hogudo

Od letošního podzimu je možné v ČR vůbec poprvé navštěvovat kurzy hogudo, což je tzv. „meditativní terapie“. Jde o účinný léčebný systém cviků a masáží, který se praktikuje více než 5 tisíc let v Asii. Hogudo vychází z toho, že 80 % onemocnění má ve větší či menší míře psychosomatickou příčinu. Pomocí cviků, meditací a masáží pak hogudo dokáže odstranit příčiny zdravotních problémů, a tím posléze i neduh samotný. Hogudo nepoužívá žádné tabletky. Je to čistě přírodní terapie bez jakýchkoli nežádoucích vedlejších účinků! A přesto (nebo právě proto) hogudo dokáže skoro nemožné.

Kde se dějí zázraky...

Český propagátor hogudo Mgr. Marek Abel vypráví o svém prvním setkání s tímto léčebným systémem:
„Vlastně se to stalo náhodou. Byl jsem na desetidenní návštěvě v Alma-Atě. Jednoho večera mi přátelé, s nimiž jsem se tam seznámil, navrhli, že mi nazítří NĚCO ukážou...
Druhý den ráno jsme vyjeli už za rozbřesku, přes čtyři hodiny náš džíp stoupal v pohoří Terskej Ala Tau po neskutečně strmých silnicích. Pod námi hluboká údolí, nad námi jen strmé skály velehor, jejichž vrcholky měří kolem 7000 metrů. A pak se před námi vynořil Chrám Klidné Cesty. Uvítali nás dva mniši, kteří se tu starají o návštěvníky. Dozvěděl jsem se, že mnoho lidí s takzvanými civilizačními chorobami z Evropy i Ameriky sem jezdí, aby si napravili zdraví. Všichni, kdo se sem někdy vypravili, se uzdravili, a to i v případech, kdy významní lékaři na prestižních klinikách nad nimi lámali hůl.
První návštěva na mě udělala velký dojem. Proto jsem se po roce do Chrámu Klidné Cesty vrátil a pobýval jsem tam skoro tři měsíce. Pochopil jsem základní léčebné principy meditativních postupů hogudo. Přijížděl jsem nemocný, vracel jsem se naprosto zdravý.“

Získejte krásnou lehkost bytí...

Hogudo je léčebný systém, založený na více než třech stech různorodých masážních a meditativních postupech. Jde o metodu, kterou evropská medicína teprve váhavě osahává. Výsledky hogudo v Asii však mluví samy za sebe. V pohořích Terskej Ala Tau a Ťan Šan se lidé běžně dožívají sta i více let. Devadesátiletí jsou zde považováni za mladíky!

hogudoChtěli byste se naučit a samostatně praktikovat postupy hogudo? Zkoušíte zhubnout, toužíte být zdravější, mít odolnější organismus, zbavit se nespavosti, častých bolestí hlavy, astmatu, nepříjemného stresu, zrychlit reakce, získat mladistvý vzhled? Přijďte na KURZY HOGUDO v Praze. Výuka hogudo je už sama o sobě relaxací.

Základní masážně-meditativní postupy je poměrně jednoduché se naučit. V průběhu deseti dvouhodinových tréninků vás odborný lektor seznámí s nejdůležitějšími cviky (takzvanými „pilíři hogudo“), s jejichž pomocí dokážete:

  1. Výrazně posílit imunitu svého těla
  2. Zmírnit, možná i zcela vyléčit, chronické nemoci, které vás trápí delší dobu (např. astma, alergii apod.)
  3. Odbourat stres, zbavit se napětí ve svalech
  4. Zlikvidovat nespavost a bolesti hlavy
  5. Zbavit se nadváhy
  6. Posílit své sexuální schopnosti
  7. Získat stabilní dobrou náladu, mladistvý vzhled, pozitivně projasnit myšlení
  8. Zrychlit motorické reakce

Kde se kurzy konají?

Kurzy probíhají v Praze (Praha 4, K Sídlišti 840/2; poblíž metra Pankrác a metra Budějovická). Nejnovější běh kurzů začne už 15. února 2010.
Chcete-li se zúčastnit těchto kurzů, pošlete mailem přihlášku na e-mail: hogudo.zdravi@gmail.com, popřípadě můžete zavolat na telefonní číslo 733 211 528.
Více informací najdete na http://hogudo.mujblog.centrum.cz a také na http://hogudo.webnode.cz

Na Vaši přihlášku (ať už e-mailem, nebo telefonicky) budeme reagovat zasláním podrobných propozic.

Kurzy hogudo vede Mgr. Marek Abel se svolením Mistra hogudo, pana Zhan Liu.

Reklama