Styl

Hledáte pana Božského?

Zábavná bruneta hledá něžného hrdinu, který by dokázal zkrotit neposlušné pramínky vlasů… Najde pravou lásku? Je načase, aby to vzali experti  Aussie do vlastních rukou a našli pro její vlasy to pravé…

AussieAussie je zde, aby vám pomohl najít to pravé pro vaše vlasy ze zázračné řady hloubkových masek 3 Minute Miracle. Každá maska je pomáhá vyživit, tak jako nikdy předtím.

V řadě najdete tříminutový zázrak pro vlasy, ať už potřebují cokoli. Krepatí se vám vVlasylasy? Sáhněte po Frizz Remedy. Bojujete s roztřepenými konečky? S Luscious Long to už nebude problém. Nemá vaše barva oslňující lesk? Colour Mate vám ho dodá. Jsou vaše vlasy poškozené a chybí jim něžná péče? Reconstructor se o ně s láskou postará.  

VlasyUž roky hledáte „to pravé“? My ho máme. Slečny, pátrání je u konce: Jakmile seznámíte vlasy s hloubkovou maskou 3 Minute Miracle, už se nebudete chtít bez ní obejít!  

Všichni víme, žehledání pana Božského je komplikovaný běh na dlouhou trať, ale teď už je jednodušší.  Dopřejte svým vlasům extra dávku lásky od toho pravého.

V životě jsou důležitější věci než vlasy, ale je dobré začít právě u nich – filosofie značky Aussie.

 

   
02.02.2015 - Vlasy - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme