Vaření

Hody, hody doprovody, já jsem malý zajíček, utíkal jsem podle vody, nesl kopu vajíček…

Velikonoční zajíček může mít zcela netradičně i tekutou podobu! Zpestřete si velikonoční pohoštění čokoládovým, perníkovým nebo tiramisu zajíčkem z VOM FASS Praha.

VOM FASSNa jaře se probouzí příroda a s ní po dlouhém zimním spánku veškerý život.  Můžeme se kochat prvními slunečními paprsky, zpěvem ptactva, pestrými barvami, omamnými vůněmi. A proto by na svátečním velikonočním stole neměly chybět lahodné pochoutky a nápoje ve všech barvách a vůních jara.

Ke svátkům jara neodmyslitelně patří rozkvetlé krokusy, sněženky a narcisky. Žádná z těchto lákavých jarních barev nesmí chybět na velikonoční tabuli. Pestrou přehlídku malovaných vajíček, mazanců, beránků a velikonočních nádivek doplňte lahodnými likéry VOM FASS. Zvolte třeba žlutý Vaječný likér, zelenou Caipirinhu s limetkou nebo bílý Marcipánový likér.

Z široké nabídky lahodných likérů a pálenek si rozhodně vyberete ten správný, lahodící Vašemu oku, čichu i chuti. Všechny nápoje si u nás můžete ochutnat, protože je stáčíme rovnou ze sudů nebo skleněných nádob. Sami si zvolíte designovou lahvičku, která se bude na Vašem velikonočním stole nejlépe vyjímat.

VOM FASS

Více informací…

Informace o všech našich produktech najdete na www.vomfasspraha.cz. Navštivte naši prodejnu v Praze 2, Korunní 19 a  připravíme Vám velikonoční pohoštění přesně podle Vašich představ. Objednávky jsme připraveni přijímat i e-mailem (info@vomfasspraha.cz) nebo telefonicky (+420 777 126 704).

   
24.03.2015 - Gastronomie - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Lenda26 [*]

  Sml59

  superkarma: 0 30.03.2015, 10:35:13
 2. [2] alenabl [*]

  hezkýSml79

  superkarma: 0 24.03.2015, 12:18:16
 3. [1] theplana [*]

  Pěkný zajíček Sml59

  superkarma: 0 24.03.2015, 07:39:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme