Tenké prémiové čokolády Milka Amavel 50% Cacao mají výraznou chuť kakaa. Prodávají se ve třech příchutích - Milka Amavel Extra Kakao s ještě vyšším obsahem kakaa, Milka Amavel Lesní Jahody a do třetice Milka Amavel Kaffee Arabica, která kombinuje tmavou mléčnou čokoládu s kávou Arabica.

V magazínu Žena-in.cz si můžete o všechny tyto čokolády zasoutěžit! Pro deset soutěžících máme připravené dárkové Milka balíčky!

Jak?

Pravidla jsou jednoduchá. Celkem do 99 všech (i komerčních) článků v magazínu jsme ukryli koláž z obalů Milka Amavel (viz obrázek pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny koláže najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 1. listopadu 2009.

Milka Amavel

O co budeme hrát?

  • 1. místo: dvojitý dárkový Milka balíček, obsahující dva kusy Milka Amavel Extra Kakao, dva kusy Milka Amavel Lesní jahody, dva kusy Milka Amavel Kaffe Arabica a dva kusy obří čokolády Milka 300 (získá soutěžící, který najde všech 99 obrázků jako první).
  • 2. až 9. místo: dárkový Milka balíček, obsahující po jedné čokoládě Milka Amavel Extra Kakao, Milka Amavel Lesní jahody, Milka Amavel Kaffe Arabica a Milka 300 (získají náhodně vylosovaní soutěžící, kteří najdou více jak 80 obrázků...).

Abyste měli šanci na výhru, musíte nasbírat více jak 80 obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 1. listopadu až do 3. prosince 2009, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná dnes (čtvrtek 3. prosince) ve 12.00 hodin a končí v pondělí 7. prosince v 8.00 ráno. Během pondělka vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Reklama