Zdraví

Holmes Place Academy: Vyberte si svůj kurz

Síť exkluzivních health & fitness klubů Holmes Place zahájí příští rok ojedinělý projekt Holmes Place Academy - instituce, která spojuje vzdělávání se zdokonalováním tělesné i duševní kondice. Programy akademie budou určené laikům i profesionálům, zvláštní pozornosti se dočkají zejména rodiče s dětmi. Činnost HPA odstartuje 14. února 2011.

holmesplaceJednotlivé kurzy si vezme na starost elita tuzemských instruktorů. Například baletní lekce povede primabalerína Národního divadla Adéla Pollertová, která dříve působila jako sólistka Hamburského baletu. „Dříve jsem se zaměřovala jen na vlastní vystoupení, ale čím dál více mě baví předávat své zkušenosti dál. Proto se na působení v akademii moc těším a trochu také doufám, že napomůžu ke zvýšení obliby baletu mezi veřejností," řekla ke svému novému angažmá Pollertová. O výživové poradenství se postará renomovaný expert Petr Havlíček a na irské či latinské tance budou zájemci docházet k Andreji Mikulkovi, žákovi irské legendy Michaela Ryana. Švihadlo bude vyučovat Adrienn Banhegyi, držitelka několika evropských i světových titulů a také zápisu v Guinnessově knize rekordů.

Holmes Place Academy nabídne kondiční a sportovní lekce, široké spektrum tanečních hodin, výuku správné péče o tělo, ale také jógu nebo kurs první pomoci. Na širokou speciální nabídku se mohou těšit děti, pro které jsou přichystána cvičení, taneční přípravka nebo hrátky s bubny. Nastávajícím maminkám zase přijde vhod šance naučit se poporodní pilates nebo vše potřebné k sestavení optimálního plánu domácího cvičení. „Nikdo v České republice zatím takto vymezenou akademii neprovozuje,“ vysvětlila Ivana Fišerová ze společnosti Holmes Place. „Věřím proto, že se najde dost zájemců a budeme moci nabídku postupně rozšiřovat.“

holmesplace

Výhodou Holmes Place Academy není jen vzdělávání. Ocení ji každý, kdo nerad chodí do posilovny, dává přednost skupinovému cvičení před osobním trenérem, ale zároveň nestojí o otevřené studiové lekce. Akademie poskytuje odborný dohled, individuální péči cíleně zaměřenou na konkrétní požadavky klienta, vývoj jednotlivých lekcí a postup podle toho, jak se skupina vyvíjí. Zákazníci zaplatí pouze cenu za vybraný kurz a žádné poplatky navíc za členství či trenéra. To vše bude k dispozici podpořené nejmodernějším vybavením, luxusním zázemím a perfektním klientským servisem poskytovaným společností Holmes Place.

holmesplace

Akademie se nachází na adrese Křižíkova 44, Praha 8. Kurzy probíhají ve všech klubech Holmes Place mezi 7.00-22.00 šest dní v týdnu. Více informací naleznete na adrese www.holmesplaceacademy.cz.

holmesplace

Náš tip:

Už dlouho sníte o tom, že se naučíte tančit flamenco, latinu nebo balet? Přejete si najít klid v duši pomocí jógy a pilates? Chcete zkusit vodní lyžování, wakeboard nebo kiting? Jako čerstvá maminka se potřebujete dostat zpátky do kondice a na cvičení v posilovně se ještě necítíte; nebo máte už větší děti a hledáte pro ně kvalitní pohybový kurz nebo kurz tance? Hledáte vhodný kurz a nemůžete ho najít? To a mnohem více Vám pomůže splnit Holmes Place Academy!

   
02.02.2011 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Klára Křížová [*]

  pikolca — #4 Ty kurzy zas tak drahý nejsou.

  superkarma: 0 02.02.2011, 15:57:27
 2. avatar
  [5] BastMetztli [*]

  Hm, pěkné kurzy, určitě bych si bez problémů dokázala vybrat.Sml22 Jenže, nejsem z Prahy.

  superkarma: 0 02.02.2011, 15:31:34
 3. avatar
  [4] pikolca [*]

  lidicka — #1 buď ráda, Holmes Place je nepřijatelně drahý Sml68

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #6
  superkarma: 0 02.02.2011, 11:40:10
 4. avatar
  [3] SENSITIVESKIN [*]

  vydřiduši, zloději

  superkarma: 0 02.02.2011, 10:43:08
 5. [2] Klára Křížová [*]

  Myslím, že ta švihadla budou pěkná makačka Sml67

  superkarma: 0 02.02.2011, 08:26:46
 6. [1] lidicka [*]

  Docela zajímavý program, ale Praha je bohužel dalekoSml80

  1. na komentář reaguje pikolca — #4
  superkarma: 0 02.02.2011, 06:11:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme