blůza

Léto je tou nejúžasnější příležitostí, jak se pochlubit zlatavou pokožkou v odhaleném výstřihu. Co takhle vyzkoušet něco hodně rafinovaného?

Tato poněkud odvážná blůzička ze zlatého úpletu vám může být inspirací, v čem si vyrazit na letní párty. Je to vlastně jen šikmo položený pruh látky, šikovně naaranžovaný, na zádech spojený řetízky. Už je jen na vás, kolik toho ze svého těla ukážete. Na levém obrázku je toho možná vidět až příliš, ale pokud chcete budit zájem a zvědavost, s takovým topem toho určitě docílíte.

Ale pozor. Vyžaduje to opravdu kus odvahy a hlavně kritický pohled.

I zezadu, protože záda jsou odhalena takřka celá. Já vím, špatně se to provádí, ale zkuste dělené zrcadlo třeba v převlékací kabině nebo soudnou kamarádku. Přítel vám totiž nikdy neřekne to, co nechcete slyšet.

A samozřejmě nevynechejte extra péči

Jak na to, abyste nemusela vyluxovat peněženku za kosmetický salon, ale zvládla to sama doma? V každém případě potřebujete jemný peeling, kterým odstraníte odumřelé buňky, kůži krásně prozáříte a vyhladíte. Přitažlivost svých zad ještě zvýšíte tělovým krémem se zlatavým nebo bronzovým třpytem.

A teď už jen nějaký, nejlépe pánský, doprovod, který bude odhánět dotěrné nápadníky.

lupa

Reklama