Do Vánoc zbývá už jen pár dní a proto je nejvyšší čas zamyslet se nad vhodným dárkem pro všechny naše blízké. Hledáte něco originálního, co v sobě skrývá značnou dávku překvapení a napětí? Máme pro Vás skvělé řešení! Na stránce Stips.cz si do svého dárkového balíčku můžete nakombinovat až 10 zážitků a dárek navíc obdržíte v krásnem vánočním dárkovém balení - stačí už jenom přidat jmenovku! ;-)

let

Proč nakombinovat právě 10 zážitků do 1 dárkového balíčku? Protože dárky pod stromečkem by neměli být neosobní a měli by vypovídat i něco o tom, jak dobře oslávence znáte!

let1

Darujte proto zážitky na míru, kde můžete vybrat hned několik dárků najednou – kurzy, wellness, sport – to vše v jednom a podle představ daného člověka! Platíte pouze za nejdražší dárek v balíčku a obdarovaný si pak sám vybere, který zážitek (nebo zážitky)* se mu nejvíc líbi.
Vy zároveň budete mít jistotu, že dárek od Stips.cz splní očekávání na 100%.

*Příklad: Hodnota dárkového balíčku Stips.cz je 1000Kč. Obdarovaný si proto může zvolit 1 x zážitek za 1000Kč nebo 2 x 500Kč.

beaut

Tipy na dárky od Stips cz:

Beauty day pro dámy je dárek, který potěsí holky a dámy v každem věku. Dopřejte proto tímto zážitkem svým blízkým čas jenom pro sebe, který je určený k maximální relaxaci a regeneraci!  Veškerý čas, který věnujete sobě a péči v profesionálním kosmetickém studiu je prospěšný nejen Vašemu tělu ale i duši.

beaut1

Máte v rodině vegetariána, který by se chtěl zdokonalit v kulinářském umění nebo jenom chcete obohatit svůj jídelníček o nové chutě? Darujte k Vánocům kurz vaření - vegetariánské kuchyně! Každý si může vybrat až ze dvou různých stylů, kterými se práve vegetariánská kuchyně ubírá – tedy styl klasiky nebo tradičních indických jídel.

var

 
Nezapomínejte, že sny se mají plnit právě o Vánocích a proto už na nic nečekejte a prohlédněte si náš dárkový katalog plný skvělých zážitků pro každého!

cok2

Reklama