Bulvár

Hokejisti v šuplíku


Dobré ráno milá redakce...

sběratelství byla moje jedna velká záliba... no já bych ráda i teď něco sbírala, ale už bych si připadala trapně.... :-) sbírala jsem totiž z novin fotografie hokejistů a tenistů a skokanů na lyžích... dodnes je mám v šuplíku u rodičů, a dokud budou mí rodiče žít, tak je tam mít budu... jen doufám, že se na tom nebudou dělat takoví ti papíroví broučci....(nebudou, že??)...

Ani nevím, proč jsem to vše sbírala. Jsem velký fanda... a asi si říkám, že moje děti třeba taky jednou bude zajímat, jak to bylo... jak jsme vyhráli na MS v hokeji a nebo na olympiádě... budu jim to vyprávět a budou k tomu mít i fotodokumentaci... a příjezdy hokejistů mám dokonce na videu.... no jen mám strach, že je to nebude zajímat... :-( ale to je vlastně jedno... budou přednášku o hokeji poslouchat povinně.. :-).
A taky mám schovaný z novin fotografie našich prezidentů :-)

Nevím... pro mne je nějak těžké se loučit se starými věcmi... tak všelicos raději schovávám v domnění, že se mi to jednou bude hodit.. :-) jsem prostě jako moje babička...

Hezký den přeje čtenářka
Jana


Hokejisté, tenisté - ano, také jsme měli s bratrem polepené zdi sportovními hvězdami. Ale fotografie prezidentů? To máte i Gottwalda, Zápotockého a další soudruhy? Jano, to snad ne! :-)

Sbíraly jste sportovce - ne v tom smyslu jako dnešní modelky :-)?2. mazací guma
 

Ve středu

SBÍRÁME

CÉČKA, POHLEDY, ZNÁMKY, NÁLEPKY...
Co jste sbírali?
Prodávali jste, vyměňovali, kradli?
Máte dodnes něco schované?
Sbírají vaše děti?
A co vy?
napište na:
redakce@zena-in.cz

 

   
22.02.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. [9] Tobbi [*]

  Erka1: Hrdá jsem na docela jiné příslušníky našeho národa.
  Tady jde o radost, ne o hrdost. Když se vyhrává, mám radost, mám radost, že ostatní mají radost, prostě radost... A když se prohrává, snažím se, aby mi to bylo jedno (vyhraje se příště - a pak budu mít tu radost... )
  V životě přichází tolik trápení samo od sebe, že si ho odmítám přidělávat. Naopak rodosti není nikdy dost...

  superkarma: 0 22.02.2006, 16:12:01
 2. [7] Tobbi [*]

  Myslím, že když se vyhrává je na místě národní radost . Ale když se prohrává: mávnu nad tím rukou. Přece nebudu smutnit, je to jen sport. Není to tragédie.

  superkarma: 0 22.02.2006, 14:01:00
 3. [6] Tobbi [*]

  Erka1: Šlégr Šlégr Jó, to byly časy. Já svej dětem určitě budu vykládat, že se ve škole neučilo. Seděli jsme v největší učebně na lavicích, při samostatných nájezdech drželi palce a spojili se malíčky.
  A jak ta kráva Míša Šátková četla dívčí románek a prohlásil (potom, co zjistila, že při remíze se prodlužuje), že by chtěla, abychom dostali gól, páč pak by se neučilo ještě další hodinu A my ho fakt dostali. Naštětí víme, jak to dopadlo.

  superkarma: 0 22.02.2006, 13:59:24
 4. [5] Tobbi [*]

  Jani, budou rádi. Mně táta s mámou taky vyprávějí o hokeji (vrací se do těch pro mne starých času pokaždé, když se hraje něco zásadního) a vzpomínají. Musí se to umět podat napínavě

  superkarma: 0 22.02.2006, 13:55:01
 5. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  Jo to byli páni hokejisti,to je již legenda.

  superkarma: 0 22.02.2006, 10:59:39
 6. [3] r1911 [*]

  Jani, tak zrovna mě by ta sbírka hokejistů nepotěšila, hokej mi nic neříká.

  superkarma: 0 22.02.2006, 10:37:43
 7. avatar
  [2] Maši [*]

  Pamatuju si ještě za totality na MS v hokeji v roce 1985 , jak poprvé vyhráli naši ve finále nad Ruskem. Tenkrát to bylo něco symbolického, byly popsané cesty, zdi, nemluvilo se o ničem jiném. Byla jsem tenkrát na základce, ale doteď si pamatuju jména většiny hokejistů: Lála, Pašek, Šejba, Stavjaňa, Musil...v brance Králík...To jsme byli ještě se Slováky spojení...Dnes už hrajeme každý za sebe...

  superkarma: 0 22.02.2006, 10:15:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme