holmes

Health klub Holmes Place Premium Anděl každoročně vstupuje do nového roku stylově, připraven nabídnout svým členům a novým zájemcům nejzajímavější novinky, jaké aktuálně oblast fitness a wellness nabízí. Právě nyní nastává správný čas představit to nejlepší, na co se mohou klienti a sportovní nadšenci těšit.

Nový rok bude ve znamení funkčního tréninku. Všichni, kdo upřednostňují osobní trénink či posilování v malé skupince pod vedením profesionála, mají nyní možnost využít jedinečné nabídky smíchovského klubu. Další novinku představuje unikátní technologie Suunto Fitness Solution, která dokáže monitorovat průběh a výsledky osobního tréninku a tím jej výrazně zkvalitnit.

Na své si zde přijdou také náročnější sportovci. Klub disponuje na první pohled nezvyklou cvičební pomůckou - lodními lany. Ta jsou využívána pro intervalový trénink, jenž představuje vysoce efektivní způsob posílení svalů a budování svalové výdrže i kardiovaskulární kondice.

Spalovat tuky, rozvíjet svaly a vytrvalost je zde ovšem možné také staronovou metodou švihového tréninku. Další cvičební pomůckou využívanou pro osobní či skupinový trénink jsou tzv. ruské zvony. Nejzajímavější na tréninku se zvony je skutečnost, že dokážete zvednout daleko těžší závaží, než jste zvyklí. Vše je dáno unikátností pohybu - švihu, do nějž je zapojeno celé spektrum svalů.

Ani na relaxaci po náročném dni či tréninku by se nemělo zapomínat. Nejen pro unavené svaly, ale též pro stresem zmoženou mysl nabízí Spa & Beauty Clinic pravidelně mnoho zajímavých procedur, které povzbudí psychiku, uvolní namožené svaly a navodí pocit příjemného uvolnění. Od příštího roku se klienti mohou těšit například na zcela novou zázvorovou masáž s pepřovým peelingem. Ti, kteří se trápí nějakou vadou na své kráse, jistě uvítají možnost péče o tělo pomocí unikátního přístroje RFLight Platinum značky Dermax.

holmes

PODROBNOSTI O VŠECH NOVINKÁCH NALEZNETE NA NÁSLEDUJÍCÍCH ŘÁDCÍCH:

Fitness novinky

Kruhový funkční trénink

Kombinace kardia a posilování, která vám pomůže dosáhnout výsledků, po kterých toužíte, v co nejkratší době. Skvělé na udržování kondice, zpevňování a hubnutí. V Holmes Place nyní budete mít možnost vyzkoušet si funkční kruhový trénink, jednu z nejefektivnějších forem tréninku, pod dohledem specialisty.

Kruhový trénink je cvičení, při kterém jedinec nebo celá skupina cvičí na různé svalové partie. Trenér určí skupinu cviků na strojích či mimo ně na procvičení partií celého těla a poté se jednotlivé cviky provádějí v rychlém sledu za sebou.

Jedná se o vynikající prostředek ke zpevnění těla, zlepšení fyzické kondice a k redukci hmotnosti. Trénink není určen pro budování masivní svalové hmoty, a proto se hodí všem, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným a berou cvičení pouze jako doplněk k jinému sportu.

Suunto Fitness Solution

Suunto Fitness Solution je zcela nová technologie, která umožňuje sledovat průběh a výsledky tréninku. Systém funguje na dvojí bázi:

  • Během tréninku - je možné sledovat svalové vypětí a následně upravit intenzitu a styl cvičení.
  • Po aktivním tréninku - po zhruba deseti minutách přijde automaticky email se shrnutím celého cvičení.

Převratnost metody spočívá v tom, že pás Suunto, který musí mít jednotlivec během cvičení na sobě, předává veškerá data o cvičení (tep v reálném čase, procentuální výkon, délku tréninku, spotřebu energie) do databáze a vzápětí klientovi. Díky těmto informacím můžete analyzovat a přehodnocovat své výkony. V současné době neexistuje komplexnější řešení, které by takto do důsledku pomáhalo dosahovat stále lepších výsledků.

Lodní lana (komplexní cvičení pro náročné)

Metoda cvičení s lodními lany byla v Holmes Place chybějícím prvkem pro náročné sportovce a právem náleží k nejefektivnějším metodám intervalového tréninku. Nyní je tento typ tréninku k dispozici v klubu Holmes Place Premium Anděl. Intervalový trénink představuje velmi efektivní způsob, jak posílit svaly, svalovou výdrž, kardiovaskulární kondici a v případě cvičení s lany i obratnost rukou a celých paží. Je dokázáno, že při tomto cvičení dochází k velmi intenzivnímu pálení tuků a celkovému zpevnění lidského „core" (spodní části trupu).

Cvičení s lodními lany můžeme rozdělit do tří základních kategorií (není však omezeno pouze na tyto kategorie):

  • Švihová metoda - se staticky upevněným lanem se manipuluje za konce formováním různých vln, švihů a hodů.
  • Tahová metoda - lano ovinuté okolo tyče či sloupů se tahá či svinuje pod různými úhly a v různých postojích.
  • Kombinovaný trénink - další dynamické možnosti jako posun zátěže, statický šplh a nešvihová manipulace.

Ruské zvony (staronová metoda švihového tréninku)

Mnoho trenérů tvrdí, že cvičení s ruskými zvony je ten nejlepší způsob k pálení tuků a rozvoji svalů, jejich síly a vytrvalosti. Základem cvičení je švihový trénink, resp. švih, který s nářadím provádíte.

Zásadní výhodou při tomto cvičení je široký záběr při každém pohybu, a tedy komplexní rozvoj a růst svalů. Během cvičení neposilují jen konkrétní svaly nebo jejich části, ale přirozeně a komplexně se posilují svalové celky všech zapojených končetin.

S ruskými zvony většinou zvedáte daleko těžší váhy, než jste byli zvyklí - právě díky tomu, že zapojujete celé spektrum svalů, nejen jednotlivý sval. Tato cvičení můžeme rozdělit do balistických pohybů a „grindů", což jsou pomalé úkony zaměřené na rozvoj stability a silových pohybů. Balistické neboli švihové pohyby využívají souhry velkých svalových skupin na maximální úsilí při funkčním pohybu. Organismus tak pálí maximum kalorií a zároveň se posiluje celé tělo najednou. Silové pohyby nevyužívají pohybové energie zvonu, nábrž synergie svalových skupin na jeho kontrolu.

Základem tohoto cvičení je švih, který je potřeba si osvojit ještě dříve, než se pustíte do samotného cvičení. Právě švih je základem pro všechny další cviky, a proto je důležité mít jej již od samého začátku dobře zažitý. Hlavně páteř musí zůstat přirozeně zakřivená a nesmí na ni být vyvíjen nepřirozený tlak, který by ji mohl poškodit. Pokud si uhlídáte také dobrou polohu hlavy, můžete se těšit na velmi rychlé spalování tuků a přirozenou tvorbu svalů.

Wellness novinky

Zázvorová masáž s pepřovým peelingem

Jedná se o zcela nové celotělové ošetření pocházející ze soustroví Fidži. Obsahuje celkem tři složky:

  • Pepřový krémový peeling celého těla
  • Rychlou osvěžující masáž olejem z bílého zázvoru
  • Celotělový zábal v regeneračním gelu dilo

Pepřový peeling

Jedná se o krémový peeling, který obsahuje hydratační olej, částečky exotických oříšků a pepř. Účinně odlupuje odumřelé buňky, silně prokrvuje pokožku a činí ji pružnější. Trvá 20 - 25 minut a výsledkem je jemná, čistá a vyživená pokožka.

Masáž olejem z bílého zázvoru

Esenciální olej z květu bílého zázvoru a kokosový olej jsou používány v Tichomoří k léčebným účelům a jako složka do parfémů. Provádí se s nimi osvěžující masáž celého těla, čímž dochází k uvolnění a rozproudění energie. Tato část ošetření trvá též 20 - 25 minut. Profil unikátní masážní směsi se nápadně podobá oleji produkovanému lidskou pokožkou, proto ji vaše pleť přijme výrazně lépe než kterýkoliv jiný olej.

Zábal v regeneračním gelu dilo

Urychlí hojení a okamžitě uklidní pokožku podrážděnou holením, píchnutím hmyzu, škrábnutím nebo opalováním. Směs přírodních olejů získaných z panenského kokosu, stromu dilo, aloe vera a mučenky má výborné uklidňující a regenerační účinky, neboť hydratuje a vyživí pokožku do hloubky. Gel dilo se rychle nanáší na celé tělo, které se pak na dobu 5 - 10 minut pevně zabalí do prostěradla nebo sarongu. Během zábalu dochází k hlubší celkové relaxaci a umocňuje se vstřebávání účinných látek do pokožky.

Tento očistný rituál doporučujeme podstoupit jednou za 3 až 4 týdny pro odstranění únavy, napětí a pro celkovou tělesnou a duševní regeneraci. Jedná se o ošetření poskytující prvotřídní péči o vaši pokožku. Doba trvání činí dle vašeho výběru 60 nebo 90 minut.

Péče o tělo pomocí unikátního přístroje RFLight Platinum značky Dermax

Spa & Beauty Clinic Holmes Place Premium Anděl nabízí nově též služby v oblasti estetické kosmetiky a služeb péče o tělo přístrojovou metodou. Klienti mají nyní možnost vyzkoušet oblíbené bezbolestné formování postavy pomocí kavitace, zmírnit příznaky celulitidy, redukovat vrásky, zbavit se nechtěného ochlupení díky permanentní depilaci nebo odstranit pigmentové skvrny a metličky. Více informací o nabídce BelCorpo naleznete v přiložené tiskové zprávě.

Holmes Place Premium Anděl

OC Nový Smíchov, 2. patro
Plzeňská 8, Praha 5
Tel: +420 257 313 830
andel@holmesplace.cz
www.holmesplace.cz

Reklama