Zdraví

Holmes Place odpočítává dny do plavek!

holmesBlíží se léto a s ním i sezona plavek a odhalených těl. Je tedy nejvyšší čas začít dávat tělo do patřičné formy. Síť exkluzivních fitness a wellness klubů Holmes Place proto připravila kampaň s názvem „Letní odpočet zahájen!“. V rámci této kampaně se mohou noví členové zapojit do programu „Vy cvičíte, my platíme!“ a získat tři měsíce cvičení navíc nebo celé prázdniny zdarma..

Zakoupíte-li si do konce května roční či delší členství v klubech Holmes Place, dostanete po dobu tří měsíců za každou návštěvu razítko s kreditem 300 Kč. Za nasbíraný kredit můžete získat navíc ke stávajícímu členství tři měsíce cvičení zdarma nebo si členství po dobu prázdnin pozastavit. V nabídce jsou i jiné služby Holmes Place, například lekce s osobním trenérem, cvičení na stroji Power Plate či ošetření ve Spa & Beauty Clinic.

Holmes Place také na květen a červen připravuje zajímavou anketu pod názvem „Božská těla“. Na stránce www.bozsketelo.cz budete moci hlasovat pro tu část těla, kterou považujete u opačného pohlaví za nejvíce sexy. Vyhodnocení a výsledky ankety představí Holmes Place v červenci.

Více najdete na stránkách www.holmesplace.cz.

   
05.05.2010 - Hubněte - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [1] kissmewithlove [*]

  HELLO Nejdražší,

  salomykones1@yahoo.co.uk

   Mé jméno je miss, Salomy, jsem 23 let se nikdy neoženil. l viděl váš profil dnes a po procházejí jí několikrát poté l zhotovené mého názoru se na Vás jako někdo, koho jsem si ležel na zbraně tak dlouho, jak láska je znepokojení legraci jste celou noc dlouho s láskou tak drahá chci tě napsat zpět na mě přes mou e-mailovou adresu, aby l vám můj obrázek a budete vědět, kdo jsem. (Salomykones1@yahoo.co.uk). Čekám vidět pošta ok. To je ode mne,

  Vy jeden v mysli,

  Miss Salomy.

  (Vzpomeňte si na dálku nebo barva ani stáří není, záležitost, ale pravá láska záležitosti přidělit v životě)

  HELLO Dearest,

  salomykones1@yahoo.co.uk

   My name is miss ,Salomy , i am 23 years old never married. l saw your profile today  and  after going through it many times then l made up my mind to contact you as someone whom i can lay on his arms as long as love is concern teasing you all the night long with love So my dear  i want you to write back to me through my email address so that l will give you my picture and for you to know who l am. (salomykones1@yahoo.co.uk). I'm waiting to see your mail ok. It is from me,

  yours one in mind,

  miss Salomy.

  (Remember the distance or colour even age does not, matter but true love matters allot in life)

  superkarma: 0 17.08.2010, 13:45:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme