.

Hledáte uplatnění ve službách pro domácnost? Rekvalifikujte se

Novinky

Hledáte uplatnění ve službách pro domácnost? Rekvalifikujte se

Nacházíte zálibu v pomoci druhým? Poohlédněte se po zaměstnání v oblasti služeb pro domácnost. Využít přitom můžete novou službu serveru Pomocvdomacnosti.cz - zprostředkování nabídek kurzů a volných pracovních pozic ve firmách, které se zabývají poskytováním služeb pro domácnosti. Zaměřit se můžete na péči o děti, seniory nebo hendikepované osoby, ale také o domácí mazlíčky nebo domácnosti.

Hledáte-li zaměstnání v oblasti služeb a potřebujete doplnit vzdělání a zkušenosti, zaměřte svou pozornost na nabídku rekvalifikačních kurzů na serveru Pomocvdomacnosti.cz. Kurzy zde můžete vyhledávat nejen podle typu zaměření služby, ale také podle okresu. Úspěšným absolvováním rekvalifikačního kurzu zvýšíte svou hodnotu na trhu práce a zároveň si budete moci snáze založit vlastní podnikání na základě živnostenského oprávnění. Pro své zákazníky tak budete spolehlivým a důvěryhodným dodavatelem služeb v oblasti péče o jejich domovy a rodinné příslušníky.

logo

Patříte-li již mezi poskytovatele služeb a chcete zvyšovat profesionalitu svých zaměstnanců, a tím i hodnověrnost vaší firmy, věnujte se jejich pravidelnému vzdělávání. Pokud patříte mezi pořadatele kurzů, nebo hledáte pro svou firmu spolehlivé zaměstnance, můžete uvedené informace prezentovat na serveru Pomocvdomacnosti.cz spolu s vaší firmou poskytující služby pro domácnost.

O serveru Pomocvdomacnosti.cz

Pomocvdomacnosti.cz je nezávislé informační médium, jehož cílem je přiblížení problematiky a nabídky pomoci v domácnosti. Zaměřuje se na pomoc s péčí o domácnost, děti, seniory, osoby s hendikepem, zvířata a zahradu. Kromě přehledné databáze firem poskytuje i užitečné informace o službách.

(red)

   
18.11.2013 - Redakční novinky - autor: Tisková zpráva

Komentáře:

 1. avatar
  [2] SoniO [*]

  No tak zatím si s tím lámat hlavu nemusím snad

  superkarma: 0 22.11.2013, 12:37:26
 2. avatar
  [1] marianaant [*]

  Ještě, že se mně to už netýká.Sml16

  superkarma: 0 19.11.2013, 15:12:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme