Bulvár

Hledáte originální dárek? Darujte kus pralesa!


Marně přemýšlíte, jakým dárkem letos o Vánocích překvapíte své blízké, přátele či spolupracovníky? Neztrácejte zbytečně čas – na www.novyprales.cz pro vás máme originální řešení. Darujte jim kus pralesa. Zakoupením dárkového certifikátu Patron Nového pralesa podpoříte - podobně jako 3 500 dalších lidí, přeměnu smrkových lesů na Ještědském hřebenu v severních Čechách na smíšené lesy plné života. Z vašeho dárku tak bude mít radost i příroda.

Minimálně darovaný „kousek pralesa“ je 20m2 – tj. 240 Kč. Pokud se rozhodnete zakoupit více než 50m2, obdržíte navíc originální „pralesní“ puzzle. Držitele dárkového certifikátu také v průběhu roku pozveme na zajímavé exkurze, během nichž uvidí na vlastní oči změny, které v Novém pralese i díky jejich podpoře probíhají. Sami si zde také budou moci svůj stromek zasadit.

Pohled z pralesa

Prales r. 2004

Stav pralesa 2008

Dárkový certifikát získáte snadno prostřednictvím www.novyprales.cz, objednávku je nutno provést nejpozději do 15. 12. 2008.

Projekt Nový prales realizuje Čmelák – Společnost přátel přírody od roku 2004. Z prvních sedmi hektarů se do dnešních dnů rozrostl Nový prales na stávajících 25 hektarů, které zahrnují jak mladé smrkové monokultury, které se snažíme změnit, tak i staré porosty, které jsme výkupem zachránili před vykácením. Doposud se zde podařilo vysadit více než 20 000 sazenic jedlí, buků, javorů a dalších dřevin. Prales zatím tvoří čtyři oddělené pozemky, které máme nyní možnost zakoupením dalšího kusu lesa propojit v jeden souvislý celek. Pomozte nám, prosím, získat další potřebné prostředky na uskutečnění této vize a udělejte radost svým blízkým i přírodě.

Nyní máme pro tři z Vás, které se zúčastní naší soutěže ZDE, připravené 3 certifikáty s 20m2 Nového pralesa.

 

   
21.11.2008 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Vivian [*]

  Tak takovýhle dárek bych neocenila Nic proti záchraně pralesa samozřejmě, ale dávat to jako dárek...

  superkarma: 0 21.11.2008, 20:29:57
 2. [2] Rikina [*]

  gerda: to chtělo do obálky ještě přihodit bankovku vyšší hodnoty. Samotný certifikát je sice efektní, ale pro mladé muže přece jen poněkud iluzorní dárek.

  superkarma: 0 21.11.2008, 17:04:09
 3. avatar
  [1] gerda [*]

  moc hezká myšlenka. Já to loni realizovala a nepřejte si vidět ty udivené obličeje, když kluci vytřepávali obálky a očekávali, že vypadne konečně nějaký ten dárek - i když k obálce a certifikátu byl patřičný vysvětlující náborový komentář z mé strany, s velkým nadšením se to nesetkalo. Jako dárek bych to po té zkušenosti moc neradila. Ale mimo Vánoce klidně, jen neriskovat nemilé překvapení pod stromečkem:)

  superkarma: 0 21.11.2008, 11:58:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme