, různé taneční variace i strečink. Hodí se i pro úplné začátečníky. Fit jazz využívá taneční techniku pro ovládnutí jednotlivých svalových skupin, zlepšení držení těla a jako přípravu pro taneční variace. Nejvíce působí na dolní končetiny, které posiluje a tvaruje. Posilovací blok je zaměřen na břicho, hýždě a paže. Navíc harmonizuje svalové napětí, čímž ulevuje od bolesti zad způsobené přílišným stažením zádových svalů nebo naopak jejich ochabnutím. Cvičí se především na jazzovou a soulovou hudbu (Louis Armstrong, Frank Sinatra, Aretha Franklin ad.). Cílem je radost z pohybu a tance, vedlejším produktem pak zlepšení kondice a tvarování postavy. Díky své jednoduchosti oslovuje fit jazz širokou veřejnost.

holmesplace

CXWORXS

holmesplacePoslední novinkou je další hit z celosvětově nejúspěšnějšího fitness programu Les Mills. Skvěle doplňuje tři programy, které se již v klubech Holmes Place cvičí - BODYPUMP, BODYBALANCE A BODYCOMBAT. CXWORX představuje revoluční posilovací trénink za použití expandérů a posilovacích gum. Cílem je posílit břišní a zádové svaly, tedy tzv. core. Jedná se o třicetiminutovou lekci, která zajistí brzké výsledky, posílí a připraví tělo i pro ostatní sporty, protože střed těla je základem pro většinu pohybových aktivit.

Pro další informace navštivte www.holmesplace.cz.

   
04.01.2012 - Sportem ke kráse - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] margot [*]

  víc než 2 roky jsem pravidelně chodila do smíchovského centra, když to ještě bylo FactoryPro. měla jsem to tam opravdu ráda. od té doby, co se změnilo na Holmes Place, už jsem tam byla sporadicky - zvedly se ceny, nakonec zavedli kartový systém (povinné členství, jednorázový vstup zrušen, kdo nechodí, kredit na kartě propadá studiu..), že jsem tam přestala chodit úplně. pokud je to zas jinak, omlouvám se, přestala jsem toto studio sledovat

  superkarma: 0 10.04.2012, 10:10:20
 2. avatar
  [1] hubajda [*]

  rada bych se sla mrknout a zacvicit ale je to daleko

  superkarma: 0 03.04.2012, 21:16:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme