Reklama

gilette

Málokterá otázka se rok co rok opakuje s tak železnou pravidelností jako předvánoční „Co mám koupit pod stromeček?“. Následné útrapy v přelidněných nákupních centrech jsou stěží tím pravým způsobem, jak strávit svátky údajného klidu a míru. Skvělý a přesto dostupný dar proto přijde více než vhod, zejména když spočívá v exkluzivním balíčku nejlepších produktů pro péči o tělo jménem Gillette Fusion Power Stealth Pack.

Vysoce stylové balení obsahuje Gillette Fusion Power Stealth - nejnovější motorový holicí systém od světově proslulého výrobce, který nabízí nejpohodlnější oholení v historii. Systém je vybaven přelomovou technologií pěti břitů a díky stovkám mikropulsů za minutu pomáhá snížit tření při holení, usnadňuje pohyb strojku po kůži a zajišťuje, že si skoro nevšimnete čepelí dotýkajících se tváře. Elegantní černý design jen podtrhuje technologickou dokonalost přístroje.

giletteK dokonalému oholení je potřeba i kvalitní gel na holení a voda po holení. Dárková balení proto obsahují i tyto dva produkty od špičkové značky Gillette. Speciální vánoční balíčky se budou prodávat v těchto třech variantách:

Gillette Fusion Power Stealth + gel na holení Gillette Fusion 200 ml - doporučená cena 619,90 Kč

Gillette Fusion Power Stealth + voda po holení Gillette Series After Shave Arctic Ice 50 ml - doporučená cena 569,90 Kč

Gillette Fusion Power Stealth + gel na holení Gillette Fusion 200 ml + voda po holení Gillette Series After Shave Arctic Ice 50 ml - doporučená cena 699,90 Kč

Doporučená cena samostatně prodejného holicího systému Gillette Fusion Power Stealth je 229,90 Kč.