První čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu, zaslala čtenářka Akčak. Rodiče s ní o sexu prakticky nemluvili, takže potřebné informace měla od babičky, kamarádek a ze školy...

Tentokrát si povídáme o tom, jak jste se dozvěděly o sexu, milé čtenářky. První příspěvek zaslala čtenářka Akčak a píše v něm...


U nás doma se o sexu vůbec nemluvilo, od babičky jsem věděla, že holčičky mají kočičku a kluci myšku. Jako hodně malá jsem pořád vyzvídala, jak se rodí děti, maminka nám nejprve říkala, že je nosí čáp a vrána, později prášky, růžový a modrý. O prázdninách po první třídě, jsem jela na tábor, kde jsme byly ubytované s holkama, které byly starší než my. JEDNOHO dne se nás jedna holka ptala, jak se rodí děti, my mlčely a ona nám to řekla. Když jsem přijela domu a táta nebyl doma, začala jsem mamce vypravovat, jak se rodí děti a to tak že táta strčí myšku do kočičky z myšky vyběhne maličký balonek a z toho... potom mamince v bříšku vyroste miminko. Mamka zůstala stát jak opařená a řekla, že o tom nic neví. Tím skončilo naše povídání na delší dobu. Asi v šesté třídě jsem přšla domů a ptala se mamky, co je to prezervativ. Mamka opět že neví, já byla asi pěknej parchant, když jsem se jí na to ptala... JÁ jsem ji řekla, že to je takový pytlík, ten si muž nasadí a potom nejsou děti.

Mám 2 syny, když jim bylo okolo 14 let a manžel nebyl doma, jsem jim řekla, že si uděláme černou hodinku a budeme si povídat o tom, co by měli vědět, o tom kdy může děvče přijít do jiného stavu, jak se mají chránit, až budou starší a budou s někým chodit, musím říct, že jsme si povídali dost dlouho a že jsem se snažila odpovědět slušnou formou na vše, na co se ptali.

Zdrví,
Akčak
Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama