...zkuste to hledat ve vůni.
Třeba právě v Amor Amor od Cacharel najdete novou energii. Nebraňte se novým zážitkům a nechte se zasáhnut Amorovým šípem, unášet vůní, co tak opojně stoupá do vaší hlavy jako láska na první pohled.
Láska je přece nejdůležitější na seznamu našich svobod, nejsvůdnější ze všech závislostí a nejvíce instinktivní ze všech povinností.

Někdy se tato láska stává jednou velkou událostí v životě. Někdy je to nádherný zážitek jediné noci.

 

Amor Amor pro daný okamžik…

 

Jaká je vůně Amor Amor?

Vyzkoušejte a neodoláte. Amor Amor je výzva, touha, vzrušení. Vůně, která jiskří a oslňuje. Amor Amor  je vášeň, energie, nespoutanost… vše je povoleno stejně jako v lásce.

Pro vášnivé, energické a milující ženy.

 

Ovocně květinová vůně, která 100% zaujme již od prvního okamžiku: „Je to teď nebo nikdy, láska nepočká.“ Každá složka je neustále rozpoznatelná, neustále žádoucí. Platí to i pro musk, santalové dřevo nebo šedou ambru.

 

Také nóty hlavy, tak pomíjivé, procítíte až do konce. Citrusový segment – růžový grapefruit, krvavý pomeranč, jemná mandarinka – křehký černý rybíz a hrstka květních lístků.

 

A co ještě? Ani nóty srdce nezůstávají pozadu. Také květinové a ovocné, zpočátku ucítíte vzácný jasmín, nazývaný „melati“, a meruňku, která svěže kontrastuje  s jemnou symbolickou rudou růží, zároveň svůdně vábivou a smyslnou.

 

Nádech jemné vanilky, a není více co říci. To je elixír lásky, nápoj čistého potěšení.

Esence vášnivé a hladové touhy.

 

Amor Amor je neodolatelný…

 

Flakon a balení

Flakon ve tvaru neodjištěného granátu a přitahující síla červené.

Tak červené jako toffee-apple nebo ovoce z ráje plné grenadiny, červené vlnitých kadeří nebo rudého ohně, červené krve, červených rtů.
Protože červená je pro mladé manifestem, vřelostí a pohybem. Protože červená je živá, impulsivní a plná radosti. Protože je to barva, která hýbe světem.


Flakon je vyjádřením intenzivní touhy.

 

Nádherně obtočen a zdoben kovově stříbrnou spirálou žádá ruku, aby ho láskyplně sevřela a navždy držela v dlani, bezprostředně důvěrný a okamžitě milovaný. Vzadu na flakonu je stříbrná růže podobná tetování na holém rameni.

 

Krabička je dárkovým balením, které září tisíci světly. Stříbrné zrcadlo je zbarveno nesmazatelně nádhernou červenou růží, která je odrazem potěšení.

 

A na závěr, vyryté slovo jako jména navždy vyřezaná do kmenu stromu, slovo, které prosazuje tuto vůni raději dvakrát než jednou.

 

Amor Amor je vzrušující…

 

Točí se a hýbe se: Srdce je kaleidoskop. Komunikace  je zkrácená, krouží jako tanec, který se točí stále a stále dokola. Závrať z lásky…

 

Uprostřed se líbají muž a žena. Náhle pro ně neexistuje nic jiného. Nedůležitý obraz se rozpouští do kapek barvy a třpytícího se světla. Samostatně ve středu je červená růže, jejich touha pokračuje rozrušeným bušením.

 

„Amor,“ říká ona.  „Amor,“ říká on.

 

Amor Amor je navždy….

 

Doporučená cena Amor Amor Cacharel

30 ml    1210 Kč

50 ml    1730 Kč

100 ml   2500 Kč

Také chcete tuto přitažlivou vůni vlastnit? Nyní máte jedinečnou šanci ji vyhrát. Pro deset z vás, které správně odpoví na naše otázky v soutěži ZDE, máme vůni Amor Amor 30 ml připravenou!

Reklama