Styl

Holicí strojek Venus & Olay - dokonalý partner

GiletteToužíte po hvězdné kráse? Přejete si být neodolatelná? Sebevědomí je klíčem k tomu, abyste se cítila skvěle a je jedno, zda to bude v nejžhavější kolekci této sezóny nebo ve vlastní kůži. S vědomím, že máte zářivou pokožku bohyně, se budete cítit připravena téměř na cokoli - snadno se stanete hvězdou tanečního parketu, kráskou v ohromujícím a trendy oblečení nebo femme fatale, ze které na schůzce nespustí oči.

Nový dámský holicí strojek Venus & Olay vám pomůže získat sebevědomí a v mžiku vás promění v bohyni. Vůbec poprvé se Gillette Venus, přední značka produktů pro dámské holení, a Olay, přední značka výrobků péče o pleť, spojily, aby vytvořily nový standard v holení v podobě holicího strojku Venus & Olay. Nabízí nejlepší technologii Gillette Venus a odborné znalosti značky Olay v oblasti péče o pokožku. Tento produkt vám poskytne „vše v jednom“. Jeho cílem je zdokonalit holení a přispět k uzavření vlhkosti uvnitř pokožky pro váš vzhled bohyně. 70 % žen, které vyzkoušely holicí strojek Venus&Olay uvedlo, že je lepší než běžné dámské holicí strojky. Podle provedených testů se 73 % žen shodlo na tom, že měly po holení jemnější pokožku a 72 % uvedlo, že jejich pokožka byla hladší.

Pět břitů Venus se přizpůsobí každé křivce ženského těla a poskytuje tak pohodlnější a důkladné oholení s menší šancí vynechání chloupků. Integrované zvlhčující pásky Olay obsahují nejen složky, které pomáhají strojku lehce klouzat pokožce, ale i složky, které o pokožku pečují a pomáhají vám vypadat a cítit se skvěle.

Zvlhčující pásky Olay obsahují tyto pro pokožku vyživující složky:

 • glycerin – přírodní hydratační prvek obnovující vlhkost pokožky,
 • petrolatum - chrání a pomáhá uzavřít vlhkost uvnitř pokožky, čímž jí dodává božský lesk,
 • kokumové máslo – toto rostlinné máslo je stejného druhu jako kakaové či bambucké máslo. Botanická másla jsou pro své změkčující vlastnosti často používána v pleťových krémech; rychle se vstřebávají a udržují pleť hydratovanou a zdravou.

Juraj Králík, zástupce značky Gillette Venus pro Českou republiku, říká: „Ženy chtějí vypadat perfektně, avšak díky aktivnímu životnímu stylu, toho potřebují dosáhnout co nejrychleji. V nedávné celosvětové studii jsme zjistili, že pro 85 % žen je péče o pokožku důležitá k tomu, aby se cítily dobře, čtyři z pěti žen (80 %) však požadují péči, která je nejen co nejjednodušší, ale také co nejlepší. Proto se poprvé Gillette Venus, přední značka výrobků dámského holení a Olay, přední značka výrobků péče o pleť, spojily, aby představily nový standard holení v podobě nového holicího strojku Gillette Venus & Olay, který byl navržen tak, aby všemi svými vlastnostmi pomáhal ženám dosáhnout jedinečné a božsky vypadající pokožky s co nejmenší námahou.“

Osm z deseti žen se shoduje na tom, že se nejlépe cítí tehdy, když mají právě oholené nohy. Pokožka bohyně a sebevědomí přichází ruku v ruce.

TAJEMSTVÍ DOKONALÉHO PARTNERSTVÍ

GiletteDokonalé spojení s sebou přináší nejen sebevědomí, ale i lásku. Holicí strojek Venus & Olay je dokonalým partnerem pro vaše nohy. A jak hledáte dokonalého partnera vy? Ať už je to během dámské jízdy nebo na schůzce, dokonalého partnerství dosáhnete jednoduše: předveďte světu nohy bohyně.

 • Máte-li tělo ve tvaru hrušky a jsou-li vaše jednou z vašich nejlepších předností, zkuste tříčtvrteční vzorované kalhoty
 • U postavy tvaru přesýpacích hodin budou nohy zářit v kratším oblečení, jako jsou minisukně či šaty.
 • Ženám s obdélníkovým tvarem těla sluší minisukně A střihu nebo úzké kalhoty.
 • Nohy jsou největších zbraní u žen s tělem ve tvaru jablka, ukazujte je v celé své kráse v krátké minisukni
 • Máte-li tělo jako obrácený trojúhelník, předveďte své dokonalé nohy v lichotivé sukni A střihu, sukni s opaskem nebo v krátkých kalhotách.

Holicí strojek Gillette Venus & Olay je k dostání v maloobchodních prodejnách. Všechny holicí hlavice Venus jsou kompatibilní se všemi holicími strojky Venus.

Doporučená maloobchodní cena dámského holicího strojku Gillette Venus & Olay s jednou náhradní holicí hlavicí je 339 Kč a doporučená maloobchodní cena 4kusového balení holicích hlavic Venus činí 459 Kč.

   
12.06.2013 - Krása - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] bleblemcy [*]

  Potřebuji zrovna nový ten můj starý wilkinson už je docela dědeček.

  superkarma: 0 13.06.2013, 21:34:01
 2. avatar
  [8] arminka [*]

  Sml67 hmm, vypadá dost dobře Sml16

  superkarma: 0 12.06.2013, 20:04:22
 3. avatar
  [7] ekleinovka [*]

  Používám pánský čtyřbřit a spokojenostSml16

  superkarma: 0 12.06.2013, 13:04:49
 4. avatar
  [6] Jindriska8 [*]

  Vypadá dobřeSml22

  superkarma: 0 12.06.2013, 12:31:33
 5. avatar
  [5] terezalah [*]

  Používám a je super :)

  superkarma: 0 12.06.2013, 12:17:21
 6. avatar
  [4] Hanula [*]

  Sml16hodil by se...

  superkarma: 0 12.06.2013, 11:36:15
 7. [3] Danulka K. [*]

  Nemám partnera, ale snažím se být krásná i pro sebe.

  superkarma: 0 12.06.2013, 10:18:35
 8. avatar
  [2] Hanyna [*]

  Zrovna včera jsem si svůj holicí strojek zničilaSml15 Tento vypadá luxusněSml58

  superkarma: 0 12.06.2013, 09:36:44
 9. avatar
  [1] marde [*]

  Dobré radySml16

  superkarma: 0 12.06.2013, 07:28:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme