.

Hledáte ideální vánoční dárek? Darujte meteostanice HYUNDAI

Dárky

Hledáte ideální vánoční dárek? Darujte meteostanice HYUNDAI

Meteostanice jsou pojem, o kterém se v souvislosti se sychravým počasím podzimu často mluví. Značka spotřební elektroniky Hyundai přináší celou řadu meteorologických stanic a vybere si opravdu každý! A co taková meteostanice vlastně umí?

Především se jedná o skvělého pomocníka v předpovědi počasí. Vybírat můžete z několika odstínů barev, provedení i náročnosti funkcí.

Značka Hyundai nabízí řadu barevných kombinací v zajímavém designu. Barevné meteostanice kromě předpovědi počasí ukazují spoustu zajímavých hodnot: jmenujme např. příjem teplot až ze tří čidel, ukazatele data, budíku, barometru, času a hlavně předpověď počasí na několik dní dopředu!

metro

Vybírat můžete také v provedení meteostanic s fotorámečkem, kde kromě předpovědi počasí vidíte i fotografie, které si jednoduše nahrajete přes USB vstup. Fotografie se Vám pak promítají v rámečku. Věříme, že fotky vaší rodiny, blízkých či letní dovolené zpříjemní chvíle, i když se venku čerti žení.

metro

Meteostanice s větroměrem pak nabízí opravdu reálný pohled na to, jak je venku, protože umí změřit rychlost větru. Sami nejlíp víte, že je rozdíl, když při dané teplotě fouká ostrý vítr, nebo je bezvětří. Ano, cítíte se jinak, i když je venkovní teplota v obou případech stejná. Inu, není zima jako zima.

metro

Meteostanice WS 2094 Internet nabízí 4 denní předpověď počasí a možnost zacílit předpověď přímo dle vaší metrolokace. Na výběr je 280 měst v České republice a 80 měst na Slovensku. Zjistit ale můžete i jiná místa a města světa. Chcete jet na víkend do tater nebo do Alp? Zadejte si místo a sledujte aktuální předpověď počasí!

 

Pokud si necháte rádi poradit, jak se obléci, když vyrazíte ven, ideální je meteostanice WS 1806B s funkcí Weather Boy. Ikona chlapce oblečeného dle závislosti na venkovní teplotě a aktuální předpovědi počasí - funkce tzv. Weather Boy - Vám poradí jak se obléci a přinese úsměv na tváři i tehdy, kdy počasí venku není dle vašich představ.

Ať už vyberete kteroukoliv z meteostanic Hyundai, můžete se spolehnout, že volíte dárek, který je originální, cenově velmi atraktivní a dárkem pro celou rodinu s využitím po celý rok!

Více info na těchto stránkách.

 

 

 

 

   
30.11.2009 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme