Líbí se Vám elegantní a svůdný styl Grace Kelly? Pak si právě vy zamilujete novou modelovou řadu T 10. Poprvé byla představena na veletrhu Baselworld ve švýcarské Basileji v dubnu letošního roku a nyní si ji můžete i vy prohlédnout v České republice.

V průběhu let se mnoho klíčových postav celosvětové scény může pochlubit vlastními hodinkami Tissot, včetně Sarah Bernhardt, Carmen Mirandy, Elvise Presleyho, Grace Kelly a Nelsona Mandely.

K dnešním ambasadorům značky patří například Tony Parker, profesionální basketbalový hráč, Nicky Hayden, mistr světa MotoGP, Michael Owen, anglický fotbalista, Deepika Padukone, herečka a modelka, nebo také pilotka závodních vozů Danica Patrick

hodinky hodinky

 

Vlastnosti – safírové sklíčko, švýcarský strojek quartz, leštěná ušlechtilá ocel, vodotěsnost 30 m

Tissot – ve spojení s časem Švýcarská hodinářská značka Tissot, se svým podpisem „zlepšovatele tradice“, je průkopníkem řemeslného zpracování a inovace od svého založení v roce 1853. Dnes je členem Swatch Group, největšího světového výrobce a distributora hodinek. Inovace značky Tissot spočívá ve vývojí high-tech výrobků, speciálních materiálů a pokročilým funkcím. Jednou z nejznámějších modelových řad značky je dotyková řada T-Touch a T-Touch Expert s mnoha funkcemi, které jednoduše ovládáte pomocí dotykového displeje. Najdete mezi nimi také třeba výškoměr, počasí i kompas

Od roku 1853 až k dnešním dnům Tissot neustále překvapuje a snaží se potěšit své příznivce inovací produktu. Od jeho prvních kapesních hodinek se dvěmi ciferníky až po revoluční technologii dotykové obrazovky T-Touch hodinek představil Tissot řadu prvenství, pokud jde o technologie materiálů a design – dokonce se objevily hodinky z kamene, dřeva a perly.

Cena hodinek – ocel: 10 720 Kč

Cena hodinek – kůže- diamanty: 9 920 Kč

www.minutacz.cz

Zdroj: tisková zpráva

Reklama