Novinky

Holčičky dostaly za odměnu pizzu a dorty

Velká rodina = hodně vysvědčení. O svých dcerách a jejich známkách nám napsala čtenářka Tina5.

Z popisu jsem pochopila, že Tina5 má čtyři dcery. To musí být občas doma asi veselo... :-)


Milá redakce, přeji vám krásný první únorový pátek.

Dnes máme prázdniny. Hurá.. Jsem moc ráda, když mám svá „kuřátka“ doma.

My měli první vysvědčení už v pondělí, dcerky dostaly vysvědčení v ZUŠ. První ho dostala Káťa, prvňačka. Když ji paní učitelka podala vysvědčení, její první vysvědčení v životě, zírala na něj a zírala a nemohla najít žádnou jedničku. Chuděra byla tak vystrašená, že si ani nevšimla, že drží vysvědčení obráceně. Vysvětlila jsem ji, že výborně znamená jednička, tak byla spokojená, že má jedničky a za chvilku zas začala přemýšlet, proč má jen dvě jedničky. Na moji otázku, kolik by jich chtěla, když hraje na klavír a chodí na nauku, mi odpověděla pouze úsměvem. Tak všechny tři naše hudebnice měly jedničky.

Včera bylo už jiné, velké vysvědčení. Káťa v první třídě přinesla samé jedničky a byla šťastná, protože viděla jedničky a byla spokojená. Jen ty omluvené hodiny jí vrtaly hlavou. No, nedá se nic dělat, byla nemocná, ale ona si myslela, že je to průšvih mít nějaké omluvené hodiny.. :-))

Sárinka je ve čtvrté a přinesla také samé jedničky, jako každý rok. Snažila se hrát slzičky a smutnou holčičku, ale nešlo ji to, smích byl silnější než ona, tak mi vysvědčení podávala nakonec s velikým smíchem.

Nejstarší dcerka je v šesté, začala dojíždět do města, u nás je škola pouze do páté třídy. Všechno pro ni bylo nové a nesnadné. Ale myslím, že se s tím vším dokázala poprat s velikým úspěchem, měla vyznamenání. Sice ho nesla hůř, byla zvyklá na samé jedničky, ale uklidnila jsem ji, že i vyznamenání je krásné a je to první pololetí v nové škole, velká změna a klidně si do konce roku může nějakou dvojku opravit.

Nejmladší tříletá princezna, která je se mnou doma, stále chodila a jak se snaží napodobovat velké sestry, chodila včera a říkala, že má dvojku. Tak se ji manžel ptal z čeho. No z jedničky, tati...

Chtěla jsem holčičkám udělat nějakou radost, milují pizzu, tak jsem ji včera připravila k obědu a po obědě dostaly holčičky dorty. Medovník a marcipánový. Snad jsem jim udělala radost jako ony nám.

Krásný víkend přeje Tina5

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dne je: Vysvědčení.

Prosím, příspěvky k tomuto tématu už neposílejte. Zanedlouho vyberu jednu z vás čtenářek, která za svůj příspěvek získá úžasnou knihu Lesohrad od Brandona Mulla (Příběhy z kouzelné obory I).

les

   
01.02.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [4] onohlo [*]

  hezký příspěvek

  superkarma: 0 20.03.2013, 12:25:05
 2. [3] Trefa [*]

  Trefa:nase vnoucata jeli na vylet za vysvedceni.odemne dostali kazda 50.00kc.

  superkarma: 0 03.02.2013, 20:53:57
 3. [2] kukátko [*]

  Teď už chybí jen ten synek, ne?

  superkarma: 0 02.02.2013, 09:58:14
 4. [1] Roland [*]

  Máte můj obdiv, tolik děvčat doma. A co taťka, ten je rád, že má doma tolik ženských že.Sml30

  superkarma: 0 02.02.2013, 09:18:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme